Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaminy, minerały i suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Indigo1

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto prowadzic zdrowy styl życia a przede wszystkim w starszym wieku, bo nie trudno wtedy poudpasc na zdrowiu. Moja babcia odkąd jest w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to widzę ,że stan jej zdrowia znacznie sie poprawił. Jest tam pod stałą opieką medyczną no i rzeczywiście personel dba o swoich podopiecznych pod każdym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 06, 2019 23:46    Temat postu:

Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stosować suplementy diety, w końcu one wzmacniają one nasze ciało, organizm etc. Ja teraz planuje lepiej zadbać o swoje włosy. Planuje kupić sobie jakieś sprawdzone suplementy na wypadanie włosów, ponieważ ostatnio na szczotce mam multum włosów. Tak mi wypadają... Muszę coś z tym zrobić. Może mi polecicie jakieś sprawdzone środki.
Powrót do góry
ewkowa8

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli suplementy są tylko uzupełnieniem diety i przyjmowane pod kontrola lekarza, np. ze względu na niedobory i gorszą kondycję organizmu, to nie ma w tym nic złego. Ale zdecydowanie nie ma sensu łykać tabletek dosłownie na wszystko i liczyć, że jakimś cudownym sposobem nasze problemy zdrowotne znikną Smile
Powrót do góry
pati

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, nie ma sensu łykać wszystkiego jak leci, bo jest reklamowane w tv. Lepiej spożywać coś, co daje nam sama natura. Ja postawiłam na oleje i od kilku miesięcy używam oleju CBD. Jest dobry na pracę mózgu i jelit, no samo zdrowie.
Powrót do góry
Czekalski

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę jedynie witaminę C i D kiedy się gorzej czuję
Powrót do góry
Packa

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o suplementy białkowe, to jest tego ogromna ilość na rynku, warto poczytać tutaj https://www.jofit.pl/bialko-sfd-afera-i-cukier-allnutrition-badania/ o pewnych sprawach związanych właśnie z suplementami białkowymi, myślę, że to sporo wyjaśni
Powrót do góry
winko90

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciom polecam podawać synbiotyk Estabiom Junior. Jest to probiotyk z prebiotykiem, a także
witaminą D3. Dzięki niemu nie musimy dzieciom dodatkowo suplementować witaminy D.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktoś tutaj zwracał uwagę na probiotyki, ale jeżeli nie, to ja to zaraz zrobię. Otóż nie wiem, czy macie swój ulubiony probiotyk? Jeżeli tak, to dobrze, a jeżeli nie to chciałbym abyście skierowali swoją uwagę, na ofertę na https://www.lakcid.pl/ . Myślę, że znajdziecie tam jakiś odpowiedni probiotyk na jelita, tak jak ja znalazłem. Muszę wam powiedzieć, że akurat mnie tę markę poleciła siostra, która zna się na medycynie. Jeżeli więc nie mieliście okazji poznać lakcidu, to zerknijcie na ich stronę internetową. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto uzupełniac witaminy i minerały, ale nie zawsze to pomaga. Teraz wielu z nas dużo pracuje, nawet ponad swoje siły. Na pewno odbiło sie wam to na zdrowiu już nieraz. Ja sama mam problem z koncentracją od nadmiaru pracy. Zastanawiam się nad tym suplementem > https://www.webpharm.pl/maxiluten-ginkgo który pomógłby mi przetrwać ten gorący okres w pracy zanim ochłonę. Co sądzicie ?
Powrót do góry
kalia

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aptekach można znaleźć najróżniejsze leki i suplementy diety. Warto o nich pamiętać - szczególnie jeśli mamy problemy zdrowotne, na przykład związane z układem trawiennym. Bardzo dobrym produktem jest Iberogast: https://www.aptekagalen.pl/iberogast-plyn-50ml . Koniecznie o nim poczytajcie.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta to taka odpowiednio zbilansowana. Warto także wprowadzić do codziennej diety odpowiednie suplementy i odżywki takie jak te https://7-nutrition.com/ które wzmocnią nasz organizm - nasz układ nerwowy, mięśnie i metabolizm. Sa dedykowane nie tylko dla sportowców ale dla każdego z nas - w celu uzupełniania niedoborów w organizmie.
Powrót do góry
Lukrecja

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o suplementy to zastanawiam się czy ktoś z was kupował kiedyś beta-alanina i wie jak bardzo skuteczna jest ? Planuję taki zakup i znalazłam nawet ciekawą ofertę w jednym ze sklepów internetowych z suplementami > http://www.activlab.pl/pl/c/Beta-alanina/91 ale nadal mam dylemat czy kupić ten produkt. Podobna zwiększa masę mieśniową, ale działa tak samo jak białko połączone z kreatyną ?
Powrót do góry
ADIhul

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nigdy jakoś nie zastanawiałem się nad tym, żeby brać suplementy. Jednak od pewnego czasu taki pomysł chodzi mi po głowie. Co zrobić?
haniapaw

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio zaczęłam bardziej przyglądać się sobie i swojemu zdrowiu i czas zacząć jeszcze bardziej o siebie dbać nie tylko przez ćwiczenia.. znalazłam fajną stronkę i kupiłam koenzym i powiem wam, że mam więcej energii a moje samopoczucie jest dużo lepsze ja kupiłam na stronce https://www.naturawit.pl/pol_m_Koenzym-Q10-3214.html , zobaczcie sobie, bo wybór asortymentu jest naprawdę spory!
Powrót do góry
Megan33

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie zwrócić uwagę na to, by Wasze zdrowie stało na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu będziecie mieli mniejsze szanse na złapanie takich problemów jak chociażby półpasiec. To bardzo nieprzyjemne doświadczenie, więc podejdźcie do tematu na poważnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 23, 2020 16:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: