Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol3326778

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest bardzo dużo bardzo dobrych pomysłów na biznes. Ja o tym naprawdę wiem bardzo dobrze. Dodatkowo ostatnio zająłem się rolnictwem i kupiłem rzepak opryski .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 17, 2020 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
captainjack

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się kiedyś w ogóle jak założyć firmę? Ile trwa cała biurokracja? Co trzeba mieć na uwadze? Jak np. kody PKD, formy opodatkowania czy konto bankowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fionka

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to wbrew pozorom łatwy temat, bo nieumiejętne podejście bardziej może zaszkodzić. Bardzo mi pomogli w tej kwestii ludzie z http://cocreate.p gdzie mam prowadzony kompletnie marketing internetowy. To skuteczny sposób na dotarcie do klientów, bo po prostu obecnie więcej uwagi skupiamy w internecie.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na biznes takie kawiarnie restauracje są najlepsze. Dzisiaj ludzie są bardziej wygodni i lubią raz na jakiś czas wybrać się do jakiegoś fajnego miejsca, aby zasmakować całkiem nowych smaków. Dlatego na pewno warto pójść w tym kierunku.
Powrót do góry
Lukrecja

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiał się ktoś z was nad własną pizzerią ? My z mężem jesteśmy w trakcie papierologii, ale już powoli rozglądamy się za wyposażeniem. Widziałam, że w tym sklepie > http://gastro-swiss.pl/ mają przeróżne sprzęty niezbędne do prowadzenia tego typu restauracji. Nie ukrywam też, że wolałabym wszystko kupić w jednym miejscu Smile Co o nim sądzicie ?
Powrót do góry
jakibiznes

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł to podstawa!
herok

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 09:33    Temat postu: reklama firmy !!! Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze należy zadbać o dobrą reklamę firmy, dzięki rozpromowaniu produktów/usług szybko staniecie się rozpoznawalną marką. Ja otworzyłem 3 kwiaciarnie w Warszawie i w promocji pomogła mi firma 4mat czyli agencja marketingowa z Warszawy, tutaj macie do nich kontakt https://4mat.pl/ specjalizują się w przygotowywaniu imprez i akcji promocyjnych, jak i w usługach merchandisingowych, outsourcingu sprzedaży - dzięki nim szybko wszedłem na rynek i pozyskałem wielu cennych klientów
Powrót do góry
Alien

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie chłodnictwa przemysłowego czy instalacji oraz sprzedaży komór chłodniczych do produktów spożywczych, polecam ofertę firmy http://roszak.pl/. Działają sprawnie i wyjątkowo profesjonalnie, poza tym proponują rozwiązania najwyższej jakości. Śmiało można obdarzyć ich zaufaniem. Nie zawiodą.
Powrót do góry
Słaskwar64

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoannaAl napisał:
widzę że temat bardzo świeży. Dla mnie osobiście dobrym pomysłem na biznes jest po prostu gastronomia. Nawet osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała w gastronomii, jest w stanie sobie poradzić z takim biznesem. Pieniądze dobre. Jedyne co, to trzeba być wytrwałym, umieć radzić sobie w każdej sytuacji. Polecam franczyza gastronomia - dobry pomysł na biznes na ten 2019 rok.

Zdecydowanie gastronomia to przychodowy biznes. W kuchni takiego lokalu nie może zabraknąć stołów do pracy https://polgast.com.pl/#stoly-ze-zlewem, takie ze stali nierdzewnej będą niezbędne.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na biznes może być produkcja urządzeń pomiarowych, one w końcu zawsze się przydadzą. Jednak każde urządzenie musi zostać poddane wzorcowaniu, dlatego warto nawiązać współpracę z laboratorium wzorcującym.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o produkcji i macie już pomysł na konkretny produkt to warto się z tym zgłosić do firmy https://www.ccontrols.net/pl/. Oni działają na rynku już 25 lat, mają ogromne doświadczenie i spore grono zadowolonych klientów. oferują konkretne usługi, szkolenia i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.
Powrót do góry
Tatianak78

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki do stylizacji znajdziemy dziś w sieci i zobacz tę Galanterię. Dobrej jakości produkty ożywią nasze stylizacje.
Powrót do góry
Anna_Tee

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż opakowań i materiałów opakowaniowych jest fajnym pomysłem na biznes. Ostatnimi czasy taśmy polipropylenowe czy folie stretch bardzo dobrze się sprzedają i jest nieustanny zysk.
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was przeprowadzał już takiego działania, jak wycena przedsiębiorstwa. Ja właśnie po kilku latach operowania swoją firmą postanowiłam się zgłosić do https://volante.pl/wycena-przedsiebiorstwa-firmy . Z tego co dowiedziałam się firma Volante specjalizuje się w dokładnej analizie danej firmy, w jej rzetelnie wycenie. Także świetnie... Jestem ciekawa jak będzie prezentować się kosztownie moja firma.
Powrót do góry
Megan33

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Jeśli zależy Wam na prowadzeniu biznesu w internecie, to powinniście postawić na pewno na takie rozwiązania, które będą dla Was najkorzystniejsze. Wiem, że dzisiaj bardzo popularne staje się korzystanie z takiej platformy sprzedażowej jak https://www.cstore.pl/blog/hurtownia-internetowa-czym-jest-i-jak-ja-zalozyc/ Jeśli jeszcze z niej nie korzystacie, to najwyższa pora się tym zainteresować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 27, 2020 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17
Skocz do: