Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla szefa powinien być neutralny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nowoczesny

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 02:30    Temat postu: Prezent dla szefa powinien być neutralny Odpowiedz z cytatem

Prezent dla szefa powinien być neutralny i pełen szacunku. Nie jest wcale konieczne, aby prezent był przydatny; Twój szef ma już wszystko, czego potrzebuje. Dlatego najlepiej podarować produkty poligraficzne, oryginalne bibeloty pamiątkowe czy nietypowe upominki do biura czy gabinetu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli Twój prezent choćby zdalnie przypominał branżę Twojej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 29, 2020 02:30    Temat postu:

Powrót do góry
PoweBas

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz, gdy podarowałem szefowi kuchni https://giftmall.pl kartę podarunkową, to były jego urodziny i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że mogę wybrać dla niego coś pożytecznego, więc postanowiłem podarować mu taką kartę podarunkową.
Powrót do góry
Andzejoxmixx

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karmazyn

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mamy szefową, która uwielbia kosmetyki. Postanowiliśmy, że damy jej w prezencie praktyczny kuferek kosmetyczny zakupiony tutaj. Myślicie, że to dobry podarunek?
Powrót do góry
beretka

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie,wszystko zależy od tego jakie mamy relację z szefową,jakiego rodzaju jest to znajomość.Dla szefowej,którą lubimy z którą nawet się przyjaźnimy,możemy wybrać coś marki Adam Baron.W ich sklepie znajdziemy modną,elegancką,różnoraką galanterię skórzaną,która zadowoli i ucieszy każdą kobietę.Można wybrać skórzany brelok,kosmetyczkę,portfel czy pasek https://adam-baron.pl/dla-niej/galanteria Nie musi być to droga i duża rzecz,ważne by była nowoczesna,dobrze wykonana,trwała i podarowana z życzliwością.
Powrót do góry
Origin

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 00:33    Temat postu: Portfel męski Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takim wypadku faktycznie warto postawić na coś neutralnego, a równocześnie eleganckiego. Świetnym pomysłem jest portfel męski. Koniecznie musi mieć klasę i styl. Nie jest dobrze widzianym, aby nie był wykonany z wysokiej jakości materiału. Świetnym wyjściem są skórzane modele od https://www.galante.pl/portfele-meskie szczególnie, że są pakowane w gotowe pudełka gotowe na prezent.
Powrót do góry
savak

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że prezent dla szefa powinien być neutralny, ale także elegancki. Jeśli chodzi o takie prezenty to pasek skórzany jest fajnym pomysłem. Mamy wielu dobrych producentów w Polsce np. https://arucce.pl/ sam noszę paski od Arucce i śmiało mogę polecić. Są bardzo dobre jakościowo także zerknij sobie i być może akurat taki prezent spodoba się twojemu szefowi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 23, 2021 09:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: