Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry prawnik
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakoniak

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 15:24    Temat postu: Dobry prawnik Odpowiedz z cytatem

Cześć,

chciałbym polecić wam naprawdę dobrego prawnika ze Szczecina, a mianowicie panią Monikę Stokowską. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu pani Monika poradzi sobie z każdą sytuacją. Niezależnie od tego, jaki mamy problem, porozmawia z nami i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje znajdą Państwo na jej stronie internetowej oraz w kancelarii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 15:24    Temat postu:

Powrót do góry
Mariia1990

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A slyszeliscie moze o kancelarii prawnej Zaufany Prawnik? Paru znajomych już korzystało z ich usług i byli bardzo zadowoleni z ich wspolpracy. Bardzo dobrze poradzili sobie z ich sprawami, z róznych galezi prawa. Wejdzie sobie na ich strone i zobaczcie jaka pomoc maja w swojej ofercie.
Powrót do góry
Izabell

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie o tej konkretnej kancelarii nie wiele słyszałam, ale generalnie jeżeli chodzi o dobrych adwokatów, na pewno w każdym większym mieście możemy takiego znaleźć. Przy czym jeżeli szczególnie zależy nam na najwyższej jakości obsługi klientów, warto zdecydować się na taką opcję jak dobry adwokat z Lublina . Możemy tutaj bowiem uzyskać pomoc w wielu dziedzinach prawa, a jednocześnie być pewnymi doświadczenia, wspierających nas prawników.
Powrót do góry
libre

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za adwokat z Lublina?
Powrót do góry
zevio

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry prawnik to pojęcie względne... sam teraz szukam opinii na temat kancelarii https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/ bo niestety, ale bedzie sprawa o odrzucenie spadku dostalem jak sie okazuje jeden wielki dlug i teraz trzeba z tego wybrnac...
Powrót do góry
Sertio22

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli do rozwodów to tu masz całe forum na ten temat http://www.rozwod24.info/forum/forumdisplay.php?fid=2
Melka89

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o Kancelarii Hilarowicz to pomoc prawna opole na wysokim poziomie. Z tego co słyszałam są w swoim zawodzie bardzo skuteczni. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nawet w razie konieczności mogą reprezentować klienta. Moim zdaniem jeżeli szukacie ludzi kompetentnych, którzy umieją poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi problemami prawnymi to moim zdaniem warto zgłosić się właśnie do tej kancelarii.
Powrót do góry
sru44

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie można znaleźć naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju kancelarii prawnych. Wystarczy naprawdę trochę poszperać i poszukać, bo znalezienie czegokolwiek naprawdę nie należy do specjalnie trudnych. A już w ogóle polecam popytać znajomych w tym zakresie tematycznym. Wówczas naprawdę można wyszukać całe mnóstwo niezwykle ciekawych informacji i porad.

Przykładowo, ja popytałem znajomych o polecenie jakiejś kancelarii prawnej od windykacji należności w Katowicach i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Firma z naprawdę długim doświadczeniem (założenie w 1994 roku), mnóstwo wygranych spraw i tak dalej. Zresztą oferują też pomoc w innych sprawach niż tylko windykacja należności. Jest tam też upadłość konsumencka, wywiad gospodarczy, odszkodowania górnicze i wiele, wiele innych.
jogin

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś mógłby polecić kogoś sprawdzonego z Warszawy? Smile
Powrót do góry
marko565

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukasz odpowiedniego prawnika, to najlepiej pytac wsrod znajomych . Osobiscie korzystam z uslug Pana Pawla Naroznego. Bardzo mila i kompetenta osoba. Wszelkie informacje znajdziecie na zus prawnik poznań .
Powrót do góry
vioollet

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry Prawnik powinien moim zdaniem spokojnie ogarnąć tego typu sprawę. Wydaje mi się, że to wcale nie jest jakaś trudna kwestia, w sensie rozwody, to chyba raczej chleb powszedni dla prawników Smile
Powrót do góry
uleczkaa

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam poszukać pomocy na https://pewny-prawnik.pl/ Smile Mi pomogli w pewnej nieciekawej sprawie rodzinnej.
Powrót do góry
acorus

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy pewnie od rodzaju sprawy - kancelarie specjalizują się w określonym rodzaju prawa itd.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ynos89

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sru44 napisał:
Przykładowo, ja popytałem znajomych o polecenie jakiejś kancelarii prawnej od windykacji należności w Katowicach

Naprawdę chce Ci się bawić w windykacje? Znaczy, nie zrozum mnie źle, jak trzeba to trzeba i tyle. Ale chyba nikt tego nie lubi, a tak się składa, że jest coraz więcej alternatyw dla tego cokolwiek nieprzyjemnego procesu. Co np. powiesz o faktoringu? Wiem, że to trochę ni z gruchy, ni z pietruchy – ale to tylko tak się wydaje. Jeżeli Cię zaintrygowałam, to poświęć chwilkę na lekturę tego artykułu: https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ . Nie będę tutaj streszczać szczegółów i tak dalej, ale podsumujmy sobie wnioski – jeżeli odpowiednio wcześnie zdecydujemy się na faktoring, to raz, że możemy uniknąć potencjalnego (ale zawsze możliwego) procesu windykacji, ale też pieniądze, na które inaczej trzeba było czekać (a przy niektórych fakturach z długim terminem ważności to, powiedzmy to sobie szczerze, trochę się naczekać) dostajemy o wiele szybciej, więc nie są zamrożone – możemy je od razu gdzieś zainwestować. Jednocześnie ze strony klienta nie zmienia się tak wiele – nadal musi spłacić fakturę, tylko, że jej nowemu posiadaczami.
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o windykacje to na pewno będziesz się musiał dowiedzieć o dobrych adwokatów w Gliwicach jest bardzo dobra kancelaria adwokacka Gliwice http://www.felkowski.pl/ Dzięki ich pomocy i pomocy prawnika z Gliwic może coś Ci się uda wskórać w sprawie windykacji. Warto zapytać co mozecie zrobić Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 01, 2018 08:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: