Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupno mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mami

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 21:50    Temat postu: kupno mieszkania Odpowiedz z cytatem

witajcie, jakie są wasze opinie nt. kupna mieszkania? Lepiej, kupić czy wynajmować? Ja mysle,ze chyba lepiej kupić, kwota wynajmu to juz rata... Przeglądam ogloszenia, co myslicie o tym http://dom.gratka.pl/deweloperzy/tresc/422-66669213-1-osiedlenowezagorze.html?dg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
jandaswa77

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie może i ciekawe, ale mimo tego warto też zastawić się nad tym czy nie warto było by wymienić w nim drzwi. Bardzo ciekawe Drzwi Wejściowe ma w swojej ofercie firma Internorm. Drzwi są ładne i solidne dlatego polecam się przyjrzeć bliżej tej ofercie!
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej postawiłabym na kupno niż wynajem, lepiej przecież płacić raty za kredyt niż czynsz za mieszkanie. Ja jak kupowałam sprawdziłam zarządzce osiedle, bo w poprzednim miejscu zamieszkania nie najlepiej się spisywał. W moim nowym mieszkaniu osiedlem zarządza firma http://status.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego jak potrafią rozwiązać wszelkie problemy mieszkańców.
Powrót do góry
kasiakoniak

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony zaproponuję mieszkanie z garażem wrocław, ponieważ kupimy je w bardzo korzystnej cenie, a jest ono najwyższej jakości. Sama kupiłam takie pół roku temu i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej.
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie portal .kredyt-mieszkaniowy.info. Znajdziecie tam wiele porad finansowych oraz darmową pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego na konkretną inwestycję. Jest to super sprawa!
Powrót do góry
karii

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to się marzy mieszkać w wieżowcu w centrum, niestety u nas to wciąż ciężkie zadanie.
Wgl znalazłem ostatnio taki ciekawy blog w którym piszą jak budowano takie wielkie wieżowce : http://blog.dzwignice.info/2017/05/18/jak-budowano-najwyzsze-budowle-swiata/ dla mnie to jest bardzo ciekawa wiedza, jak też jesteście ciekawi to możecie sobie przeczytać taki krótki artykuł o tym.
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wyżej wspomniał o Wrocławiu więc ja się wypowiem. Uważam, że inwestycje deweloperskie wrocław są aktualnie najlepszymi na jakie można trafić. Jeśli więc chcecie kupić dobrze wykonane i ładnie wykończone mieszkanie w korzystnej cenie to polecam własnie to miasto. Dodatkowo bardzo ciekawą ofertę ma deweloper Republika wnętrz, więc polecam ją sprawdzić jako pierwszą
Powrót do góry
walmar

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, jeśli zaś ktoś myśli o wyjeździe do Warszawy to chyba lepiej poszukać czegoś w okolicy, na przykład tu http://www.akacjowaaleja.pl/. Osiedle Akacjowa Aleja w Radzyminie wydaje się być atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.
Powrót do góry
czester

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem w Krakowie dzięki poradom ze strony http://m3-krakow.pl swietnie mieszkanie deweloperskie i szczerze przyznam, ze bylem zielony w temacie wyboru mieszkan nie wiedzialem na co zwracac uwage jednak jestem wdzieczny ze ktos pisze takie artykuly! Smile
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej kupić niż wynajmować, chyba że masz w planach wynajmować krótko. W przeciwnym razie policz sobie ile musisz zapłacić czynsz a ile wyniesie rata za własne mieszkanie, to są praktycznie te same pieniądze. Ja bym nie czekała i obejrzała ofertę na Nowych Odolanach, dzielnica jest rozwojowa a pozostała zielona i pełna uroku.
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myślicie - mieszkania na sprzedaż lepiej szukać z rynku wtórnego czy u dewelopera? Co jest bardziej opłacalną inwestycją?
Powrót do góry
morelka

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że lepsze są mieszkania od dewelopera. Zwykle są to nowe budynki o bardzo ciekawej architekturze i nowoczesnych rozwiązaniach. Jeśli chodzi o moje miasto, polecam Enklawę morelową. Dobra cena nowe mieszkania kraków. Wink
Powrót do góry
Erikas

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajmowanie jest znacznie tańsze na miesiąc
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli ma się sprawdzonego dewelopera to czemu nie Smile Jesli szukalibyście domu w okolicach centrum Poznania to tutaj http://pasieki-komorniki.pl/ możecie podejrzeć ofertę takich nowoczesnych i przestrzennych mieszkań. Wybór póki co jeszcze jest ale trzeba się spieszyć bo schodzą jak ciepłe bułeczki.
Powrót do góry
lucjusz23463

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy pewność o i gdzie chcemy to zdecydowanie warto się zdecydować na zakup Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lis 22, 2017 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: