Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liszaja

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularnym pomysłem na biznes są chyba teraz siłownie, które zdaje mi się nadal znajdują chętnych. Oczywiście zakładanie biznesu takiego czy innego wymaga sporych nakładów pracy, a w przypadku siłowni są to także specjalistyczne sprzęty do ćwiczeń. W tym wypadku chyba wypadałoby sprzęty siłowni poszukać na stronie firmy Bauer Fitness, gdzie można zapoznać się z maszynami do ćwiczeń różnych partii ciała. Oprócz tego jest jeszcze masa innych przydatnych akcesoriów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 22, 2018 11:28    Temat postu:

Powrót do góry
strockerka

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem nie jest złym pomysłem założenie sklepu internetowego. Płatności wirtualne są coraz lepiej usprawniane i stają się codziennością wielu ludzi, więc czas wyjść klientom na przeciw Smile Sama strona to nie problem, można założyć na przykład na WooCommerce a potem zamówić odpowiednie wtyczki na https://wphocus.com/kategoria-produktu/wtyczki-woocommerce/ I strona będzie działać jak szalona Very Happy
Powrót do góry
Marlennkka34

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać w sobie to co Nas interesuje i jesteśmy w dobrzy. Dopiero potem można zaplanować biznes i robić z tego pieniądze.
Mietownik3

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście mam pomysł na biznes Smile
Powrót do góry
prerior

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo podziwiam ludzi, ktorzy prowadza wlasny biznes. Dla mnie to byloby nie do ogarniecia. Sam szukam raczej czegos stabilnego, na etacie. Czytalem ostatnio, ze bardzo dobre vobro opinie ma.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam nad rolnictwem, bo większość mojej rodziny zajmuje się do lat. Mam też o tym spore pojęcie, więc dlatego by tego nie wykorzystać ? Na początek najlepszym rozwiązaniem byłaby uprawa rzepaku, ale chwasty dają się we znaki. Co myślicie o tej technologii > https://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html ? Ich produkty przede wszystkim nie szkodą uprawą, a najnowszy z nich Cleravo® + Igauna™ Pack daje możliwość łączenia go z innymi produktami, co zdecydowanie ułatwia organizację pracy.
Powrót do góry
loxi

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać jest wiele dobrych pomysłów. Całkiem ciężko wybrać ten właściwy.
treset6

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie mam żadnego oryginalnego pomysłu na biznes ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kopaczz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz, kiedy wszyscy zaczęli dbać o swoje ciała to otwarcie siłowni na pewno będzie dochodowych biznesem
Powrót do góry
Karolek11

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałbym założyć swoją szkołę językową. Znam cztery języki, ale nie wiem jak się za to zabrać...
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł na biznes to juz połowas sukcesu, pamietajmy jednak o dobrych doradcach. Księgowa, czy prawnik nie raz będą nam potrzebni. Ja przekonałam sie juz o tym nie raz i sprawy na których sie nie znam wolę powierzać innym, sprawdzonym i zaufanym osobom. Często tez korzystam z róznych szkolen aby byc na bierząco. Niedawno pojawiły się jakieś nowe przepisy w temacie ochrony danych osobowych, niestety jestem zielona w tym temacie, czy znacie jakieś firmy które oferuja takie szkolenia? Znalazlam ITLShttp://itls.pl/oferta/administrator-bezpieczenstwa-informacji-szkolenia-abi/ która własnie oferuje przeskolenia z tego zakresu. Mam zamiar wysłac jednego pracownika na szkolenie, oraz siebie. Co myslicie?
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż prowadzi firme budowlaną i nie narzeka na brak zleceń, bardziej na problemy z papierami które trzeba ogarniac. Dlatego postanowił wyposażyć firmę w taki sprzęt https://itnes.pl/notebooki-acer-travelmate-b/acer-travelmate-b118-rn.html To sprzet najnowszej generaji, leciutki , poręczny. Można na nim pracowac w pbiurze jak i w domu. Świetnie sie sprawdza w podróży dzięki pojemnej baterii, o ważne nie zawiesza się.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z tego co zauważyłam to mnóstwo osób otwiera biznes związany z gastronomią. Co myślicie o takiej branży? Właśnie zastanawiam się czy też nie otworzyć coś swojego. Już nawet rozglądałam się w internecie za sprzętem- ile, co kosztuje. Jak widać taka profesjonalna waga http://www.intermarket.com.pl/wyposazenie-sklepow-i-gastronomii/wagi-elektroniczne/ nie kosztowałaby za dużo. Także byłabym wstanie wyposażyć swój lokal.
Powrót do góry
monomar55

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na biznes jest według mnie tyle ile osób. Jednak od samego pomysłu do realizacji jest długa droga i nie każdemu się udaje
brandnew

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać takich inspiracji na własny biznes. Potem tylko nalezy wykonać materiały identyfikacyjne, jak logo i mozna zacząć działać z nową marką. Jeśli potrzebujesz logotypu firmowego zobacz tu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 20, 2018 14:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12
Skocz do: