Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łatwe inwestowanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobryczlowiek

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 09:39    Temat postu: Łatwe inwestowanie Odpowiedz z cytatem

Strona Inwestuj z Olkiem poświęcona jest tematyce inwestycyjnej. Zawiera ona opisy wielu sposobów inwestowania pieniądzy, takich jak kupno walut, pożyczki społecznościowe, lokaty, monety, Forex, lokaty strukturyzowane, złoto i srebro, giełda. Autor szczegółowo opisuje każdy z rodzajów inwestycji oraz dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami inwestorskimi. Dodatkowymi atutami bloga są działy Darmowe książki prezentujący informacje o dostępnych w sieci legalnych bezpłatnych książkach na temat inwestowania oraz dział Wideo prezentujący darmowe filmy o tematyce finansowej.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 03, 2012 09:39    Temat postu:

Powrót do góry
ivon

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością rynek Forex jest dobrym sposobem na inwestycje. Warto jednak ciągle poszerzać swoją wiedzę. Niedługo są organizowane takie szkolenia o inwestowaniu na rynku Forex - http://livetradingday.pl/ . Sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asak

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o korzystną wymianę walut, to myślę, że w frank kurs - ekantor.pl można takiej dokonać. Z pewnością dostępne tutaj porównania aktualnych kursy walut może się wam przydać.
ivon

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na https://qspread.pl/ możecie porównać sobie oferty kantorów internetowych. Myślę, że warto to zrobić, jeśli chcecie wybrać ofertę, która aktualnie jest najlepsza.
Powrót do góry
libre

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak pomyśleć o inwestowaniu na giełdzie? Ja właśnie czytam o instrumentach na GPW na squaber.com , bo znajomy namawia mnie na taką formę inwestycji. Muszę jeszcze sporo porad ekspertów przeczytać, żeby móc zacząć grać na giełdzie.
Powrót do góry
piotr21

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, aby inwestowanie było łatwe. Chyba że w lokaty, ale tutaj mamy mały przychód w skali roku. Monety, to dobry sposób inwestycji na "starość". Wraz z biegiem lat monety mogą mocno zyskać na wartości. Monety kolekcjonerskie można np. znaleźć na http://kolekcjon.pl/ tylko trzeba mieć spor środki, aby zalicytować niektóre pozycje.
Powrót do góry
rysiek2211

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak inwestujemy nasze pieniądze w akcje spółek czy tez firm to musimy szczególną uwagę zwrócić na ich aktualny kurs. Ponieważ rynek akcji a co za tym idzie giełda jest bardzo dynamiczna i potrafi w ciągu jednej sekundy zmienić notowani z rosnących na spadki. Dlatego dla tych którzy chcą zarobić na kupnie akcji polecam zajrzenie na stronę https://www.tms.pl/kursy-akcji gdzie możecie śledzić aktualny kurs akcji w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
toka123

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forex to nie jest łatwe inwestowanie, trzeb mieć zimna krew w każdej sytuacji, i być naprawdę wyważonym emocjonalnie, by wszystko się powiodło, to nie jest takie proste. No i początkowo nie można wymagać,że się zarobi niewiadomo ile kasy Smile Smile
libre

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne inwestowanie nie jest łatwe. Trzeba wiedzieć, gdzie można zainwestować pieniądze. Moja znajoma niedawno straciła swoje oszczędności na polisolokatach. Myślała, że to zwykła lokata jak w banku. Poczytajcie o różnicach między lokatami a polisolokatami na stronie tekstodajnia.pl/oplaty-likwidacyjne-polisolokat-co-to-jest/ a będziecie wiedzieć, gdzie lepiej nie inwestować pieniędzy.
Powrót do góry
kasiakoniak

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużą pomocą w prowadzeniu własnego biznesu są rozwiązania informatyczne ax support, które usprawniają działanie firmy. Dzięki nim między innymi mamy możliwość szybkiego redagowania i drukowania dokumentów finansowych oraz sprawne prowadzenie księgowości.
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą i bezpieczną opcją jest lokata. Tutaj https://www.totalmoney.pl/lokaty-i-konta sobie możecie poczytać o warunkach w różnych bankach. Oprocentowanie bywa różne, więc najlepiej porownać banki i wybrać dla siebie najlepszą ofertę.
Powrót do góry
patryk.p3@onet.pl

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty terminowe to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo gwarantuje Ci pewny zysk. Wkładasz pieniądze na rok i wyjmujesz więcej. A co najlepsze - wiesz ile wyjmiesz. Możesz dzięki temu planować wydatki na kolejne miesiące. Ja tak działam - mam lokatę w Raiffeisen Polbank i bardzo jestem zadowolony z warunków - 1.3% w skali roku odpowiada mi w 100% http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokaty-standardowe-i-terminowe
Powrót do góry
Izabell

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o inwestowaniu na giełdzie forex? Brew temu co mogłoby się wydawać, opanowanie tutaj poszczególnych mechanizmów nie jest zbyt skomplikowane, jak dla mnie np. są one o wiele jaśniejsze, niż chociażby sygnały przy okazji opcji binarnych, a co więcej w takich miejscach jak vitaltrading.pl mamy możliwość znalezienia całego mnóstwa informacji na temat takiej metody inwestowania.
Powrót do góry
kocira

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie łatwiejszego sposobu od inwestowania w kredytach https://www.fastinvest.com/pl , poczytaj sobie na ich stronie jakie to łatwe. Mnie pokazał to znajomy, chce spróbować bo wydaje mi się to bardzo proste i przejrzyste a można spore pieniądze zarobić.
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestowanie nigdy nie jest łatwe, tylko ryzykowne, trzeba mieć podstawową wiedzę z tego zakresu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 08, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: