Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupno mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmiliaF

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze lepiej kupić i mieć swoje, które oczywiście możesz sprzedać za raczej nie mniejszą stawkę, niż pakować komuś co miesiąc pieniądze do kieszeni. Tak samo jakbyście spłacali kredyt, tylko że za 10-15 lat będziecie mieli mieszkanie, a przy wynajmie nic;p Też interesującą opcją jest zainwestowanie w ten sposób swoich pieniedzy, tylko opłaca się to dopiero gdy już jakieś wieksze inwestycje poczynicie. Wtedy macie swoją nieruchomości, oddajecie ją w ręce takich firm jak http://status.pl zarządzających kompleksowo nieruchomościami i macie bardzo łatwe pieniądze co miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 07:50    Temat postu:

Powrót do góry
Hatren

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o kupno mieszkania, to najlepszym rozwiązaniem jest to aby kupić je od sprawdzonego dewelopera http://budopol.pl . Wtedy można mieć pewność i gwarancję, że jest to kawał solidnej roboty!
Powrót do góry
osol

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mogę kupić gdzieś mieszkanie używane przez internet?
Powrót do góry
Coffee_Lover

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie używane? Nigdy nie spotkałem się z takim określeniem jeszcze haha
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też szukałam jakiegoś przytulnego mieszkanka dla siebie i wpadałam na stronę lokum-deweloper.pl . Zauważyłam, że mają tam całkiem fajne oferty takie jak nowe mieszkania wroclaw czy też mieszkania w Krakowie. Zawsze chciałam przenieść się do Wrocławia, ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego lokum. Oferowane mieszkania na osiedla są naprawdę fajne pod względem m.in. dobrej lokalizacji, także myślę, że może niedługo podejmę jakieś kierunki w tym kierunku.
Powrót do góry
Roberto65

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo bym chciał już mieszkać na własnym mieszkaniu. NIestety jeszcze się kiszę u rodziców...
Powrót do góry
karollka

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam ani zdolności kredytowej ani większej gotówki więc o kupnie nie ma mowy. Muszę wynajmować
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz fatalną sytuację bo wynajem i żalu to te same koszty miesięcznie, tyle samo co za czynsz płaciłabys za tatę własnego mieszkania i kiedyś bys je spłaciła a tak wynajmując zostajesz z niczym po latach. Może postaraj się kupić jakieś nieduże mieszkanko na osiedlu Warszawa bo tam jest niedrogo za m2
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie zastanawiam się nad kupnem nowego mieszkania, i bardzo podoba mi się ta oferta https://lokum.gda.pl/oferta . Moja żona też sądzi, że takie mieszkanie nad morzem to bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie że to osiedle jest w na prawdę ciekawej lokalizacji. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
sami

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wolałabym wybudować dom, ale jest tu tyle głosów za mieszkaniem, że nie będę się spierać. Zawsze wydawało mi się, że w domach jednorodzinnych lepiej poradzić sobie z upałem. A co zostaje w blokach? Klimatyzacja? Mam znajomego który zastanawia się nad zamontowaniem i zainteresowały go klimatyzatory SPLIT: http://chigo.pl/produkty/pompy-ciepla/pompy-ciepla-split/
Myślicie, że są w porządku?
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Grodzisku Mazowieckim od dewelopera makbud. Najlepsze mieszkania Grodzisk Mazowiecki należą właśnie do nich. Nic więc dziwnego, że z wszystkich mieszkań w Grodzisku Mazowieckim, te zainteresowały mnie najbardziej. Tym bardziej, że znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji.
Powrót do góry
GibsonMel

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my nosiliśmy się z zakupem pare lat to jednak nie takie oo biore i kupuje, ale ostetczenie zdecydowaliśmy się kupic mieszkanie od polnord na warszawskim Wilanowie. Miałam opory bo to jednak kredyt i czy damy rade, ale czas najwyszy mieć cos swojego bo jak na razie to wkładamy tylko kase do kieszeni kogos innego, a jeszcze marnujey sporo czasu n a dojazdy. Na początku wpadlo nam kilka inwestycji w oko, przyznaje ze wilanow się rozwija, ale jakos ta wilania nas zauroczyla wizualizacjami najbardziej
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to fajna opcja dla młodych ludzi, bez dziecka. U nas gdy pojawiła się córka zrobiło sie naprawde ciasno i zaczeliśmy mysleć o budowie własniego domu. I musze przyznac, że to była naz najlepsza decyzja. Ważnym elementem w każdym domu są schody, można powiedzieć że są sercem mieszkania/domu. Kobamet https://www.kobamet.pl/ wykona schody ze szkła w dowolnych kolorach lub z nadrukami. Sama zastanawiam się nad szklanymi schodami w moim domu, ale musze to jeszcze skonsultować z mężem. Ale ja jestem na tak, strasznie podoba mi sie taki efekt. uz widze mój wykonczony dom z takim efektem, bedzie pięknie.
Powrót do góry
kupiec

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to droga sprawa.
Marcellus

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 04:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to niestety obecnie jedyne sensowne rozwiązanie. Na całe szczęście PCG.pl ma w swojej ofercie masę nowiusieńkich, dobrze wyglądających mieszkań na licznych wrocławskich osiedlach, więc jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 21, 2018 04:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: