Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakoniak

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 22:48    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Warto mieć pieniądze. Ja czasami narzekam na ich brak. Na szczęście na stronie internetowej firmy Credy znajdzie się dla Ciebie niejedna chwilowka w naprawdę korzystnej ofercie. Moim zdaniem warto jest rozeznać się w tym temacie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 22:48    Temat postu:

Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to pożyczka nie kredyt. Kiedy ludzie zaczną odróżniać jedno od drugiego?
Powrót do góry
Seners

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na http://www.megiar.pl/ masz tutaj sporo opcji kredytowych i bardzo wygodne możliwości. Warto właśnie sobie sprawdzić jak wygląda taki kredyt.
Powrót do góry
kasiunia

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam posty i dość często słyszę chwilówki, zbyt często.Uważam ,że tego rodzaju łatwych i bardzo drogich pieniędzy należy unikać jak ognia. Z pożyczek należy jak najbardziej korzystać, przecież wszystko jest dla ludzi tylko trzeba we wszystkim mieć umiar. Ja uważam ,że jak pożyczki czy kredyty np.kredyty konsolidacyjne powinno się brać tylko w bankach albo u pośredników kredytowych. Na Dobre kredytowanie znajdą coś także dla ciebie a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. O to chyba chodzi ? pzdr
Akane

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 04:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie chwilówek. Banki mają wysokie prowizje, % i inne opłaty, a co dopiero firmy pozabankowe. Często bez żadnego nadzoru mogą śmiało windować opłaty Sad
Powrót do góry
erbix

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor nazywa pozyczkę kredytem a to świadczy o braku edukacji bankowej nas wszystkich niestety. Ludzie biorą pożyczki bo dają a potem rwą włosy z czego oddać. Wziałem pożyczkę w raiffeisen. Nieoprocentowana 24 raty. Spłacam sobie na luzie i sikam ze śmiechu że zarobili na mnie tylko stówkę prowizji bankowej
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o chwilówki to od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2,5 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę https://www.lendon.pl/
Powrót do góry
Witkarrek

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś do chwilówek nigdy nie miałem przekonania. Ale coż mogę powiedzieć gdy sam nie korzystałem z takiej opcji. Zdecydowałem się więc na szybką i niewielką pożyczkę w https://pozyczkago.pl tak właśnie trochę na próbę i powiem, że wszystko w sumie było ok. Szybka decyzja, dobre warunki i wygodne raty. Może warto jednak pozyczać tak pieniadze a nie od rodziny
Powrót do góry
diablica7

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam zmuszona aby wziąć kredyt na remont mieszkania, ponieważ było już w starsznym stanie. Znajoma poleciła mi Kredyt123 - bardzo dobrze zapoznalam się z ich ofertą, rozmawiałam z doradcą klienta i po wielu zastanowieniach w końcu wzięłam pożyczkę. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak kredyt dla mnie bezpieczniejszy jest w banku. Widziałam nawet ostatni ranking kredytowy luty 2018 i przy niskich stopach procentowych koszty sa niewielkie dla kredytu na 15-20 tysięcy zł. Kazdy znajdzie jakiś dla siebie, niezależnie od oczekiwań
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc zaciągnąć pożyczkę przez internet dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, o którą można starać się poprzez portal CONCASH. Na https://www.drawskopomorskie.com/region/item/2241-gdzie-szukac-taniej-pozyczki opisano, dlaczego warto tego dokonać!
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, aby zaciągnie chwilówek było odpowiednim rozwiązaniem. Ich zdecydowana większość jest wysoko oprocentowana... Lepszym rozwiązaniem są pożyczki prywatne, o które można starać się poprzez portal CONCASH, o którym napisano na http://firmaenter.pl/blog/swiat-konczy-sie-wcale-wpisie-bik-krd/
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz mówicie o kredycie, raz o pożyczkach. Ja nie nadążam. Zwolennikiem chwilówek nie jestem, ale przeciwko kredytom raczej nic nie mam. Zdarzają się w życiu takie sytuacje, że nie da się inaczej, jak tylko wziąć kredyt. Polecam w takich sytuacjach zajrzeć na stronę https://kredytok.pl/kredyty/. Całkiem sporo kwota, bo aż do 200 tys bez zbędnych formalności!
Powrót do góry
gonzo35

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz najlepszą opcją na zastrzyk gotówki są kredyty online. Sporo firm je oferuje, ale warto najpierw porozmawiać z konsultantem https://kredytok.pl/kredyty/ o wszystkich szczegółach. Najłatwiej będzie wypełnić wniosek online i poczekać na telefon
Powrót do góry
czarnowlosa07

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj niestety każdy czasem narzeka na brak pieniędzy... Wtedy warto wejść na porównywarka kredytów gotówkowych  i sprawdzić sobie, jaki kredyt jest najlepszy na cel, który nas interesuje Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 21:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: