Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakoniak

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 17:31    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

Pożyczki, kredyty, chwilówki, wszystko jedno, byle oprocentowanie było niższe. Mnie nie obchodzi jak to podanie pieniędzy będzie się nazywać. Dla mnie najważniejszym jest, żeby te pieniądze można było tanio zwrócić. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę www od firmy credy, tam są naprawdę solidne oferty i warto jest o tym pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was korzystał może z pożyczek w firmie filarum? Ich oferta wydaje się być całkiem ciekawa i zastanawiam się czy nie zorganizować sobie takiego dodatkowego zastrzyku gotówki od nich. Macie jakieś spostrzeżenia na ten temat?
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od pożyczek powinno się trzymać z daleka i tyle powiem
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja uważam wręcz przeciwnie. Jezeli potrzebujecie pieniedzy to musicie trzymać się bardzo blisko pożyczek ale to tak blisko żeby wszystkiego się o nich dowiedzieć i żeby niczym was firma pożyczkowa nie zaskoczyła. Czytajcie dokładnie warunki i umowy. Bardzo przejrzystą ofertę ma firma https://mikrorata.pl/pozyczki-gotowkowe-przez-internet/ polecam tam też zajrzeć po pożyczkę online
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lendon można zaufać. Ja mam niestałą pracę ,dlatego wiele razy uratowali mnie przed niewyrobieniem się ze spłatami czynszu.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 2500zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEżeli pożyczki, to tylko w bezpiecznym miejscu, i przede wszystkim nie kilka na raz, bo z tego nie wyjdziemy. Szybkie pożyczki w Kredyt OK wyróżniają się stosunkowo niskim oprocentowaniem. Ich maksymalna wysokość wynosi 1500 zł, a jednorazowa spłata może zostać dokonana nawet po 40 dniach. Moim zdaniem bezpiecznie i pewnie.
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to jest z tymi chwilówkami? Wiele firm proponuje pierwszą darmową pożyczkę. Na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/darmowe-chwilowki/ jest kilkanaście ofert. Czy faktycznie jest tak, że trzeba oddać tylko to, co się pożyczyło? Bez żadnych odsetek itp.? Czy sa jakies ukryte koszta?
Powrót do góry
mirok554

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie pewną pożyczkę to tylko w https://www.ratalska.pl . Już sporo moich koleżanek korzystało z takiej pomocy finansowej. Jest to o tyle ciekawe, że wszystko wykonujemy przez internet i jest to bardzo łatwe. Wystarczy sam dowód osobisty aby otrzymać pożyczkę, polecam
Powrót do góry
AnnaMarie711

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki są przeróżne, najważniejszą specyfikacją jest to na co chcecie je przeznaczyć i też jaką kwote zamierzacie pożyczyć. Ja ostatnio korzystałam z pożyczki od firmy https://bosspozyczka.pl czyli szybkiej, internetowej pożyczki dla firm. Jeżeli potrzebowalibyście kredytu tak do 10 tysięcy złotych to zaglądnijcie na ich stronę inernetową
Powrót do góry
alek656

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesną ofertę pożyczkową znajdziesz na pożyczki online. Możliwe jest do pożyczenia nawet 10 tysięcy złotych, a zobowiązanie da się rozłożyć nawet na 24 raty. Wypełnij prosty wniosek online, podaj dane z dowodu osobistego i przekonaj się, jak szybko dodatkowa gotówka znajdzie się na Twoim koncie. Firma nie wymaga dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach, jak również innych dokumentów wymaganych przy kredytach bankowych.
Powrót do góry
diablica7

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa, czy znacie ofertę Kredyt123? Posiadają naprawdę świetną ofertę z bardzo niskim oprocentowaniem. Wstępny wniosek rozpatrywany jest już w 5minut. Zresztą wystarczy poczytać opinie wśród internautów.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diablica znam ofertę kredyt123 i miałam już okazję skorzystać a nawet spłacić. Bo dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, raty były dopasowane do mnie. Do tego firma posiada bardzo profesjonalnych i doświadczonych doradców.
Powrót do góry
melia

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie również rozważam wzięcie pożyczki, ale nie znam się zbyt dobrze na tego typu rzeczach. Znajomy podrzucił mi ostatnio stronę: http://domfinansowy.pl/ i powiem Wam, że jest na niej sporo przydatnych wpisów odnośnie między innymi pożyczek, zerknijcie sobie Smile
Powrót do góry
erbix

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy braniu pożyczki najważniejszy jest jej koszt i czas spłaty. Tanią pożyczkę ma bank Raiffeisen. jest nieoprocentowana ze spłatą w 24 miesięcznych ratach. bank pobiera tylko prowizję w wys. 2,99% od pożyczonej sumy.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodźcie na stronę https://paniala.pl/wiedza/pozyczki-online/ zanim zdecydujecie się na jakąkolwiek pożyczkę, ponieważ znajdziecie tam ciekawe informacje na temat pożyczek online, z których teraz mnóstwo osób sobie korzysta.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 01:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: