Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak kawa to tylko kawa włoska!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek878

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 18:34    Temat postu: Jak kawa to tylko kawa włoska! Odpowiedz z cytatem

Cześć, ktoś z tu obecnych lubi kawę włoską? Jak tak to polecam sklep z kawą włoską Cafesilesia.pl. Duży wybór i szybka realizacja polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 18:34    Temat postu:

Powrót do góry
Emma

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób ma problem z wyborem dobrej kawy, która przy okazji nie szarpnęła by ich po kieszeniach. Dlatego warto podpierać się takimi pomocnymi narzędziami jak artykuł na stronie http://eu-eu.eu/kawa-speciality-czyli-ekskluzywna-kawa-w-dobrej-cenie/, w którym znajdziemy pomocne wskazówki i porady ułatwiające dokonanie korzystnego zakupu.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już o kawie mowa, to czy macie może profesjonalne ekspresy do kawy w Waszych biurach? Jeśli tak, to jakie? Widziałam ostatnio spory wybór takich ekspresów na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-biura/ i zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu... czy Waszym zdaniem to dobry pomysł?
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna mam taki ekspres do kawy z bosch Dlugo zastanawialam sie nad wyborem konkretnego modelu ale ta firma https://ekspresowy-serwis.pl/ pomogla mi z wyborem z ktorego jestem mega zadowolona - sporo opcji parzenia kawy a jest prosty w obsludze. No a w razie usterki mozna sie do nich zwrocic o pomoc Smile
Powrót do góry
UroczyKwiat

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście dobra kawa nieodłącznie kojarzy mi się z kawą włoską, jaka pijam zawsze na wakacjach, gdy odwiedzam kuzynkę, której mąż jest Włochem. Jak włoska kawa to i włoski ekspres do kawy, który polecił mi właśnie Mauro. Upierał się też przy tym, aby był to ekspres kolbowy no i taki mam. Ciagle też doskonalę umiejętność przyrządzania w nim kawy tak, aby smakowała równiez prawdziwemu Włochowi. Tu kilka wskazówek, z których sama korzystam https://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/coffee-culture/kawa-z-ekspresu-kolbowego Odpowiednio dobrana kawa to podstawa sukcesu.
piotr21

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej wolę herbatę, a tej jest gatunków np. yerba mate dostępna m.in. w sieci https://argentynalimited.pl Jeśli bym szukał dobrej kawy, to na pewno w sklepach dla baristów.
Powrót do góry
6adaa

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem w sumie dlaczego, ale do tej pory nie kupowałam włoskiej kawy. Wybierałam tą z innych krajów, a w sumie faktycznie włoska może mieć w sobie mnóstwo smaków i aromatu. Chyba czas ją wypróbować, bo akurat mój ekspres zaczyna świecić pustkami Very Happy
Powrót do góry
Zimoch

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej do gustu przypadają mi ziarna z Kenii albo z Etiopii Smile
Powrót do góry
Julcia

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas najlepiej sprawdzaja sie nespresso kapsułki - naprawde pierwsza klasa smak i aromat
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą kawę można zrobić nie tylko w ekspresie ciśnieniowym. Służą do tego również kawiarki, a są nieporównywalnie tańsze niż ekspres.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 21, 2020 10:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: