Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psychoterapia, potrzebna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diablica

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecne tempo życia powoduje że dużo osób zmaga się z depresją. Ja bym radziła udać się tu Prywatny ośrodek terapii uzależnień Tu otrzyma się odpowiednie rozpoznanie, dobranie leków i w razie konieczności terapia. Indywidualna lub grupowa - trwa to 8 tygodni. To jedyna możliwość by pokonać tę chorobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 10, 2018 08:00    Temat postu:

Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście – chorując na depresję, taka psychoterapia jest niezbędna! Szukając dobrego ośrodka na terenie Krakowa, warto udać się do http://ograniczpicie.pl/ specjalizującego się w leczeniu uzależnień, depresji, nerwic, a nawet bezsenności. Centrum oferuje kompleksową opiekę psychologiczną...
Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o wspomnianej tu klinice Psychomedic, maja tam świetnych neurologów, warto umówić sie na konsultacje chociażby (telefonicznie non stop prawie nr 22 253 88 88 ), pokierują w razie potrzeby dalej
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakiego psychologa szukasz. Jesli chodzi o róznego rodzaju zaburzenia i walkę z nimi, to może warto by było abyś sprawdził ofertę tej poradni http://psychoterapiacotam.pl/dla-kogo/zaburzenia . Z tego co słyszałam to mają na prawdę dobrych psychologów i warto się do nich wybrać na wizytę!
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że psychoterapia to nie wstyd! Wręcz przeciwnie - oznaka siły i samoświadomości. Takie spotkania z psychoterapeutą są bardzo często uwalniające od problemów, własnych myśli czy lęków. Znajoma mówiła mi o gabinecie http://kozeta.pl/, do którego uczęszczała na psychoterapię. Stwierdziła, że gdyby nie decyzja o tej terapii, jej małżeństwo pewnie już by nie istniało. A chcę zaznaczyć, że na terapię chodziła sama i przepracowała swoje problemy!
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na psychoterapię faktycznie pokazujemy, że jesteśmy dojrzali, że nie chowamy sie za plecami problemu, tylko chcemy go jakoś rozwiązać. Nie wszyscy maja taki idealny dostep do psychologa. W małych miejscowościach jest problem, że nie wspomnę wioski, na których przeciez zyję cała masa ludzi. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest psycholog on-line https://www.konsultexpert.pl/psychology Tutaj możemy sie anonimowo odkryć, wskazać psychologowi drogę do nas, by ten postawił nam trafną diagnozę.
Powrót do góry
lenka

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz psychoterapeuty to tylko w [url=https://www.centrum-psych.pl/]przychodnia zdrowia warszawa[/ul] . Najlepiej iść do kogoś sprawdzonego i z dobrymi opiniami i tym powinnaś się kierować w wyborze psychoterapeuty. W przychodni zdrowia w warszawie będziesz mieć najszerszy wybór.
Powrót do góry
lenka

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz psychoterapeuty to tylko w przychodnia zdrowia warszawa . Najlepiej iść do kogoś sprawdzonego i z dobrymi opiniami i tym powinnaś się kierować w wyborze psychoterapeuty. W przychodni zdrowia w warszawie będziesz mieć najszerszy wybór.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, jeśli tylko zauważamy u siebie lub u kogoś z bliskich nam osób jakieś niepokojące objawy, to warto przemyśleć taką terapię. Słyszałam ostatnio, że znakomite efekty w leczeniu wszelkiego rodzaju zaburzeń o podłożu psychicznym przynosi psychoterapia poznawczo-behawioralna, o której możecie sobie poczytać na przykład na https://terapiacentrum.pl/psychoterapia-poznawczo-behawioralna. Tak naprawdę im szybciej takie leczenie się rozpocznie, tym lepiej Wink
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u psychologa na pewno jeszcze nikomu nie zaszkodzila, wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby się wybrac do takowego. W razie czego polecam wybrac sie do medox - ta prywatna klinika http://medox.org.pl/ wykonuje swoją prace jak nalezy bo ich psycholodzy mają dobre podejscie do pacjenta i spore doswiadczenie
Powrót do góry
charlize91

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy powinien przejsć przez psychoterapię. To moze bardzo pomóc w zrozumieniu siebie i swojej przeszłości. Na https://kozeta.pl/ znajdziesz studio psychoterapii i rozwoju osobistego w Warszawie. To miejsce cieszy się bardzo dobrą opinią i sama myśle o zapianiu się tam na warsztaty.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne przypadki, kiedy psychoterapia jest potrzebna, ale o tym może zadecydować tylko i wyłącznie psycholog, do którego pójdziemy po pomoc. Na stronie http://www.centrumdobrejterapii.pl/ możecie sprawdzić sobie psychologa w Krakowie. Możecie zapisać się na wizytę, jeśli tylko jesteście ciekawi.
Powrót do góry
Zazula

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu osobom jest potrzebna psychoterapia, dlatego dobrze, że istnieją między innymi poradnie leczenia uzależnień. Bez nich ciężko byłoby sobie poradzić z nałogiem. Szukając niedawno pomocy dla znajomego w internecie, trafiłam na Ranking ośrodków terapii. W tej bazie jest wszystko, co potrzebne dla osób takich jak on. Akurat on jest alkoholikiem i znaleźliśmy dla niego najbliższy ośrodek. Jednak jest wiele różnych rodzajów uzależnień i każdy powinien szukać pomocy według własnych kryteriów.
Powrót do góry
emle

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to zależy od osoby, ale jeżeli uważasz, że powinieneś to idź i spróbuj, może ci to tylko pomóc
TwistyClown

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest jednak wziąć pod uwagę to, że dość ważne jest wybranie naprawdę dobrego ośrodka. Niestety w wielu takich miejscach wszelkiego rodzaju terapie są kompletnie nieskuteczne. Polecić mogę przede wszystkim Strefę Terapii z Krakowa, z której sam miałem okazję korzystać. Psychoterapia Kraków prowadzona jest tam przez kompetentne i doświadczone osoby, więc efekty wszystkich spotkań są naprawdę widoczne.

Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 17, 2018 09:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: