Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piekne wnętrza
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gracek90

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 21:40    Temat postu: Piekne wnętrza Odpowiedz z cytatem

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu wykańczaniem wnętrz mamy przyjemność zaoferować Państwu wykonanie produktów z kamienia naturalnego, m.in: marmurów, granitów, trawertynów, piaskowców, konglomeratów. Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe, począwszy od parapetów zewnętrznych, poprzez tarasy i schody zewnętrzne a także cokoły i elewacje.

Wykończenia wnętrz to przede wszystkim wykonanie posadzek i okładzin ścian oraz obudowy kominków, blaty łazienkowe, parapety i schody wewnętrzne. Uznaniem naszych klientów cieszą się blaty kuchenne, do których jako jedyni w regionie wykonujemy ociekacze. Posiadamy park maszynowy i odpowiednie przygotowanie - proces produkcji od początku do końca przebiega wyłącznie u nas, nie musimy korzystać z usług firm zewnętrznych, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny.

http://www.pieknewnetrza.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 21:40    Temat postu:

Powrót do góry
hortensja1

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do waszych domów polecam również tekstylia z tej strony:
kołdry sklep internetowy
kasiunia

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko od ciebie zależy czy wnętrze będzie piękne... aczkolwiek jest to też bardzo względne. Jednemu będzie się podobać drugiemu nie. Mnie ostatnio zainteresowała dość nietypowa rzecz, a mianowicie neon w domu .Przyznacie ,że dość nietypowa rzecz w domu ,ale mnie zainteresowała możliwość zrobienia zamówienia pod indywidualną potrzebę czy projekt .Z ofert wybrała bym świecący na zielono kaktus.
karii

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wymyślacie na siłę Very Happy Proste wnętrze w stylu minimalistycznym to teraz hit. A żeby samemu urządzić tak mieszkanie, wcale nie wiele trzeba Wink Niech każdy zrobi tak żeby był zadowolony, w końcu nikt za was tam nie będzie mieszkał, wam ma się podobać i tyle. Po co kombinować z projektantami czy też innymi doradcami.
Powrót do góry
kajkosz

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak według was sprawdzi się w minimalistycznym wnętrzu taki dywan:
[img]https://www.kochamydywany.pl/sites/default/files/styles/280x220/public/zdjecia-produktow/dywan-shaggy-obsession-sanzee-san-650-white.jpg?itok=bizCEFNs[/img]
To typowy dywan shaggy.
Powrót do góry
volium

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne wnętrza to są w apartamentach jak zacząłem oglądać zdjęcia na http://nice-flat-cracow.pl to nie mogłem przestać. Od zawsze marzy mi się mieszkanie w takim apartamencie, ale jak to w Polsce... brak na to kasy. Chyba, że sprzedam swoje mieszkanie aktualne ale to i tak kredyt by trzeba było dobrać. Ehhh...
Powrót do góry
Izabell

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne stronki, będę musiała się z nimi zapoznać. Tak naprawdę, zarówno architektura , jak i aranżacja wnętrz interesują mnie od dawna, wobec czego staram się śledzić najnowsze trendy w tym zakresie. W związku z czym regularnie śledzę wortal Sztuka Architektury- najstarszy w naszym kraju o takiej tematyce i muszę powiedzieć, że naprawdę inspiracji tam nie brakuje:).
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno urządzałem mieszkanie i miałem dylemat co zamontowac na oknach. Ostatecznie wybrałem żaluzje fasadowe od firmy Intech http://intech-krakow.pl/produkty/ . To bardzo nowoczesne i funkcjonalne żaluzje, które pasują do nowoczesnych jak i do klasycznych wnętrz. Doskonale zaciemniają pomieszczenie i chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Są też świetną dekoracją i uzupełnieniem aranżacji.
Powrót do góry
Ola Ola

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste wnętrze też musi być zaprojektowane z pomysłem i ze smakiem. Przekonałam się o tym ostatnio, kiedy zdecydowaliśmy się na remont generalny naszego mieszkanka. Firma d&d projekt zaprojektowała nam cudowną aranżację, dość minimalistyczną, ale jednak bardzo przemyślaną.
Powrót do góry
Ogier

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne te aranżacje wnętrz... Czasem zastanawiam się skąd Ci ludzie biorą pomysły, bo ja na pewno nie wymyślił bym czegoś tak pięknego
mpatelskier

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, takie wnętrza bardzo łatwo zepsuć nieodpowiednim doborem materiałów, złą zaprawą tynkarską itp... Dlatego warto się w tym zakresie zaopatrywać poprzez http://benmar.com.pl/chemia-budowlana.html , wtedy przynajmniej macie pewność, że cały remont skończy się pozytywnym efektem i wszystko będzie w porządku Smile
gg

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zgłosić się do profesjonalisty. Taka osoba ma odpowiednia wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu zaproponowane rozwiązania okażą się naprawdę fantastyczne. Tutaj jest portal dla tych, których interesuje architektura wnętrz http://www.sztuka-wnetrza.pl . Warto tam zerknąć.
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każdy może mieć piękne wnętrza, a w sieci można znaleźć wiele fantastycznych inspiracji.
Powrót do góry
piotr21

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogier napisał:
Bardzo ładne te aranżacje wnętrz... Czasem zastanawiam się skąd Ci ludzie biorą pomysły, bo ja na pewno nie wymyślił bym czegoś tak pięknego

Wiele wskazówek znajdziesz np na blogach tematycznych w sieci. Na instagramie jest wiele zdjęć mieszkań i zawsze można coś "podpatrzeć". Do salonu można jeszcze dobrać odpowiedni dywan https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu
Powrót do góry
Kania

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie moi drodzy o dodatku do wnętrza jakim są plakaty z grafiką https://posterilla.pl/Plakaty-z-grafika ? Podoba Wam się takie rozwiązanie lub miał ktoś styczność z czymś takim i może podzielić się swoimi wrażeniami ? Pytam bo podoba mi się to na zdjęciach i chciałbym coś takiego zakupić do siebie, jednak chce wiedzieć jak to wygląda naprawdę Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: