Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrzewanie w domu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mami

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 07:30    Temat postu: Ogrzewanie w domu Odpowiedz z cytatem

Przy budowie nowego domu zasadniczą rolę odgrywa wybór ogrzewania. Szacuje się, że przygotowanie ciepłej wody użytkowej wraz z ogrzewaniem całego domu stanowi 70% wszystkich kosztów eksploatacji obiektu mieszkalnego. Oznacza to, że największa część stałych wydatków ponoszonych na utrzymanie domu zależy od zastosowanego rozwiązania grzewczego. Dlatego chcemy postawić na gaz http://lpgdirect.pl/ w naszym nowym domu. Jednak przed montażem ogrzewania, trzeba wybrac projekt. My postawilismy na parterówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 16, 2018 07:30    Temat postu:

Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się zamontować w domu pompę ciepła. Najbardziej póki co spodobała nam się pompa ciepła Junkers Bosh. Czy ktoś z Was ma może w domu takie urządzenie i mógłby podzielić się wrażeniami? Jak się sprawuj pompa? Czy jest bezawaryjna, czy często trzeba wzywać serwis? Rzeczywiście można dzięki niej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania?[/url]
Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My raczej też zdecydujemy się na parterowy domek. Nie potrzebujemy ogromnych powierzchni i pomieszczeń, a i przy okazji będzie tańszy w utrzymaniu chociażby pod względem ogrzewania itd. Zastanawiamy się nad systemem ogrzewania powietrzem, który też pełni funkcję wentylacji z rekuperacją, klimatyzacji, więcej o tym możecie poczytać na stronie http://problast.com.pl/. Taki system może być idealnym rozwiązaniem, szczególnie, że w prosty sposób można nim sterować - czy to za pomocą dotykowego sterownika na ścianie, czy też smartfona. Świetne, innowacyjne rozwiązanie.
Powrót do góry
verux

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pewne obawy co do ogrzewania gazowego, więc raczej nie zdecydowałabym się na ten typ ogrzewania.
Powrót do góry
wrunglerr

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe mówi się, że jest bardzo drogie, ale bardzo wiele osób decyduje się na jego użycie.
gwi4az0r

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie to jest elektryczne... naprawdę wiem coś o tym!
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście może o takim rozwiązaniu jak ogrzewanie ścienne? Ja znalazłem informacje o nim na stronie tej firmy https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje . Wydaje się to być na prawdę ciekawym i wartym uwagi rozwiązaniem. Jak wy uważacie, warto inwestować w takie innowacje?
Powrót do góry
jolapasiek

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym sposobem na ogrzewanie okazało się ogrzewanie podczerwienią https://www.czerwonesloneczko.pl/ogrzewanie-podczerwienia.html . Smile Zaoszczędziłam, a w domu jest zawsze ciepło. Warto przynajmniej dowiedzieć się co to za rodzaj ogrzewania.
Powrót do góry
inguula12

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei zdecydowaliśmy się na piec wolnostojący. Myśleliśmy początkowo nad kominkiem, ale przez nieustawne pomieszczenie nie było możliwości zamontowania go pod ścianą. Piec wolnostojący sprawdza się świetnie, idealnie wpasował się w klimat naszego salonu i tworzy niezastąpiony klimat. Oczywiście nie można też zapomnieć przy wyborze ogrzewania o dobrej jakości materiałach umożliwiających odprowadzanie spalin, to bardzo ważna rzecz. Jeśli ktoś z Was potrzebuje namiarów na firmę, która ma wszystkie produkty niezbędne do budowy pieca czy kominka, to polecam zerknąć do Galerii Kominków. Mają bardzo bogaty asortyment w przystępnych cenach: https://www.galeriakominkow.pl/produkty/odprowadzanie-spalin.html.
Powrót do góry
dobra54

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobre ogrzewanie domu jest podstawą, w końcu przekłada się to na nasz rachunki, chcąc zaoszczędzić jak najwięcej powinniśmy dobrać taki piec, który oddawałby ciepło oraz nie był zbyt drogi. W tym roku musiałam taki zakupić, akurat natrafiłam na ciekawą ofertę na stronie https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrauliczne/wklady-kominkowe-piece/piece-kozy zakupiłam od nich piecyk i jestem bardzo zadowolona. Temperatura w domu utrzymuje się na stałym poziomie i nie narzekam chociaż, że jest zbyt ciepło lub zbyt zimno Very Happy
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie w domu jest bardzo ważną kwestią, dlatego trzeba ją dobrze przemyśleć! My z mężem całkiem niedawno zmienialiśmy cały system ogrzewania w naszym domu. Przeprowadziliśmy generalny remont i za namową specjalistów postanowiliśmy zamontować piec żeliwny. Dowiedziałam się, że teraz te piece są naprawdę nowoczesne i bardzo bezpieczne. Na https://kratki.com/sklep/pl/category/52/piece-zeliwne znalazłam piec, który idealnie pasował do naszego domu Wink Wygląda świetnie, grzeje świetnie... czego chcieć więcej?
Powrót do góry
amandaa1

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jolapasiek napisał:
Idealnym sposobem na ogrzewanie okazało się ogrzewanie podczerwienią https://www.czerwonesloneczko.pl/ogrzewanie-podczerwienia.html . Smile Zaoszczędziłam, a w domu jest zawsze ciepło. Warto przynajmniej dowiedzieć się co to za rodzaj ogrzewania.

Dzięki za propozycję muszę przeczytać Smile
Powrót do góry
pisar

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem w trakcie budowy własnego domu i zastanawiam się jaki jest najlepszy sposób na ogrzewanie domu, może ktoś z was jest w stanie mi powiedzieć? Zastanawiam się nad piecem gazowym albo ewentualnie węglowym, nie wiem jednak co jest bardziej opłacalne, co sądzicie?
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc ogrzać swój dom, warto zdecydować się na ekogroszek ogień premium - jest to stosunkowo tanie "paliwo", ale wysokokaloryczne, dzięki czemu na długo starcza.
Powrót do góry
gumse

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, co sądzicie o ogrzewaniu domu poprzez piec na pellet? Podobno jest to bardzo oszczędne i wydajne rozwiązanie. Mój znajomy ma taki piec, pellet kupuje na https://czornydiament.pl/pellet-opole/ i mówi, że całkiem dobrze na tym wychodzi. Ktoś z was też może w ten sposób ogrzewa dom?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 15, 2019 15:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: