Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcesoria samochodowe, części do samochodu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szdul

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 10:38    Temat postu: Akcesoria samochodowe, części do samochodu Odpowiedz z cytatem

Dulian Sklep to hurtownia internetowa mająca do zaoferowania dywaniki samochodowe z weluru i gumy producenta FroGum. Szeroka oferta sklepu pozwala dopasować dywaniki samochodowe do niemalże wszystkich modeli aut. Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich od momentu zaksięgowania wpłaty.
Niskie ceny, fachowe doradztwo oraz dostępność produktów to główne zalety sklepu, które pozwoliły osiągnąć wysoką pozycję na rynku sprzedaży akcesoriów samochodowych w Polsce.

Więcej informacji o sklepie na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!

PHU DULIAN Hurtownia Motoryzacyjna
Biuro handlowe i magazyn
ul. Rolników 185
44-141 Gliwice
tel: 32 230-04-04
tel. kom 535-385-426
sklep@dulian.auto.pl
http://www.dulian-sklep.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 05, 2014 10:38    Temat postu:

Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że już kiedyś korzystaliśmy z Państwa oferty. Dywaniki samochodowe to dość wąskie specjalizacja, z opisu wnioskuję, że sprzedajecie również inne części, zgadza się?
Powrót do góry
fela

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj tego typu rzeczy kupuję w internecie. Jest większy wybór, korzystniejsza cena. Czy Państwo prowadzą także sprzedać internetową i czy klienci detaliczni również mogą u Państwa zamawiać?
Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem bardzo ciekawa. My teraz kupujemy części samochodowe na Sprzedajemy.pl. To serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami. Można więc także sprzedawać nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.
Powrót do góry
karl

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedajemy.pl to raczej rzeczy używane. Z takim małych gadżetów przychodzi mi do głowy n. uchwyt na telefon do samochodu http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-tabletu-i-nawigacji/1341/
Powrót do góry
AdaMalec

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to znam super sklep a akumulatorami http://akum.pl/ zawsze dobrze dobiorą, doradzą i mają same dobre i sprawdzone marki.
Powrót do góry
szachmat89

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o samochodowe dywaniki to ja dla porównania polecam ofertę sklepu https://adamot.pl/dywaniki-samochodowe-99 Wybór nowych dywaników do samochodu związany jest przede wszystkim z pogodą, jaką mamy za oknami. Inne dywaniki wybierzemy na lato, a inne zimą. Latem do naszego samochodu wnosimy jedynie trochę piasku z podwórka, chodnika czy jezdni. Dużo gorzej sytuacja przedstawia się zimą. To wtedy na drogach zalega duża ilość śniegu i błota pośniegowego, która bywa uciążliwa w utrzymaniu porządku wewnątrz pojazdu.
Powrót do góry
kierowca

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast kupowałem ostatnio centralne zamki w sklepie Stig. Do mojego nie najnowszego już auta pasują idealnie. Miło jest podarować sobie odrobinę komfortu i dołożyć do samochodu akcesoria tego typu. Nie jest to wcale jakaś specjalnie droga inwestycja.
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam ochoty myśleć o zamawianiu części, czy innych tego typu niuansów. Wystarczy, że mam samochód od dealera www.carter.pl i problem znika!
Powrót do góry
mechanik

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o części samochodowe, dobrze jest korzystać z oferty sklepu, który ma duży wybór. Wtedy wiadomo, że dogadał się z wieloma dostawcami i jest duża szansa że znajdziemy to co potrzebujemy. Ja zaglądam często tutaj - części samochodowe warszawa. Dla mnie plusem są wyczerpujące opisy i porada eksperta przez telefon.
Powrót do góry
mechaniczny

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłby ktoś w stanie mi podpowiedzieć, czy rejestrator samochodowy pq1 będzie dobrym wyborem? Posiada możliwość nagrywania w najwyższej rozdzielczości, ma też GPS, ale chciałbym poznać opinię jakiegoś użytkownika. Macie jakieś doświadczenia z tym urządzeniem? Będę wdzięczny za każdą informację Wink
Powrót do góry
weska

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie czesci wam sie psuja najczesciej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leason

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też stawiam na kupno przez internet Wink
ynos89

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A traktujecie może jako „akcesorium” lokalizator GPS? To świetny patent na wypadek, gdyby ktoś chciał nam zwinąć samochód. Albo jeżeli chcemy wiedzieć, czy nasi pracownicy nie używają sobie ciut zbyt szczodrze swoich służbowych aut ; ). Z takim gadżetem to w sumie ogranicza nas tylko nasza kreatywność. Oczywiście trzeba też wiedzieć co do czego – jak go zamontować i tak dalej. Tutaj jednak http://spy-center.pl/blog/ukryc-lokalizator-gps-najlepiej-zrobic/ jest świetny poradnik dla zielonych – polecam.
Powrót do góry
maker

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem mały problem, gdyż zepsuł mi się zderzak po małym wypadku w aucie. Niby nic ale to następny wydatek, stwierdziłem że poszukam zapasowych części na internecie i znalazłem stronę z takimi częściami. Cena była stosunkowo wysoka, ale dzięki temu że strona https://www.dobrekody.pl/search/text/Pojazdy+i+cz%C4%99%C5%9Bci ma kupony rabatowe do tego sklepu, to zaoszczędziłem trochę pieniędzy!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: