Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fela

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zawsze wybieram paczkomaty. Często jest to kryterium, które decyduje o tym, gdzie zrobię zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 27, 2016 09:04    Temat postu:

Powrót do góry
kocira

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupuję w internecie ale z dostawą do domu, lubię na avans.pl robić zakupy bo kurier dzwoni nim przyjedzie, więc zawsze można się z nim umówić
Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Sro Lip 06, 2016 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zawsze. Ja także bardzo często robię zakupy przez internet. To dla mnie duża wygoda. Zamawiam w ten sposób niemalże wszystko. Ostatnio także zabawki. W sklepie internetowym Urwis kupiłam m.in. taką lakę: http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki-barbie/barbie-wspaniale-fryzury-barbie - córka kuzynki była przeszczęśliwa. Jeśli szukacie sklepu z dużym wyborem zabawek i gier dla dzieci, to koniecznie odwiedźcie ten.
Powrót do góry
Emma

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w internecie można kupić wszystko. I dobrze bo w sklepach stacjonarnych niema takiego wyboru. Ja ostatnio chciałam sobie kupić nowy wieszak na ubrania do przedpokoju bo mi się poprzedni rozwalił, ale w normalnych sklepach nic mi się nie podobało. Dopiero na stronie homebook znalazłam to, czego szukałam a dokładniej tutaj http://www.homebook.pl/produkty/wieszaki-na-odziez-wierzchnia i tam kupiłam dokładnie taki, o jaki mi chodziło. Ładny, elegancki, świetnie pasuje i przede wszystkim jest trwały.
Powrót do góry
libre

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie buty? Chodzi mi o takie bardziej ekskluzywne. Ja właśnie czytam o markowych szpilkach na cafe-mama.pl i widzę, że warto zamawiać niektóre modele przez Internet.
Powrót do góry
fela

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najdroższe buty kupiłam chyba w Aldo. Ale zdecydowanie opłacało się wydać na nie trochę więcej.
Powrót do góry
Dangoba

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wspominał, by wybierać usługi kurierskie. Ja też jestem tego zdania. Zresztą ja nie tylko zamawiam przez kuriera, ale też wysyłam, przeważnie jest to DHL.
Powrót do góry
fela

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak szukacie nowych sklepów? Mi koleżanka powiedziała ostatnio o sklepie z sukienkami w każdym rozmiarze Modbis.pl i chciałabym tam złożyć zamówienie. Tym bardziej, że każda zarejestrowana klientka dostaje 10% rabatu - lubię polować na takie okazje.
Powrót do góry
mozajka

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w internecie kupuję prawie wszystko, bo można tam znaleźć dosłownie to czego się szuka. Ostatnio szukałam dobrych jakościowo dozowników do mydła do zamontowania w łazienkach firmy i trafiłam do sklepu https://pcz.com.pl/kategoria/dozowniki/dozownik-do-mydla bez problemów kupiłam i już zamontowane.
Powrót do góry
aita

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zadać sobie pytanie czego w internecie nie ma Smile Mi się wydaje, że jest wszystko. A często sklepy online oferują niższe ceny niż te stacjonarne. Dla przykładu dostałam perfum moschino i love love właśnie online w okazyjnej cenie. Lubię wyszukiwać takie perełki Smile
Powrót do góry
mozajka

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, można szybko wszystko zamówić i przyślą na wskazany adres. Przy remoncie to na prawdę wygoda. Ostatnio też kupiłam całe wyposażenie do łazienki dla niepełnosprawnych https://higieniczny.pl/toaleta-dla-niepelnosprawnych.html
Powrót do góry
Beata

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam zamawiać przez internet. Nie trzeba się nigdzie ruszać i do domu przywiozą. Szczególnie fajne to jest jeśli chodzi o kupowanie dużego sprzętu typu pralka czy lodówka. Kupując takie rzeczy zawsze wybieram na electro.pl i nawet nie płacę ani grosza za dostawę. Do paczkomatów też można więc jak wiem, że może kurier przyjechać a mnie nie będzie to tę opcje tam wybieram bo mam skrzynki pod blokiem Wink
Powrót do góry
Exotic

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o słynnych platformach Casadei? Mnie takie wyszukane buty bardzo się podobają. tylko tak dobre buty bałabym się zamawiać bez przymiarki;-)
Powrót do góry
libre

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne są te buty! Może je kupię jak już wybiorę sukienkę. Na razie szukam modnych sukienek dla puszystych w Internecie i jak już jakąś wybiorę to będę szukać też dodatków do niej.
Powrót do góry
kozioollo

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego sklepu samochodowego i chcielibyście wymienić zużyte części w waszym aucie na nowe to osobiście polecam, części honda civic które oferuje autoryzowany serwis Honda Plaza w Warszawie. Posiadają w swojej ofercie tylko i wyłącznie nowe części wysokiej jakości w niezłych cenach, sami zobaczcie na ich ofertę i się przekonajcie !
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Paź 23, 2016 18:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 4 z 29
Skocz do: