Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotograf ślubny Bielsko Biała
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrykkks

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 10:44    Temat postu: Fotograf ślubny Bielsko Biała Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz fotografa na twoje wesele? Oferujemy najwyższą jakość fotografii oraz zadowolenie. Podjęliśmy już setki podobnych zleceń. Sprawdź nasze przykładowe zdjęcia. Fotograf ślubny Bielsko - czulymokiem.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
kaprikosa

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna nazwa strony Very Happy
Powrót do góry
tafla

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście całkiem ciekawa nazwa Smile. Zdjęcia też bardzo ładne Smile. Sama szukałam ostatnio idealnych usług z tej kategorii i zdecydowałam się na podobny fotograficzny klimat, wybierając fotografa w Katowicach. Lubię prace, które są trochę artystyczne, ale stanowią jednak również swego rodzaju reportaż z całej uroczystości.
Powrót do góry
Tromi

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie o wiele ciekawszą formą pamiątki jest reportaż ślubny białystok. O wiele przyjemniej się to ogląda niż w przypadku tradycyjnego filmu. Zabawne komentarze podstawiane w tle są zawsze idealnie dopasowane przez co można się nieźle uśmiać. Wink
Powrót do góry
Elza

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz fotografa na wesele to koniecznie skorzystaj z tej przeglądarki weselnej
https://wesele123.pl/fotografia-slubna
Można porównać oferty i poznać opinie klientów
Powrót do góry
Dobrydos

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie warto jest znaleźć fotografa w swojej okolicy. Zawsze można umówić się z daną osobą na rozmowę i poznać wszystkie szczegóły odnośnie oferowanych usług.
pacynka8

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotografia ślubna to ważny temat, w końcu takie zdjęcia to będzie pamiątka na całe życie Smile dlatego też myślę, że należy rozważnie wybierać fotografa na ślub. Ja zanim wybrałam odpowiedniego, ślubnego fotografa, to przeglądałam katalogi w poszukiwaniu tego jedynego, niepowtarzalnego pana z aparatem! Na szczęście udało nam się w końcu wybrać Smile
Powrót do góry
Elza

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Zdjęcia to pamiątka na całe życie. Pokazywana w pierwszej kolejności rodzinie oraz bliski, później naszym dzieciakom i wnukom.
Fotoksiążka ślubna to najlepsza forma prezentacji zdjęć ze ślubu. Wybieramy te najciekawsze a do oglądanie nie potrzebujemy komputera czy innego urządzenia.
Powrót do góry
superfoooto

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu świetny fotograf ślubny jest na ul. Kościelnej
Izabell

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana, że każdy z nas jest tutaj w stanie wymienić nazwisko jakiegoś dobrego fotografa. Sama jednak nie zapominałabym także o takim specjaliście jak fotograf ślubny kraków http://vivostudio.pl/ , dzięki któremu zyskamy wspaniały film, na którym zostanie zobrazowane najważniejsze wydarzenie naszego życia.
Smile.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczescie ogarnelam po znajomosci fotografa i nie zażyczył sobie az tak duzo. Ale generalnie slub to wielkie wydatki, masakra to jest jakas a to przeciez jeden dzien tylko i to nie cały Very Happy Coż zrobic... sama teraz ide na pare slubow i musze kupic cos na prezent. Mysle nad zestawami od https://hefra.pl
Powrót do góry
jackwelss39

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mysle ze fajnie założyć jakąś fotoksiążkę ze ślubu albo po prostu założyć album ślubny. Jak już wydajecie tyle pieniędzy na wesele i ślub to warto mieć dobrego fotografa i piękne zdjęcia. Wesele przeleci wam jak z bicza strzelił mówię wam to, nawet nie zorientujecie się kiedy, a tak to przynajmniej będziecie mieli fajną pamiątkę z tego dnia
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że dobry fotograf to bardzo istotna kwestia. Kiedy ja potrzebowałem specjalisty w tym temacie, niestety wśród znajomych nie miałem takich, którzy mogliby polecić mi kogoś. Ostatecznie dzięki http://www.fotograf-wesele.pl/ znalazłem dobrego fachowca, który przygotował nam bardzo fajne zdjęcia. No i mamy pamiątkę na całe życie. Pewnie jeszcze przy nadarzającej się okazji skorzystamy z tych fotek, by kogoś nimi obdarować Smile
Powrót do góry
jackwelss39

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pojazd do ślubu macie już ogarnięty? Bo ja co chwile mam inne pomysły na to. Zaczęło się na stylowej dorożce, później nawet motocykl mi przeszedł przez myśl. Również zastanawialiśmy się nad starym, odrestaurowanym fiatem ale chyba w końcu wybór padnie na złotego mustanga od https://goldencars.com.pl Bardzo elegancko i z klasą, tak jak wygląda i nasza sala Smile
Powrót do góry
Dynusia

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na niezwykłych zdjęciach, pełnych magii i uroku to warto zainteresować się profesjonalnym kamerowaniem i robieniem zdjęć za pomocą drona https://www.lataniedronem.pl/. Takie ujęcia z powietrza potrafią oddać cały klimat tego podniosłego dnia, mielibyście nie tylko świetną zabawę z gośćmi przy pozowaniu, ale również co wspominać, gdy za jakiś czas oglądalibyście zdjęcia z wesela.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 31, 2018 22:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: