Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odpowiedni materac

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA FORÓW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kimi

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 15:38    Temat postu: odpowiedni materac Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie w jaki sposób powinnam dobrać dla siebie materac? Nie wiem w sumie czy lubię twarde, czy miękkie, wiem tylko że chce mieć taki większy jak w łóżku sypialnianym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 12, 2019 15:38    Temat postu:

Powrót do góry
Tigita

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem ciekawa co możecie doradzić w tej kwestii. Czekam na jakieś podpowiedzi Very Happy
Powrót do góry
lenka

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni materac to indywidualna sprawa każdego znasz. Mi np. podoba się ten https://senpo.pl/materac-barcelona/ . Ma dobre podparcie ciała podczas snu i niweluje bóle kręgosłupa. Jak nie wiecie jaki materac wybrac na siebie to na tej stronie znajdziecie tez poradnik.
Powrót do góry
miro22

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 16:51    Temat postu: Re: odpowiedni materac Odpowiedz z cytatem

Kimi napisał:
Czy wiecie w jaki sposób powinnam dobrać dla siebie materac? Nie wiem w sumie czy lubię twarde, czy miękkie, wiem tylko że chce mieć taki większy jak w łóżku sypialnianym Smile
Ja Ci mogę polecić krolmateracy.pl ,mają bardzo bogaty asortyment, materace są miękkie i twarde, ale to Ty musisz określić swoje preferencje Smile
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 16:33    Temat postu: Re: odpowiedni materac Odpowiedz z cytatem

miro22 napisał:
Kimi napisał:
Ja Ci mogę polecić krolmateracy.pl ,mają bardzo bogaty asortyment, materace są miękkie i twarde, ale to Ty musisz określić swoje preferencje Smile

Miro przekonałeś mnie do tego stopnia, że zastanawiam się nad zamówieniem https://www.krolmateracy.pl/tapicerowane/lozko-tapicerowane-massimo-plus#/1-rozmiar-140x200cm/112-tkanina_obicia-grupa_tkanin_1/116-wyposazone_w_pojemnik-nie/118-dostepnosc-w_ciagu_5_9_tygodni tego łóżka. Najfajniesze jest to, że mogę podać swoje wymiary, a oni się do nich dostosują..
Powrót do góry
miro22

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzisz fajna opcja, szczególnie dla sypialni, które mają niewymiarowe powierzchnie, a kołdrę też dokupujesz do kompletu?
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślę, że zamówię również kołdrę i pościele. Nie lubię rozdrabniać się w zakupach, jak znalazłam już ten krolmateracy i są okej, to tutaj zrobie już full zakupów.
Powrót do góry
Marlot

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz, jaki materac lubisz, pozostaje jedynie wybrać się do sklepu i "poleżeć" na różnych materacach.
Melka89

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo myślałam nad tym jaki materac kupić, ale chyba materac kieszeniowy tego typu https://zeusmeble.pl/materace/kieszeniowe/ będzie odpowiedni. Co sądzicie? Czytałam ostatnio, że dobrze wpływa on na układ krążeniowy, redukuje napięcie mięśni, a także niweluje ból kręgosłupa. Także wydaje mi się, że taki materac jest naprawdę dobry.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 14, 2019 20:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA FORÓW Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: