Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RysiekZ

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 17:18    Temat postu: Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jak najszybciej nauczyliście się języka obcego ( zaznaczę w dorosłym wieku! bo tu już wyższa szkoła jazdy z reguły). Ambitnie zacząłem podchodzić do tematu nauki angielskiego, zastanawiam się czy angielski Katowice (bo tu mieszkam) najlepiej wchodzi metodą CALLANA? czy na początku pójść na tradycyjne nauczanie? Słyszałem, że w elsinore-angielski.katowice.pl profesjonalnie uczą, tylko obawiam się czy nie będę najstarszym kursantem hahah.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 17:18    Temat postu:

Powrót do góry
Marcelina88

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno Razz.
Nelka

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to moim zdaniem bardzo dobre kursy organizuje Szkoła Językowa Speak-Up. Z ich ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.speak-up.pl/. Jak widać mają tam kursy dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania Smile W ofercie są też tak zwane kursy intensywne, dzięki którym już w jeden miesiąc można znacznie poprawić swoją znajomość angielskiego Smile
Powrót do góry
igraszz

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem dokładnie odwrotny. Poszukuję (dla siostrzeńca) dobrej szkoły języka polskiego w Dublinie. Co prawda myślimy wstępnie o https://polonijka.edu.pl/obszar/dublin-polska-szkola-dla-dzieci/ , ale nie jesteśmy pewni czy dla takiego malucha szkoła nauczanie przez internet będzie dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
karitka

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jeżeli lubisz uczyć się angielskiego to zerknij sobie koniecznie tu Czas future perfect continuous masz tam naprawdę świetnie opracowane artykuły które pomogą Ci ogarnąć naukę i wszystkie tematy które są dla Ciebie trudne.
Koniecznie sprawdź.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 09:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: