Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psychoterapia, potrzebna?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melta44

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 19:09    Temat postu: Psychoterapia, potrzebna? Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebna jest Wam pomoc specjalisty, jakim jest psycholog. to warto odwiedzić Panią psycholog, która potrafi poradzić sobie z różnymi zaburzeniami. Taka psychoterapia Lublin to czasami najlepsze rozwiązanie, ponieważ samemu trudno jest poradzić sobie ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 05, 2017 19:09    Temat postu:

Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest się udać do psychiatry, a on może wysłać daną osobę na psychoterapię, jeżeli będzie to konieczne.
Powrót do góry
jagodablaszczyk

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw psychiatra, to lekarz specjalista u którego nie ma konieczności czekania na wizytę. To on diagnozuje, co dolega - czasem nawet błahe objawy mogą być pierwszymi symptomami takich zaburzeń jak nerwica czy depresja. Lekarz specjalista powinien określić czy wizyta u psychologa jest konieczna. Pisząc o psychoterapii nie sposób nie wspomnieć, że to dlugotrwały proces leczenia, który z reguły trwa od 1 roku czasu, a nawet do 3. Musi on być regularny- przynajmniej raz czy dwa razy w tygodniu. W przypadku zaburzeń wymagających leczenia najpierw konieczne jest przjmowanie leków przez przynajmniej okres 3 miesięcy zanim może nastąpić psychoterapia, a czasem nawet przez cały okres jej trwania...
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ . Psychomedic oferuje bowiem ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o terapię przez Skype, która jest naprwdę skuteczna.
Powrót do góry
Koalax3

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

psychoterapia jest dla ludzi, nie wiem dlaczego niektórzy boją się tam iść Very Happy
kami8

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że wiele osób obawia się wizyty u tego typu specjalisty. Nie trzeba jednak od razu rezygnować z wizyty. Tutaj https://psychomedic.online/ jest ciekawe rozwiązanie, a mianowicie wideokonsultacja z psychologiem lub psychiatrą.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami, kiedy nękają nas takie problemy jak nerwica, depresja, bezssenność czy też migrenowe bóle głowy, warto zwrócić się nie tylko do psychologa lub psychoterapeuty, ale również do neurologa. W Warszawie na ul.Widok 10 w lecznicy Terapia przyjmuje Dr Piotr Ślifirczyk - neurolog, który ma bardzo dobre rekomendacje od swoich pacjentów, więc myślę, że warto mu zaufać, bo pomógł już niejednej osobie i specjalizuje się właśnie w tego typu problemach.
Powrót do góry
lolkaa

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam najpierw samemu zagłębić w temat psychologii. Jest na prawdę bardzo ciekawy. Warto zadawać sobie pytania nieoczywiste, lub właśnie te najbardziej zwykłe. Po co żyjesz, co cię ogranicza, dlaczego? Ja ostatnio dużo czytam, mam już na stoliku nocnym kilka magazynów, przed chwilą zatopiłam się też w jednym z artykułów na http://e-psycholog.com.pl/
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Sponsi

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji, może ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone i dobre miejsce w którym zrobie echo serca w Lublinie, będę wdzięczny bo szukam czegoś takiego i jak na razie znalazłem to - http://www.mediculum.pl/ - a chciałbym mieć trochę większy wybór Smile Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że coraz więcej z nas ma problemy z którymi nie może sobie poradzić. Jest też wiele osób które uważa że wizyta u psychologa to wstyd, głupota. A ja uważam że jeżeli mamy taką potrzebę to warto jest umówić się na wizytę i poszukać pomocy. Dobrych specjalistów znajdziecie w http://www.salvate.pl/index.php/pl/klinika-krakow .
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy szukałam psychologa koleżanka poleciła mi jednego, który był biegły sądowy i świetnie zajmował się problemami dzieci. Niestety nie pamiętam jego nazwiska, ale możecie skorzystać z wykazu biegłych.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm..wiem, że moja znajoma potrzebowała jakiejś psychoterapii. Nie miała upatrzonego lekarza psychologa, dlatego skorzystała z rankingu. Jak dobrze pamiętam to tego > https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog i powiem wam, że była bardzo zadowolona. Znała cenę, godziny przyjęć, a lekarz zgodnie z opinią był dobry. Myślę, że warto zerknąć.
Powrót do góry
majminka

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem na prawdę warto udać się do takiego specjalisty.
Powrót do góry
Optymistyczny

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nelka napisał:
Czasami, kiedy nękają nas takie problemy jak nerwica, depresja, bezssenność czy też migrenowe bóle głowy, warto zwrócić się nie tylko do psychologa lub psychoterapeuty, ale również do neurologa. W Warszawie na ul.Widok 10 w lecznicy Terapia przyjmuje Dr Piotr Ślifirczyk - neurolog, który ma bardzo dobre rekomendacje od swoich pacjentów, więc myślę, że warto mu zaufać, bo pomógł już niejednej osobie i specjalizuje się właśnie w tego typu problemach.

Również polecam w takim przypadku wizytę u neurologa. Może ona zdiagnozować przyczynę naszych dolegliwości, której się nie spodziewaliśmy. Ja polecam to miejsce w Warszawie: neurolog Warszawa
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 09, 2018 13:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: