Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leasingowe oferty
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leason

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja firma często korzysta z leasingu, nigdy nie wybieramy samodzielnie, nie ma na to czasu a oferty bankowe różnią się w zależności czy chcemy leasingowac maszynę rolniczą czy sprzet it czy auto. najlepiej jak specjalista to ogarnia za mnie Wink
Reklama

Wysłany: Wto Lip 31, 2018 08:30    Temat postu:

Powrót do góry
Bertyl555

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe te niektóre leasingowe oferty. Oni też mają super wybór samochodów https://www.uzywanejaknowe.pl/ford
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk.p3@onet.pl

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz dobrego leasingu to polecam Toyota Bank - https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/oferty-specjalne/leasing-smartplan-nowe/szczegoly/ - ich leasingi samochodowe są naprawdę świetne, auta, które oferują to też rewelacja. Osobiście mogę naprawdę mocno polecić.
Powrót do góry
Syliwa01

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mogę zaproponować abyście również zwróciły uwagę na opcję i-leasing czyli leasing internetowy od https://www.platformafinansowa.pl/ który przede wszystkim przyznawany jest dużo szybciej niż w bankach, nie potrzeba tak wiele formalności, a same warunki są naprawdę przystępne także osobiście jestem z wyboru mega zadowolony i może w przyszłości weźmiemy z ich pomocą kolejny sprzęt do firmy.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzieliście może usługę leasingu z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, która znajduje się w ofercie https://www.scmultirent.pl/ ? Ostatnio mnie bardzo zainteresowała, bo posiada warunki wręcz idealne dla niewielkich firm takich jak moja – w porównaniu do standardowej oferty leasingu operacyjnego decyzja zapada o wiele szybciej, proces rozpatrywania wniosku jest uproszczony, a same opłaty też są w znaczący sposób niższe. Wydaje mi się, że jak ktoś rozpoczyna dopiero swoją przygodę z leasingiem, a jego firma wciąż nie rozwinęła jeszcze w pełni skrzydeł, to może to być po prostu idealna oferta Smile. Znacie może jakieś podobne do tej oferty – które mogą być kuszące dla tych mniejszych firm, które oferują takie atrakcyjne i ułatwiające życie warunki? Prawdę mówiąc sam próbowałem szukać, ale się nie doszukałem niczego takiego oprócz tego u SC Multirent.
Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o leasing to słyszałam o skuteczności firmy ic-ekspert finansowy. Dodatkowo jeżeli myślicie nad kredytem np na rozwoj firmy to warto się zapoznac z ofertą tejże firmy. Firma świadczy ciekawe gwarancje np. https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/gwarancja-de-minimis-dla-firm/
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam ostatnio kredytu dla zadłużonych bez BIK i znalazłam firmę Habza Finanse, o której już wcześniej słyszałam od kilku ze znajomych. Właśnie u nich widziałam w ofercie równiez leasing. Wiem od znajomych, że w Habza Finanse nie ma tak duzych trudności z uzyskaniem kredytu jak w bankach, a w ofercie mają również produkty czołowych banków. Podobno oprocentowanie nie mają wysokie. Myślę, że warto do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Mikolaj92x

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałaś ofertę leasingową na https://vleasing.pl/leasing-samochodu/? Moim zdaniem jest naprawdę atrakcyjna. Też niedawno zastanawiałam się nad wzięciem kredytu na samochód ale ostatecznie zdecydowałam się na leasing.
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://leasingpolski.pl/lista-pojazdow już zaglądaliście? Jest tam ciekawa oferta, jeśli chodzi o leasing. Zobaczcie sobie na pojazdy, które można leasingować. Warto w ten sposób finansować auto, ponieważ nie trzeba angażować swojej gotówki. Poza tym cała procedura przebiega szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Devil93

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze oferty opierające się na leasingu są najlepsze, ale to trzeba odwiedzić kogoś takiego jak Doradca Kredytowy Wrocław i się o tym przekonać. Kiedyś owszem, branie w leasing znacznie się opłacało, dziś zostało to mocno ukrócone. Nie powinno tak być, ale też w związku z tym kredyty stały się o wiele bardziej popularne. I to akurat dobrze dla rozwoju banków, czy właśnie takich pośredników.
Powrót do góry
beto

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jeszcze pogadał na temat finansowania w salonie Porsche Centrum Sopot bo może się zdarzyć że tam dostaniesz o wiele lepszą ofertę a sposobów finansowania jest teraz tak wiele że każdy coś dla siebie znajdzie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 30, 2020 14:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: