Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Choroba stawów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marko565

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na bóle stawowo-kostne polecam terapia falą uderzeniową łódź . Zabieg tani, szybki i w pełni bezpieczny. Skutecznie niweluje uciążliwe bole stawowe i usprawnia codzienne funkcjonowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 10:51    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie raz przydatne są takie różne rehabilitacje. Dobre zdrowie to podstawa, nie raz jednak nie jest łatwo i trzeba coś zrobić dla Siebie, aby było lepiej. Zerknij jak coś na propozycje na https://assumedica.pl/ , może akurat znajdziesz dla Siebie przydatną rehabilitacje.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sama nazwa wskazuje, jest to choroba, a jak wiadomo choroby leczy się różnymi sposobami. Stąd też nie do końca rozumiem, dlaczego polecacie tutaj jakieś rehabilitacje i fizjoterapie, skoro najpierw wypadałoby udać się do sprawdzonego ortopedy. Jeśli jesteście z okolic Poznania, to polecam skontaktować się z ortopedą Adrianem Stępińskim - http://www.adrianstepinski.com.
Powrót do góry
melse

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z was może mi doradzić leki na stawy?
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama cierpi na łuszczycę. Ta okropna choroba zaatakowała jej stawy. Możecie zobaczyć w tym artykule, jak to wygląda https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-zdjecia-roznych-form-luszczycy-blog-pol-1507534379.html . To bardzo bolesne obrzęki stawów, które odbierają możliwość wykonywania najprostszych czynności. Najgorsze jest to, że można jedynie łagodzić jej objawy, ponieważ jest nieuleczalna.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o choroby i problemy ze stawami to na pewno dobrym rozwiązaniem i bardzo pomocnym może byc jakaś orteza łódź . Najlepiej udać sie po nią do jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu ortopedycznego
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich przypadkach przyda się dobry ortopeda Warszawa który obejrzy uraz i podpowie, co zrobić, aby przestało boleć. Nie ma co czekać i zwlekać, bo później może się okazać, że jest już za późno.
Powrót do góry
Strelka

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie często problemy ze stawami to może warto udać się do ortopedy. Macie może jakiś sprawdzonych lekarzy? Myśle, że tu centrum medyczne z Tychów http://inmedico.pl może wam pomóc. Przyjmuje tu sprawdzony endokrynolog, podolog, ortopeda i wielu innych lekarzy.
Powrót do góry
kowar

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taka choroba to nie są przelewki
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bolą Was stawy to do lekarza i to bez zastanowienia. Musimy dbac o swoje zdrowie. odnośnie rehabilitantów to ci z Krakowa są warci polecenia. Wystarczy taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
Powrót do góry
jalme

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli męczysz się ze stawami pójdź do specjalisty, ja byłam u ortopedy http://znanyortopeda.pl/ i jestem zadowolona
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w starszym wieku problemy zwiazane ze stawami zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz za mlodu duzo pracowal i przeciazal kregoslup oraz stawy. Z wiekiem przestal byc samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku.
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście już zabiegów u osteopaty? Ja byłam na terapii manualnej i naprawdę ją sobie chwalę. Te zabiegi pomogły mi stanąć na nogi. Ich zadaniem jest eliminowanie stanów bólowych i faktycznie bóle szybko dzięki nim mijają.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze się wam przyznać, że od jakiegoś czasu także mam problem ze stawami. W zwązku z tym chciałem się was zapytać czy możecie mi podpowiedzieć gdzie przyjmuje aktualnie najlepszy ortopeda łódź? Jeśli znacie jakąś sprawdzona klinikę, będę wam bardzo wdzięczny za namiary
Powrót do góry
ela 1230

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać sie do specjalisty. Jeśli ktoś z okolic Bydgoszczy to w przychodni Nasz Lekarz jest bardzo dobry specjalista dr. Tomasz Jankowski. Moja mama do niego chodzi i zawsze przepisze odpowiednie leki ,zleci zabiegi. Naprawdę fachowiec.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 29, 2019 15:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: