Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble kuchenne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hanka87

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:23    Temat postu: Meble kuchenne Odpowiedz z cytatem

Jakie macie meble kuchenne? Ja szukać jakichś, i trafiłam na taki sklep - https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85
Co uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 13:23    Temat postu:

Powrót do góry
Julcia

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy meble modulowe z salonu agata - fajnie sie sprawdzaja i naprawde dobrze prezentuja - zadnych problemow z zamowieniem, ani montazem, a cena dobra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr21

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na zamówienie, to dobry wybór, jeśli w salonach nie znajdujesz nic, co by tobie się podobało. Meble kuchenne na zamówienie Gdańsk http://meranti.com.pl/blog/56-meble-kuchenne-na-zamowienie-gdansk-trojmiasto.html oferuje takie zestawy kuchenne.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach naprawdę jest w czym wybierać, bo firm oferujących meble kuchenne jest na rynku mnóstwo. Nam najbardziej spodobały się zestawy mebli oferowane przez firmę Lupus, które widzieliśmy tutaj. Łączą one elegancje z nowoczesnością, co bardzo się nam podoba Smile A Wy co o nich sądzicie? Który z zestawów z ich oferty jest Waszym zdaniem najładniejszy?
Powrót do góry
panirro

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście oferta tego sklepu wygląda naprawdę całkiem nieźle.
Powrót do góry
Morgan

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje meble kuchenne na wymiar zamówiłem od firmy Jopp design. Zdecydowałem się na taki rodzaj mebli, bo dzięki nim nie musiałem przejmować się, że coś nie będzie pasowało.
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam bardzo ciekawy stół na tej stronie https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html i mam nadzieję że uda mi sie go kupić. Potrzebuje nowy stół do jadalni a na tej stronie znalazłam naprawdę bardzo ładny i solidny stół. Muszę tylko skonsultowac sie z meżem co do wyglądu czy mu odpowiada.
Powrót do góry
ela 1230

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kuzynka poleciła firmę https://www.wior-plyt.pl/ Gdyż chciałam robić meble pod wymiar. Moja kuchnia już była mocno zużyta i chciałam coś zmienic. Faktycznie fachowcy tam pracują . Wszystko dokładnie wymierzyli zrobili projekt tak ze potrafiłam to wszystko sobie wyobrazić jak będzie wyglądało. A że dużo było zmian to też była potrzeba aby wszystko docinać na wymiar, żeby można było zrobić dużó róznych szafek i półeczek. Ale efekt końcowy bardzo zadowalający. Wszystko pięknie wyszło tak jak chciałam a co ważne zmieścili się w terminie.
Powrót do góry
refte

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy takie meble na pewno są jeszcze popularne? bo sam jużnie wiem
Powrót do góry
aita

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że na wymiar? no jasne i chyba nawet bardziej niż kiedyś. teraz większość moich znajomych robi zabudowy na wymiar, gdzie jak pamiętam będąc dzieckiem głównie się z siecówek meblowych brało
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na zakup mebli na wymiar.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykańczając kuchnię często zastanawiamy się jakie wybrać materiały do niej, płytki? Mozaikę? Co na podłogę wybrać? Na ten temat jednak wiele informacji można poczytać sobie tutaj https://zaradnakobieta.pl/11576.kuchnia-skrojona-na-miare .Takie porady zawsze są pomocne, gdy nie wiem na co postawić.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalnie urządzona - no i estetycznie. W internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji, choć szczególnie dużo takich sprawdzonych pomysłow można poszukać na stronie Archiweb - zresztą [url=https://archiweb.pl/aktualnosci/sposob-na-przepedzenie-nudy-kuchnia-biao-szara-906/]zobacz[/url[ i się przekonaj. Ich pomysły dotyczą zarówno dużych jak i niewielkich przestrzeni Smile
Powrót do góry
Lukrecja

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w chwili obecnej nie mamy pieniędzy aby wymienić całe meble kuchenne. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się co zrobić w takiej sytuacji. Czy wymiana poszczególnych elementów nie będzie tańsza ? W Markat znalazłam obrzeza blatów, które mam przyznam szczerze chyba najbardziej zniszczone. Przydałoby się chociaż odświeżyć tą kuchnię. A wy jaki macie pomysł na nowe, odświeżone meble ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 19, 2020 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: