Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Działaność gospodarcza i księgowość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hamster

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 19:52    Temat postu: Działaność gospodarcza i księgowość Odpowiedz z cytatem

Prowadzicie własne działalności gospodarcze? Zauważam, że ostatnio coraz więcej osób decyduje się na otwarcie swojego biznesu lub przechodzi na samozatrudnienie, ponieważ można w ten sposób całkiem sporo zaoszczędzić względem normalnego etatu. Pracodawca jest w stanie zapłacić więcej, ponieważ jest mniej opłat i de facto na rękę wychodzi więcej. Też noszę się z takim zamiarem i obecnie szukam biura rachunkowego lub księgowego. W grę wchodzi też księgowość online np. https://taxcare.pl/ Co sądzicie o takim rozliczaniu przez internet? Jest to rozwiązanie, które dobrze się sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 19:52    Temat postu:

Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz mieć niezawodny interenet. Jest wielu operatorów, ale tez konkurencyjnych propozycji. Na https://panwybierak.pl/ sprawdź, czy usługa jest dostępna i w jakim zakresie w Twojej okolicy. Tu dostęp do sieci w każdej chwili jest potrzebny i ma być szybkie łącze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałem sam się tym zająć, jednak przerosło mnie to. Są odpowiednie programy do prowadzenia księgowości lecz księgowość to nie tylko wpisywanie faktur do programu. Lepiej wynająć sobie biuro księgowe do tego. Znajoma poleciła mi https://yourtax.pl/ ich oferta wygląda całkiem obiecująco, a ceny też są jak dla mnie super. Zobacz sobie może tą firmę jak szukasz księgowości
Powrót do góry
Hymniu119

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka opcja szczerze mówiąc...
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż prowadzi samodzielnie firmę. ja często mu pomagam i szukam ciekawych rozwiązań. Ostatnio zainteresowała mnie ta oferta http://leasinglaptopa.pl/Microsoft_Surface_Pro_4-3236a71d-b59d-4653-9229-88b1c82784de?Category=7ef7c140-db8f-4511-b3dc-450899b244b6 To urządzenie Surface Pro 4 można zabrać ze sobą wszędzie, a to ważne bo mąż dużo przebywa w terenie. Ciekawa jest też oferta leasingu. Splaca się raty na końcu dokonuje wykupu. Myślę że ta propozycja zainteresuje męża.
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak prowadzę własną firmę Smile Jeśli chodzi o księgowość to o ile na początku dawałam radę rozliczać się samodzielnie tak po pewnym czasie, gdy firma się rozwinęła postanowiłam nawiązać współpracę z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Nie żałuję bo mam pewność, że w papierach mam idealny porządek Smile
Powrót do góry
kierowka

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam to Wink Na początku byłam pewna że poradzę sobie sama, ale stety niestety, firma się rozwinęła i trzeba było zatrudnić ksiegowego Very Happy
Powrót do góry
Sam200

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super. Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
Reklama

Wysłany: Sro Mar 07, 2018 13:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: