Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Edukacja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek878

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 21:52    Temat postu: Edukacja Odpowiedz z cytatem

Cześć, Jaki byście wybrały kierunek edukacji na szkole policealnej? Ja myślałam o technik sterylizacji albo technik elektroradiolog ponieważ wiele się o nich mówi. Z góry dzięki za odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 19, 2016 21:52    Temat postu:

Powrót do góry
libre

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te zawody są przyszłościowe, więc warto o nich pomyśleć.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce pójść na studia muzyczne, to na pewno przyda mu się taka pomoc, jak kursy maturalne biologia Dzięki temu zawsze jest pewność, że człowiek lepiej się przygotował. Kursy maturalne - biologia mogą być również dla osób, które znają się na tym przedmiocie, ale chcą podszlifować swoją wiedzę. Według mnie kursy maturalne - biologia to dobre przygotowanie przed takim egzaminem.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego kierunku to poważna decyzja, praktycznie na cale życie, bo potem bedziemy pracować w tym zawodzie. Mega ważna kwestią podczas studiowania w obcym miescie jest tez akademik. Koleżanka załatwiła sobie prywatny akademik w Krakowie https://unibase.pl/ Bardzo nowoczesny, wygodne i ładne pokoje.
Powrót do góry
Janeczek32

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, moim daniem powinno się wybrać to, co jest najbardziej dla nas interesujące
celine44

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podjęciu decyzji mogą Ci pomóc informacje zawarte na tej stronie: http://www.skoroszyt.eu/ . Jest to portal o edukacji dlatego na pewno znajdziesz tam coś co Cię zainteresuje.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzicie swoja szkole lub przedszkole? Warto byc na biezaco z roznymi zmianami, jakie nastepuja w szkolach i przedszkolach. Takie placowki bede zamkniete 12 listopada https://www.portaloswiatowy.pl/projekty-aktow-prawnych-dla-oswiaty/12-listopada-2018-r.-szkoly-i-przedszkola-beda-zamkniete-16086.html Warto sie dowiedziec, co sie jeszcze zmienia.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku, gdy poszukuje ktoś przedszkola dla dziecka, powinien zastanowić się nad wybraniem placówki prywatnej. Prywatne przedszkole Kraków organizuje zazwyczaj dodatkowe zajęcia dla dzieciaków. Dzięki dodatkowym zajęciom dzieci mogą uczyć się nowych rzeczy, ale też całkiem dobrze bawić każdego dnia.

Wink
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji warto się tez zapisać moim zdaniem na jakiś profesjonalny kurs języka angielskiego, bo jego znajomość zawsze się przyda - w pracy, na wakacjach, czy nawet w codziennym życiu. Bardzo dobre kursy organizuje Szkoła Językowa Speak-Up, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-mlodziezy. Polecam Wink
Powrót do góry
SandraW

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłam na Cosinus https://www.cosinus.pl/ ze względu na dobre opinie znajomych, którzy uczyli się u nich na kilku kierunkach m.in administracji, rachunkowości, czy BHP. Rzeczywiście mają bardzo dużą ofertę edukacyjną, więc zdecydowałam się na to co mnie najbardziej interesuje, czyli kosmetykę i z perspektywy śmiało stwierdzam, że było warto! Nauczyłam sie wiele się, a okres nauki w systemie zaocznym trwał ok. 2 lat.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrą szkołę podstawową w Warszawie to ze swojej strony szczerze polecam Te Vizję na Ochocie. Córka uczy sie tu już od 2 lat. W tym czasie bardzo dojrzała, chętnie się uczy i rozwija swoje sportowe pasje. Samo podejcie nauczycieli zasługuje na pochwałę, są komunikatywni i przyjaznie nastawieni i do dzieci i do rodziców.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ilka_1 witaj w klubie, mój syn też uczy się w tej szkole i też mam jak najbardziej pozytywne zdanie na jej temat. w tym miejscu panuje tak otwarta i przyjazna atmosfera, że wcale nie dziwi mnie, że moje dziecko codziennie rano chętnie się tam wybiera Smile
Powrót do góry
PatrycjaBil

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli policealna to też jestem za Cosinus Warszawa! Moim zdaniem mają najlepsze kierunki (w szczególności medyczne) które mogą ułatwić znacząco znalezienie lepszej pracy. Do tego masz pewność, że zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem ponieważ mają największe doświadczenie na rynku i co chwilę wprowadzają nowe kierunki na które rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy. Dopóki jest jeszcze opcja i trwa rekrutacja na pewno warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi opcjami.
Powrót do góry
ZigZgad

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja jest bardzo istotna. Trzeba tylko wiedzieć, co chciało by się w życiu robić. Wydaje mi się, ze ten kierunek https://sei.edu.pl/produkt/technik-administracji/ jest przyszłosciowy , raczej cały czas potrzebują ludzi z takim wykształceniem.
Powrót do góry
aktra

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, chcę sobie zrobić jakieś dodatkowe kursy i szkolenia i zastanawiam się co najlepiej i gdzie. Widziałem na https://www.zpsb.pl/kursy-i-szkolenia fajną ofertę, niestety jest to trochę za daleko ode mnie. Może ktoś z was zna podobne kursy albo szkolenia z okolic Krakowa? Będę wdzięczny za polecenie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 28, 2019 17:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: