Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt dla firm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bydek09

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że czasami się nie da inaczej. Spore firmy logistyczne pokroju www.bitlogistics.pl na pewno musiały być finansowane przy pomocy właśnie tego sposobu. A wy jak myślicie? Oszczędności czy kredyt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 30, 2018 15:31    Temat postu:

Powrót do góry
DoradcaKredytmarket

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 10:42    Temat postu: pożyczka dla firm w Kredytmarket Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
rozwój działalności gospodarczej często idzie w parze z koniecznością skorzystania z zewnętrznych źródeł finansowania biznesu. Nie musi to jednak oznaczać wysokich kosztów związanych z uruchomieniem pożyczki. Oferowane przez nas kredyty dla firm są finansowane prosto od inwestorów, dlatego wszystko przebiega sprawnie i przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Możliwa kwota uzyskania pożyczki w Kredytmarket to od 10 do 50 tys. zł, a oprocentowanie wynosi jedynie 9,9% w skali roku. Nie wymagamy zakupu żadnych produktów dodatkowych, ubezpieczeń ani konieczności otwierania konta bankowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę https://kredytmarket.com/.
Powrót do góry
DoradcaKredytmarket

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:49    Temat postu: Rozwój firmy Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com
Powrót do góry
DoradcaKredytmarket

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com
Powrót do góry
patryk.p3@onet.pl

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyty dla firm to specyficzne formy finansowania, warto więc wybrać tak, aby były jak najkorzystniejsze. Fajną ofertą może pochwalić się Getinbank - różne kredyty, które będą pasowały większości firm na naszym rynku - https://www.getinbank.pl/firmy/kredyty/kredyty-dla-firm,2229.html
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że wiele firm zwłaszcza nowych ratuje się kredytami albo dzięki nim zaczynają funkcjonować. Jeżeli poszukujecie kredytu i nie wiecie gdzie się zwrócić to zapoznajcie się z kredyt123 opinie . Oferują wysokie kwoty kredytowania, przejrzystą umowę i mało formalności.
Powrót do góry
MarekTr

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce wziąć kredyt dla firmy, to warto skorzystać z pomocy jakiejś firmy, która pomoże uzyskać lepsze warunki kredytu. Ja korzystałem z pomocy https://kredi24.pl/kredyty/dla-firm i bardzo mi pomogło ich doradztwo dzięki czemu dostałem lepsze warunki kredytowe dla mojej firmy.
Powrót do góry
Hamster

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie też konto mbank opinie Sporo osób ma u nich rachunek i chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pomarancza09

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 12:54    Temat postu: polecam KredytMarket Odpowiedz z cytatem

Polecam wyżej wspominamy KredytMarket. Sama kosyrzałam rok temu, gdy potrzebowałam środków na rozwój firmy i nie żałuję
Powrót do góry
MarekTr

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebując kredytu dla firmy skorzystałem z pomocy https://multiinicjatywa.pl/, bo dzięki nim dostałem bardzo dobrą ofertę kredytową i mogłem rozwijać sobie w spokoju moją firmę.
Powrót do góry
reniaren1

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś prowadzi swoją firmę w Rzeszowie lub ogólnie na Podkarpaciu to polecam zapoznać się z warunkami kredytu dla firm http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html w Podkarpackim Funduszu Rozwoju. U mnie było i jest to najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że kredyt inwestycyjny dla firm to ciekawa pomoc przy rozbudowywaniu biznesu Smile Mozna dzięki niemu kupić nowe maszyny albo ulepszyć systemy. Polecam poczytac więcej o kredytach dla firm tutaj: https://www.expander.pl/dla-firm/kredyty/
Powrót do góry
adonis4

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reniaren1 napisał:
Jeżeli ktoś prowadzi swoją firmę w Rzeszowie lub ogólnie na Podkarpaciu to polecam zapoznać się z warunkami kredytu dla firm http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html w Podkarpackim Funduszu Rozwoju. U mnie było i jest to najlepsze rozwiązanie.

Faktycznie bardzo fajna oferta.. musze się umówić na spotkanie Smile
Powrót do góry
Kordik

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 05:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio na blogu https://kredythipotecznybezbik.pl widziałem bardzo dużo ciekawych artykułów które warto przeczytać - polecam.
Powrót do góry
Kordik

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.
Ostatnio widziałem bardzo ciekawy artykuł o zdolności kredytowej, który warto przeczytać.
Na stronie https://jakwyjsczdlugow.pl/pozyczki-konsolidacyjne-bez-zdolnosci-kredytowej/
bardzo obszernie opisali ten temat. Polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 14, 2019 08:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: