Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Początek firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Indigo1

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zorganizować łatwy i bezpieczny dojazd do pracy - szczególnie kiedy zima jest już tuż za rogiem. W tym roku może być ona wyjątkowo sroga. Z tego względu warto przyjrzeć się miedzy innymi ofercie Wejsspol - oferują sprzedaż soli drogowej w dobrej cenie. Przede wszystkim najwazniejsze jest bezpieczenstwo nasze, pracownikow czy klientow - dzieki takim rozwiazaniom bedziemy przygotowani na kazde wyzwanie pogodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 05, 2019 22:18    Temat postu:

Powrót do góry
krolowa8

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki w firmie są niezwykle istotne i często początkowe decyzje, rzutują na całą przyszłość. Postaw więc na pewność i wybierz odnawialną linię finansowania, która jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem. Działa to jak karta kredytowa - korzystasz z finansów kiedy chcesz i na co potrzebujesz. Proso, szybko i bez potrzebnych elementów papierologi, bowiem wszystko załatwiasz online. Polecam zajrzeć na www.finiata.pl gdzie dowiesz się więcej.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku działania firmy, warto zacząć od samych podstaw, czyli od zarządzania zasobami ludzkimi o których dużo możemy poczytać na https://kursnahr.pl/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi-czym-jest-hr/. Zarządzanie swoim biznesem to najważniejsza rzecz, dlatego nie zapominajmy też o skutecznym zarządzaniu swoimi pracownikami. Dzięki temu możemy już od samego początku wprowadzić porządek, który zaowocuje w niedalekiej przyszłości.
Powrót do góry
Kalinkaa

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o naprawdę dobre komputery to polecam strone https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kXHP0CmrEVtxZ1varYzVhVth71BLFUYqAo80SE5em4w/edit?ts=5e0ccaad#gid=83140252 znajdziesz tutaj laptopy o 10 generacji procesorów od Intel! z 8 rdzeniami! na dyskach SSD w bardzo dobrych cenach!
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do komputerów biznesowych to nie znam lepszych sprzętów niż takie jak te https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-x/laptopy-lenovo-thinkpad-x1-carbon/laptopy-lenovo-thinkpad-x1-carbon-8/?fbclid=IwAR3J3hoK2bVkk7REM1mcJwDkQ0ZUn66H3NmJtZ_TnpWrZS2EOKFrlR4NasM Jest to oferta posiadajaca naprawdę dużo ciekawych komputerów Ultrabook które spełnią twoje najśmielsze wymagania!
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prowadzicie może jakieś własne firmy? Jeśli tak, to zachęcam Was do współpracy z firmami takimi jak https://eurotexpoland.pl/o-firmie/. Prościej jest w taki sposób osiągnąć sukces. Wink
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek przydałaby się jakaś dobra reklama. Niedawno żona otworzyła własne biuro rachunkowe. Niestety klientów nie ma zbyt wielu. Dlatego szukam informacji o sposobie reklamowania takiego biura i trafiłem na artykuł http://marketing-hq.pl/marketing-internetowy/reklamowac-biuro-rachunkowe/
Powrót do góry
kabanosek995

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli zastanawiacie się nad tym aby otworzyć własny sklep internetowy, polecam wam szczególną uwagę zwrócić na skrypt jaki wybierzcie. Wiadomo jest ich sporo, ale wydaje mi się, że tylko Magento oferuje tak zaawansowane funkcjonalności, które spełniają dzisiejsze potrzeby klientów.
Powrót do góry
nwkagnieszka

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kredyty dla firm https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/kredyty-dla-firm/ - mogą pomóc w trudnej sytuacji.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałam prowadzić własny biznes, wszystko idzie dobrze do czasu zarządzania magazynem. Mój brat to robi w firmie, w której pracuje, starał mi się co nieco wyjaśnić, ale ja nadal czuję, że mało rozumiem. Dlatego myślę sobie, że tutaj http://ejko.com.pl/ zamówię pomoc. Nie wiem jeszcze w jakim zakresie, ale na pewno nie tylko do składowania.
Powrót do góry
Lukasz22

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek warto utworzyć stronę internetową firmy i zacząć ją pozycjonować. Ja korzystam z marketingu internetowego w Bydgoszczy.
copymark

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadając stronę internetową firmy dobrze jest na początku zainwestować w copywritera. Aby osiągnąć większe zasięgi jeszcze lepszym wyjściem będzie copywriter po angielsku.
krolowa8

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek każdej działalności rozpoczyna się zazwyczaj od finansowych perypetii. Dlatego dobrze jest zadbać o dobre i solidne finanse. Na sam początek, fantastycznym pomysłem może okazać się odnawialna linia finansowania. To taki rodzaj pożyczki/karty kredytowej, której możesz używać w wybranym przez siebie momencie. Dzięki usłudze automatycznej akceptacji klientów, już w 15 minut po złożeniu wniosku, otrzymasz pieniądze na konto. Sprawdź www.finiata.pl i przekonaj się sam/sama.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie fajnym pomyslem jest prowadzenie sprzedazy poprzez portale typu allegro czy amazon. Tutaj mozna sporo o tmy przeczytac https://www.nethansa.com/pl/blog/modele-sprzedazy-i-logistyki-na-amazonie-co-to-jest-fba/ polecam
Powrót do góry
jalme

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd prowadzę firmę postanowiłem ją zareklamować w sieci, udało mi się kupić pozytywne opinie google, dzięki którym moja firma stała się znana i lubiana. Teraz wiem, ze inwestycja w reklamę jest bardzo ważna, bez niej niestety nie jesteśmy w stanie za wiele zrobić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lut 11, 2020 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: