Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konta bankowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asak

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:31    Temat postu: Konta bankowe Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali porad związanych z wyborem kont bankowych, to możecie zajrzeć na konto pko bp . Według mnie naprawdę świetne miejsce, które z pewnością ułatwi wam wybór odpowiedniego konta bankowego.
Reklama

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 12:31    Temat postu:

Powrót do góry
gb321wwo

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od wielu lat przy wyborze konta patrzę głównie na to, jakie bank ma podejście do swoich klientów, czy ma po prostu do nich szacunek. Nie boję się tego powiedzieć wprost, najprościej jest sprawdzić to porównując jakość aplikacji mobilnych różnych banków. Wiele już w swoim życiu widziałem, ale muszę przyznać, ze królowa wśród bankowych aplikacji jest tylko jedna: http://finansemobilne.pl/aplikacja-mbank-telefon/ . Szkoda, że tak późno na nich trafiłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu213

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze wybieram konto chwalone przez moich znajomych.
erbix

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy słyszę opowieści o tych różnych kontach cudnej urody to dochodzę do wniosku, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jestem w banku raiffeisen i szału nie ma. Darmowe prowadzenie konta, bezpłatne bankomaty i bankowość mobilna. Po co mi więcej?
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodatkowo polecam wam stronę http://www.modaikosmetyki.pl/ Założenia konta internetowego w jednym z najpopularniejszych banków działających na polskim rynku jest niezwykle łatwe i sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków. Podstawową kwestię stanowi oczywiście wybór odpowiedniego banku. Zanim rozpoczniemy jego poszukiwania, powinniśmy zwrócić uwagę na fakt, iż w dzisiejszych czasach konto internetowe jest najczęściej tożsame ze zwyczajnym kontem
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banków jest sporo, jak się szuka konta dla siebie to chyba najlepiej byłoby porównać banki i ich oferty.
Powrót do góry
MarcinTreleMele

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Dlatego w tym przypadku powstało wiele rankingów kont bankowych. Ja ostatnio zakładałem własny biznes i potrzebowałem założyć konto bankowe dla mojej firmy. W związku z tym skorzystałem z rankingu kont firmowych https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-firmowych, co pozwoliło mi wybrać najlepszą ofertę! Smile
Powrót do góry
yorgus

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w kilku bankach konta, gdyż każdy oferuje co innego Wink Tzn. może wszystkie mają to samo, ale np. w jednym lokata jest najbardziej atrakcyjna, a w kolejnym konto oszczędnościowe Wink
Powrót do góry
ejjjLo

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak chciałem znaleźć najlepsze konto bankowe , to po prostu zajrzałem sobie do internetowego rankingu Smile To naprawdę pomogło mi podjąć odpowiednią i najlepszą decyzję odnośnie założenia konta!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 17, 2018 21:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: