Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wszystko o ortopedii
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kymis

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 12:40    Temat postu: Wszystko o ortopedii Odpowiedz z cytatem

Na portalu medycznym doktorortopeda.pl internauta ma okazję poczytać o tematach, które powiązane są ściśle z ortopedią. Strona dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy chcą dowiedzieć się jak lepiej jest zadbać o swoje własne zdrowie. Znajdują się tu też także opisy zabiegów i badań jakie stosowane są dziś w ortopedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 16, 2018 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
Gervik

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie bardziej wolę udać się na konsultację do lekarza niż czytać zdrowotne blogi. Ostatnio byłem właśnie na wizycie i ortopeda zlecił mi rehabilitację, ze względu na uraz, który bagatelizowałem przez lata. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy za jakiś czas, a Wam polecam od razu konsultować się ze specjalistami !
Powrót do góry
Lutherka

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście czasami warto zerknąć sobie na portale tego typu.
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, że tak. Jednak każdy przypadek jest inny, indywidualny dlatego wizyta u ortopedy będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli jesteście z Tychów i okolic to zajrzyjcie do Centrum Medycznego http://inmedico.pl Widziałam, że równiez przyjmuje tam ortopeda.
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czas zauważyłam, że mam problem ze stopą. Boli mnie przy chodzeniu. Ponieważ dużo biegam myślałam, że sobie coś nadwyrężyłam, ale jednak chyba, nie. Bo przecież po jakimś czasu ból minąłby. Koleżanka poleciła mi ortopedę https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/ortopedia/ i zastawiam się czy się tam nie udać. Może on rozwiąże mój problem ze stopą.[/code]
Powrót do góry
jalme

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ortopeda Warszawa http://znanyortopeda.pl/ jest świetnym specjalistą, ja jestem zadowolona zawsze po wyjściu z jego gabinetu
Powrót do góry
Hubercik

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat warty uwagi, coraz więcej osób skarży się na różne schorzenia.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, nie ma co gadać, trzeba ogarnąć i umówić się na wizytę, niech ortopeda warszawa zobaczy co tam się dokładnie dzieje, może zleci dodatkowe badania. Nie zwlekaj.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba o siebie dbac - o serce stawy i kregoslup przede wszystkim, chociaz im czlowiek jest starszy to jest coraz ciezej o siebie zadbac.Mój tato aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim - ostatnio stan jego zdrowia sie pogarszal (jest po 2 zawalach i ma problemy z nogami ) a nikt nie mogl nad nim czuwac caly czas. Wybór ten okazał się doskonały. Ojciec ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje na miejscu. Do tego dochodzą komfortowe warunki , rehabilitanci pod ręką i całodobowa opieka takze jestesmy spokojni o jego zdrowie
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, a znasz może jakiś szpital ortopedyczny Warszawa który warto polecić? Musiałabym pojechać na konsultacje, a tam gdzie odesłał mnie mój ortopeda są duże kolejki.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei znam dobrych ortopedów i rehabilitantów w krakowie Wystarczy się zarejestrować tutaj http://www.rehabilitacje.org i nie trzeba czekac dlugo na profesjonalną wizytę. Zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbac
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych artykułów znajdziecie również na blogu https://www.adrianstepinski.com/blog/, więc jeśli tematyka ortopedii Was interesuje, to na pewno Wam się spodoba. Warto jest się chociaż trochę orientować w tych wszystkich chorobach, czy urazach, by w razie czego wiedzieć, jak postępować.

Wink
Powrót do góry
kolutka

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałam wypadek to byłam bardzo częstym gościem u ortopedy w Alfa Medica. Wiedziałam, że mogę liczyć tutaj na rzeczowe konsultacje oraz nowoczesną, skuteczną diagnostykę dlatego moje zdrowie było w odpowiednich rękach.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji może przyda się poradnia ortopedyczna Warszawa a nie poradnictwo internetowe. Myślę, ze wizyta u specjalisty da więcej niż nasze opinie.
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wiecie takie dolegliwości można spokojnie zminimalizować dzięki olejkom konopnym. Zerknij sobie na stronę https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 mają bogaty asortyment, olejki sprawdzone i wydajne. O wyciągach konopnych możesz przeczytać w internecie, tam jest masa informacji na ten temat Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 16, 2020 14:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: