Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ślimaczek

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się dziś nad przyszłością. Nad tym, co by można zacząć kolekcjonować, by w tenże sposób móc inwestować. Pomyślałam o sztuce, jako, że dziś od rana odwiedziłam stronę https://desa.pl/pl Pewnie pomyślicie, że to wyłącznie sztuka stara, typu Kossak, Rozwadowski lub jeszcze dalej. Desa to nie tylko sztuka dawna,desa to również nowoczesność. Nie tak dawno, bo 16 maja odbyła się u nich aukcja przepięknych obrazów z cyklu Młoda sztuka. Obrazy te nie uzyskują na aukcjach niebotycznych kwot, z tego co zaobserwowałam, to na tej aukcji ceny oscylowały od 1000 do 4000 złotych. Generalnie kwoty takie, na jakie każdy z nas może sobie pozwolić. Bardzo mi się spodobał obraz Magdaleny Kępki pt. Łodzie, wylicytowany na 1700 złotych. Myślę, że każdy może zostać kolekcjonerem. Na początek sztuki współczesnej, a z czasem, kto wie. Może i na Malczewskiego będzie nas stać. Co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł? Czy inwestowanie w sztukę się Wam podoba? Mnie coraz bardziej. Sama rysuję i wiem, ile czasem w tym co tworzę jest emocji, ile pracy w to wkładam. Możemy mieć coś stworzonego przez artystę, a jaka historia kryje się za obrazem, którym jesteśmy zainteresowani? Uruchommy wyobraźnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 21, 2019 16:42    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem czas warto wybrać się do teatru. Widziałam ciekawe propozycje na https://teatrkomedia.pl . Mają tam wiele ciekawych opcji godnych uwagi. Spektakle na wysokim poziomie z fajnym ubawem.
Powrót do góry
bejka01

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma jakieś tam swoje zainteresowanie, jedne bardziej popularne inne mniej, a w każdej chwili mogą się one zmienić, czego dowodem jest chociażby mój brat, który niedawno oznajmił, że chce zostać barista. Od kilku lat jest dość głosno o tym hobby, a raczej zawodzie. A jak ja to mówię co nie jest zabronione to jest dozwolone i wspieram go w tym jego postanowieniu. Nawet postanowiłam nieco mu w tym pomóc, a że zbliżają się jego urodziny to stwierdziłam, że kupię mu porządny ekspres do kawy tak na dobry poczatek i wybrałam oczywiście baristę express od sage z superwnetrze.pl, gdzie na dodatek jest własnie możliwość wygrania konkursu na baristę i dodaja jeszcze w gratisie aż cztery kilogramy kawy, więc będzie mógł do woli próbować. Mam tylko nadzieje, że wytrwa w tym postanowieniu i uda się z tym konkursem.
Powrót do góry
Magda79

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w czasie wolnym lubię ćwiczyć jogę Smile
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto mieć takie własne hobby. Wiele osób nie ma takiego zainteresowania. Ja odnalazłam się w temacie z dziadkiem. Tylko teraz mowa o broni http://bron-sklep.pl . Jest to nasz taki temat.
Powrót do góry
MarekTr

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię myślistwo i przebywanie na łonie natury. Czasem jeżdżę na polowania i przydają mi się takie https://www.faut.com.pl/akcesoria-mysliwskie różne akcesoria dla myśliwych.
Powrót do góry
lenka

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną sprawa jest kolekcjonowanie monet. Niektórzy mają naprawdę pokaźne kolekcje monet, przy czym każda z nich ma jakaś historie Wink. Ciekawe informacje dla kolekcjonerów monet można znaleźc na http://www.skarbnicakrajowa.pl .
Powrót do góry
rafon

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to bieganie Very Happy teraz gdy jest ładna pogoda to staram się każdą wolną chwilę poświęcić mojej pasji. Staram się teraz przekonać do niej moją dziewczynę Very Happy Ma za 2 tyg urodziny i planuje kupić jej jakieś buty damskie do biegania.
Powrót do góry
domi.nika

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam świetny sklep z sprzętem i odzieżą jeździecką na stronie www.truerider.eu
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od zawsze na pierwszym miejscu lekcje pianina Szczecin.
Powrót do góry
olga83

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na sztuki walki? Tutaj http://wswietnejformie.pl/sztuki-walki-wroclaw/ znalazłam info o zajęciach z brazylijskiego jiu jitsu. Sama jeszcze nie próbowałam, ale sporo osób poleca te zajęcia.
Powrót do góry
tereskao

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a taniec? Dla małych dzieci to fajna metoda spędzania wolnego czasu i treningu. Zerknijcie na zajęcia https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kurs-tanca-dla-dzieci-warszawa/ - profesjonalna kadra, zróżnicowany program i świetna atmosfera. Prze zabawę osiągają tyle, że aż nie do uwierzenia.
Powrót do góry
julajula

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam ostatnio na fajnego bloga o fotografii https://www.fotoreportaz.com.pl dopiero zaczynam swoją przygodę ze zdjęciami i znalazłam tam dużo przydatnych artykułów Smile
Powrót do góry
Tufenk

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem ciekaw czy znajdzie się ktoś, kto ma podobną kolekcję do mnie. Zbieram hologramy do legitymacji, mam już ich kilkadziesiąt, może jest ktoś, kto też to kolekcjonuje i zechciałby się wymienić? Smile
Powrót do góry
etania

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest motoryzacja oraz sport Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: