Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wózki z euro cart

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anija

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 14:51    Temat postu: wózki z euro cart Odpowiedz z cytatem

hej hej Smile kochani rodzice czy ktoś z Was ma wózek z Euro Cart? Chodzi mi przede wszystkim o spacerówkę bo synek już powoli wyrasta z gondoli. jakie modele szczególnie polecacie i dlaczego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 28, 2020 14:51    Temat postu:

Powrót do góry
sylkaa

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co my mamy volt pro i polecałabym go Ci jesli szukasz wózka dużego, takiego z wysokim i szerokim siedziskiem ( jest przeznaczony dla dzieci do 22 kg). Ma też spore koła. aaa i generalnie jak się go złoży to zajmuje niewiele miejsca także to też na plus np przy transporcie.
Powrót do góry
anija

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzięki dzięki. ja szukam własnie czegoś bardzo lekkiego bo mieszkam w bloku bez windy i to jeszcze na 3 piętrze wiec będę go codziennie wnosić i znosić bo nie mamy żadnej komórki lokatorskiej ;/
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to zdecydowanie spin, on nie waży więcej niż 6 kg Smile także myślę, ze bez problemu sobie poradzisz. szybko się składa i rozkłada i to dosłownie jedną ręką. no i fajna modna kolorystyka do wyboru.
Powrót do góry
anija

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz mam o czym myśleć, dzięki dziewczyny. poczytam dziś wiecej na ten temat i może uda się coś wybrać Smile
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mamy wózek tej marki, konkretnie volt pro. Nie wiem jak to jest możliwe ale ogólnie wózek jest dość wysoki czego kompletnie nie widać po jego złożeniu bo zajmuje niewiele miejsca. No i starczy spokojnie na cały okres gdy dziecko z wózka korzysta Smile
Powrót do góry
charlize91

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tej firmy... My zdecydowaliśmy się na wózek Riko Basic Pastel. Ti wózek 3w1 z amortyzatorami, szerokimi, piankowymi kołami i dużą gondolą. Mimo swoich gabarytów jest bardzo lekki.
Powrót do góry
anija

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie wybór prosty nie buł ale w końcu doszliśmy z mężem do wniosku, ze volt pro będzie najlepszy Smile jestem ciekawa jak się sprawdzi, już zamówiliśmy go w jednym ze sklepów internetowych, czekamy na dostawę Smile
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anija no to koniecznie daj znać jak wózek już u Was będzie i jak się sprawuje. Dobry wybór Smile
Powrót do góry
anija

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilka_1 napisał:
anija no to koniecznie daj znać jak wózek już u Was będzie i jak się sprawuje. Dobry wybór Smile

już go mamy, dotarł błyskawicznie :)naprawdę porządnie zrobioony, siedzisko bardzo wygodne, takie obszerne. Koła spore na pewno dadzą radę i na trudniejszym terenie.
Powrót do góry
tyrolka

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że x-lander też jest godny uwagi, występuje w kilku modelach i możesz go zamówić do domu na próbę online, a także porozmawiać na livechacie czy zamówić prezentację na żywo
Powrót do góry
sophia96

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam go w kilku sklepach i też jak przeglądałam wózki przez Internet, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Jestem w końcówce ciąży i wybrałam wózek 2w1 od Insevio Dolphin. Szukałam lekkiego i łatwo składającego się wózka, bo mieszkamy w bloku, więc znoszenie i wnoszenie wózka to będzie codzienność. Nie możemy się wręcz doczekać aż zaczniemy z niego korzystać codziennie Smile Wózek kupiliśmy na https://insevio.com/, ale widziałam go też w wielu innych sklepach, nie tylko online.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak prawdę mówiąc, lepiej postawić na coś sprawdzonego. Ja polecam Ci wózek Riko Nano Pro. Ja używam już kilka miesięcy i jestem zachwycona. Bez względu na powierzchnię wózek prowadzi się lekko i wręcz płynie, a dziecko może spokojnie w nim spać. Zarówno gondola jak i spacerówka są duże, więc dają sporo komfortu dziecku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 19, 2021 22:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: