Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka szkoła podstawowa w Warszawie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okrebik

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 18:27    Temat postu: Jaka szkoła podstawowa w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

W przyszłym roku będę musiał posłać dzieciaki do pierwszej kalsy do szkoły. Powiedzcie mi proszę czy powinienem wybrać szkołę prywatną czy państwową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 18:27    Temat postu:

Powrót do góry
Hatren

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem, Ci że z doświadczenie wiem że jeśli masz taką możliwość to powinieneś posłać dzieci do szkoły prywatnej. Moje od tego roku chodzą do podstawówki im. Wiktorii Wiedeńskiej. Widać po nich większą chęć do nauki i zaangażowanie w zajęcia, co na pewno jest wynikiem lepszego kontaktu z nauczycielem!
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też stałam przed podobnym dylematem jeszcze kilka miesięcy temu. Ostatecznie wybraliśmy ofertę prywatnej szkoły Te Vizja w Warszawie ( na Ochocie na ul. Gładkiej ). Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru widzę jak córcia chętnie codziennie chodzi do szkoły, opowiada mi o tym jak lubi lekcje i zajęcia dodatkowych ( a tych nie brakuje ). Byliśmy na dniu szkoły otwartej, który organizowany jest cyklicznie. Myślę, że warto się wybrać i zobaczyć wszystko na żywo Smile
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciaki maja dobre warunki w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Taka szkola na pewno pozwoli dzieciom szybko sie uczyc. Warto pomyslec o wyborze takiej prywatnej szkoly.
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym kierowaliście się wybierając przedszkole dla swojego dziecka? Według mnie, podobnie jak ma to miejsce w przypadku szkół podstawowych, lepiej jest postawić na placówkę prywatną. Dzisiaj dobre przedszkole Kraków może zapewnić dzieciom naprawdę bardzo profesjonalną opiekę i możliwość rozwijania się w naprawdę szybkim tempie. Wink
Powrót do góry
Dzotr41

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw na publiczną szkołę.

__

torby płócienne
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilka_1 witaj w klubie, mój syn też w tym roku rozpoczął naukę w 1 klasie w tej samej szkole Smile Chodzi tam co prawda dopiero miesiąc ale jest zachwycona a ja szczęśliwa, że podjęliśmy dobrą decyzję Smile Generalnie szkoła ma wiele do zaoferowania w ramach czesnego, które płacimy co miesiąc, tu więcej informacji na ten temat https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755086.571622773.1526898379-805966605.1518604893. Moje dziecko już zainteresowało się dodatkowymi zajęciami dodatkowymi i jest zafascynowane poznawaniem nowego języka obecego Smile
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wysyłasz dziecko do szkoły to zadbaj równiez oto aby w domu również sie dobrze uczyło poprzez zabawy na przykład. Znajdziesz tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/gry-i-pomoce-logopedyczne Bardzo ciekawe gry edukacyjne oraz pomoce logopedyczne aby dziecko nie miało wady wymowy. Warto sie zainteresować tą ofertą.
Powrót do góry
mytderzp

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł, pozdrawiam!
Powrót do góry
stefan33

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie znam jedną bardzo dobrą szkolę podstawową.Jakby ktoś chciał ją poznać to mogę komuś na pw wysłać.
bydet

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdź jakąś prywatną, według mnie będzie to najlepsze wyjście Smile szkoły publiczne w Warszawie są bardzo słabe
zunek

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne szkoly sa bardzo fajne. Wlasnie tez wybralismy Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Takie szkoly maja dobrych nauczycieli. Ta placowka od razu sie nam spodobala. Mozna sobie taka wybrac i na pewno tutaj dzieci beda mialy dobre warunki do nauki.
Powrót do góry
gabrysia21

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warta uwagi na pewno jest szkoła Te Vizja w Warszawie. Szkoła na wysokim poziomie, bardzo kreatywna i umiejąca nauczyć dzieci. Posiadają w swojej ofercie dużo dodatkowych zajęć, dzięki którym dziecko odpowiednio się rozwija pod względem zainteresowań. W szkole uczą się dwóch języków, a jak wiemy od najmłodszych lat najlepiej wchłania się jeżyki obce.
Powrót do góry
katarzynka4

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie prywatne szkoly sa popularne dzisiaj i sie nie dziwie, bo tam sa inne warunki do nauki, lepsi nauczyciele. Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest wybierana przez uczniow a wlasciwie rodzicow. I mozna dobrze zaczac edukacje w takiej placowce.
Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie się w placówce sprawdza interaktywny projektor nie wiem, czy wiecie jak działa. Moim zdaniem to jest bardzo odkrywcze i niezmiernie angażuje dzieci, ucząc je poprzez zabawę. Rozwija niesamowicie dzieci wspierając ich umiejętności psychosomatyczne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 20, 2020 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: