Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie regały do magazynu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barttonn44

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 21:10    Temat postu: Jakie regały do magazynu? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym sie was zapytać, ponieważ planuję wybudować swój własny magazyn, któe z tych regałów magazynowych będą według was najlepsze https://sklep.abrack.pl/ ? paletowe, półkowe czy może jeszcze jakieś inne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie magazyny bardzo często wymagają doświetlenia - duża przestrzeń i mała ilość okien powoduje, że jest tam po prostu ciemno i nieprzyjemnie. W takiej sytuacji najlepiej zainwestować w świetliki dachowe. Najlepsze świetliki dachowe Warszawa to te firmy Warlux. Ich świetliki dachowe posiadają dodatkowo funkcje wentylacyjne, gdyż można je otworzyć, a dodatkowo są w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regały do magazynu już mam, ale teraz troszkę inna kwestia jest dla mnie ważna. Chciałbym wybrać wyłazy dachowe po to, aby można było nie tylko wyjść na dach, ale żeby takie włazy pełniły funkcję doświetlenia pomieszczenia. Na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o wybór na dzień dzisiejszy jest firma http://warlux.pl/produkty/wylazy-dachowe/ Mają świetne opinie i są dość znani.
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzeglądaj sobie oferty firm zajmujących się wyłącznie produkcją i sprzedażą takich rzeczy. Np. w firmie http://futurelogistics.pl spokojnie dopasujecie odpowiednie regały do swojego magazynu. Tak samo bez problemu zamówicie tam niezbędne wózki magazynowe, wygrodzenia i wiele innych mebli niezbędnych w magazynie
Powrót do góry
maker

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie regały, które się robi samemu są o wiele lepsze. Ostatnio z kilkoma moimi pracownikami wpadliśmy na pomysł, czy by nie kupić kilku rzeczy i nie spróbować zrobić samemu. Tak więc ogarnęliśmy wszystko co trzeba. Majster powiedział mi jeszcze, żeby kupić nity, tak też zrobiłem z internetu zakupiłem takie oto nity http://norsteel.pl/kategoria/nasza-oferta/elementy-wciskane/nakretki/ no i zaczęła się wielka robota. Sam efekt wyszedł naprawdę świetnie, a do tego nity wzmocniły całą konstrukcję, co też bardzo mnie ucieszyło!
Powrót do góry
Aviatorka

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do magazynu to chyba stalowe? Chyba trudno znaleźć bardziej wytrzymałe...
Powrót do góry
magazynowy99

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem niezłą przeprawę ze stalowymi regałami. Zarządzanie hurtownią o małym metrażu z takim kolosalnym umeblowaniem... Zero bezpieczeństwa. Być może są trwałe, ale przesuwanie i rearanżacja przestrzeni graniczy z cudem. Być może w dużym magazynie to inna bajka..
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już rozmawiamy o magazynach, to kto był Waszym wykonawcą? My planujemy właśnie budowę nowej hali magazynowej i zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej firmy, która nam taki magazyn zaprojektuje i zbuduje. Póki co spodobała nam się oferta na stronie http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca - jak sądzicie, warto skorzystać? Czy ktoś z Was miał okazję z nimi współpracować?
Powrót do góry
frankos

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu regały powinny być naprawdę dobrej jakości w końcu inwestujemy w swoją działalność, więc koniecznie trzeba wybrać coś sprawdzonego.
Reklama

Wysłany: Pon Paź 29, 2018 17:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: