Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karma dla kota

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Befegertyss

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 08:45    Temat postu: Karma dla kota Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie jaką karmę dla kota kupić to animonda carny poelcam jest bardzo dobra i odżywcza, kotek na pewno ucieszy się z takiej karmy i będzie ją jadł ze smakiem do tego ma dużo wartości odżywczych których potrzebuje kot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 08:45    Temat postu:

Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 05:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie za namowa dziecka adoptowaliśmy kota i teraz wyposażamy go w niezbędne akcesoria. Karma , kuweta to byl pierwszy zakup. A teraz się okazało że muszę kupić drapak, bo moje meble są w niebezpieczeństwie. Bardzo duży wybór jest tu https://www.zwierzakowo.pl/86-drapak-dla-kota Bardzo ciekawe propozycje, myślę że trzeba wybrać drapak mający jak najwięcej atrakcji dla kociaka.
Powrót do góry
Thorgy

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja daje karma sucha Happy Dog od lat. Po tej karmie nie ma gazów i sierść nie ma brzydkiego zapachu. Zapach psa zależy od tego co je. Próbowałem wielu marek i po niektórych karmach sierść miała niezbyt ładny zapach.
Powrót do góry
diablica7

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nikt z was nie wspomniał o tej karmie https://www.maxandmrau.pl/product-pol-432-Royal-Canin-Kitten-Sterilised-2-kg.html ? Nie znacie jej? Ja naprawdę przetestowałam wiele karm, ale uważam że żadna się do niej nie umywa. Wspomaga prawidłowy rozwój oraz masę kociaka, oraz wspomaga jego układ immunologiczny.
Powrót do góry
JaNoz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej będzie w takim przypadku po prostu kupić taką karmę jak karma sucha Royal Canin ? Moje zwierzęta szaleją za tą konkretną karmą, dlatego już od wielu miesięcy zamawiam tylko tę jedną karmę, żadnej innej.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że wybór karmy najrozsądniej jest powierzyć weterynarzowi. Tylko on wie, czego potrzebuje nasz kot. Jej zakupu można natomiast dokonać w sklepie internetowym https://petinet.pl/pol_m_Kot-135.html który oferuje ogromny wybór karm i akcesoriów...
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz typowej karmy suchej lub mokrej dla zwierząt, warto czasami kupić pupilom (oczywiście raz na jakiś czas) jakieś przysmaki i przekąski. Ja zawsze zamawiam tego typu produkty na https://seltrade.pl/dom-i-ogrod/zwierzeta/karmy-przysmaki-gryzaki-smakolyki-dla-psow-kotow-i-innych-zwierzat, ponieważ mają tam bardzo szeroki wybór wysokiej jakości przekąsek do zwierząt w całkiem atrakcyjnych cenach Wink Mój kot najbardziej lubi "Przysmak smakołyk karma dla psa kota miękkie piersi z kurczaka" Smile
Powrót do góry
kajkosz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście obecnie na rynku sklepów zoologicznych w internecie jest na prawdę cała masa karm dla kotów do wyboru. Ja od siebie mogę polecić te karmy dla kotów https://www.e-pazur.com/k3,koty-karma-sucha-dla-kota.html . Karm do wyboru do koloru Smile. W ofercie mają także karmę na wagę.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie od jakiegoś czasu planuje zaadoptować ze schroniska takiego zwierzaczka i zastanawiam sie jaka karma dla kotów będzie najlepsza aby mu podawać. Dzięki wam mam sporo możliwości, i na pewno uda mi sie wybrać coś co zasmakuje mojemu pupilkowi jak juz tylko go przygarnę Smile
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że myślisz o przygarnięciu kotka. Jakby nie było to mała istotka i też potrzebuje swoje miejsce na ziemi. Pewnie niedługo będziesz się rozglądać też za różnymi akcesoriami dla niego.. Jeżeli chodzi o miski dla kota to znajdziesz je tutaj http://ladyfox.pl/kategoria-produktu/kot/miski-i-maty-kot/ w całkiem dobrych cenach.
Powrót do góry
odyshotel

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kot jest niesamowicie wybredny, samo mięsko nic poza tym Very Happy
Reklama

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: