Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psychoterapia nojlepszo w świecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karii

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 13:40    Temat postu: Psychoterapia nojlepszo w świecie Odpowiedz z cytatem

Siema. Jeśli szukacie świetnego psychoterapeuty który zrobi wszystko żeby wam pomóc to udajcie się tutaj http://warszawa-psychoterapia.com.pl/. Ekipa jest zacna, każdy ma trochę inną specjalizację więc każde schodzenie bądź problem będą należycie potraktowane. Polecam i zapraszam - ich były klient.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 13:40    Temat postu:

Powrót do góry
projektantka

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a coś na terenie poznania, bardziej chyba mi chodzi o psychologa ?
Nelka

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nic nie daje tak dobrych efektów w leczeniu różnych zaburzeń psychicznych, jak terapia indywidualna Poznań oferuje kilka miejsc, gdzie można zapisać się na taką właśnie terapię, według mnie warto wybrać Poradnię Zdrowia Psychicznego HOMINE, ponieważ przyjmują tam najlepsi w swojej branży specjaliści Smile
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dbac o swoje zdrowie psychiczne. Niestety depresja moze dopasc kazdego z nas - czy to w mlodym czy w starszym wieku. Jednak seniorzy sa szczegolnie narazeni na takie choroby - zwlaszcza kiedy przestaja byc sprawni a takze zaczynaja polegac na pomocy innym. Czuja sie juz niepotrzebni, jednak mozna im na nowo pokazac zycie - ze mozna sie z niego cieszyc nawet jezdzac na wozku . Moj dziadek wlasnie od niepamietnych czasow po smierci babci byl zawsze smutny - ale znalezlismy dla niego miejsce w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu i widze ze powoli wraca usmiech na jego twarzy - no i jest pod stala opieka personelu.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dac sobie pomóc - takie problemy psychiczne jak depresja moze prowadzic do wielu niebezpiecznych uzaleznien - np naduzywanie lekow uspokajajacych ktore moga prowadzic do nieodwracalnych zmian w mozgu. Warto wowaczas wybrac sie na leczenie lekomanii - zdrowie mamy tylko jedno
Powrót do góry
kokosek

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Warszawie uczęszczam do psychiatry w https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i polecam. Wiem, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego specjalistę, którego sposób leczenia i ogólnie podejście do nas by nam odpowiadało. Mnie się to udało dopiero w Psychomedicu i cieszę się, że zdecydowałam się do nich udać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 21, 2020 21:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: