Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś dla dzieci
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koallads3

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 17:34    Temat postu: Coś dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Mojej koleżance ostatnio urodziło się dziecko i zrobiliśmy wyprawka dla noworodka do szpitala zima, zakupiliśmy coś praktycznego. Moim zdaniem warto takie prezenty robić aniżeli pieniądze w kopercie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 28, 2017 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
czerwony_kapturek

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość mam zastanawia się co spakować do szpitala na poród na tę bolączkę super sprawdzają się checklisty, które możesz ściągnąć z internetu i zadbać o komfort podczas porodu. Daje taką pewność, że niczego Ci nie zabraknie.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to ja już prawie jestem spakowana i już chyba mam wszystko oprócz aplikatora do czyszczenia nosa dla maleństwa. Właśnie rozglądam się troszkę w sieci, który produkt byłby najbardziej odpowiedni dla noworodka i trafiłam na coś takiego http://www.disnemar.pl . Myślę, że zakupię właśnie taką mgiełkę, ponieważ jest skuteczna, bezpieczna i delikatna.
Powrót do góry
girro

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moją narzeczoną postąpiliśmy ponownie - takie prezenty to świetna sprawa.
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 05:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeglądam ostatnio łóżeczka turystyczne dla małego dziecka. Potrzebuje takie na dłuższy wyjazd z maluchem i zastanawiam się czy kupić nowe czy używane.
Powrót do góry
bejka01

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jak często będziesz go używać. Jeśli sporadycznie to można używane, szkoda wydawć pieniądze na nowe. W sumie faktycznie i ja mogę się za takim rozejrzeć już, co prawda na razie nie potrzebuję ale też będzie mi potrzebne. Muszę zerknąć do jagodowegokota, gdzie robię zakupy dla córeczki może mają coś takiego.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazde dziecko ma swoje ulubione zabawki i rodzice chyba wiedzą jakie:) Niedługo dzień dziecka, marzeniem mojego syna jest zestaw Lego Simpson https://planetaklockow.pl/pl/c/LEGO-The-Simpsons/143 i mam go zamiar własnie dzis zamówic, mam nadzieje ze dojdzie. Pzdr
Powrót do góry
Wiki558

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wszyscy wiemy dzieci uwielbiają różnego rodzaju zabawki. Ja sama staram się wybierać te, które będą pozytywnie wpływały na rozwój mojego dziecka. Polecam wam artykuł, bardzo nowoczesny http://rodzinnie.pl/co-to-sa-zabawki-sensoryczne/. Możecie odnaleźć tam ciekawe inspiracje i dowiedzieć się co to są zabawki sensoryczne.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio jak szukałam dla noworodka ciuszki to trafiłam na sklep dla dziewczynek Smile Mają śliczne zestawy opasek i spineczek. Aż mnie zauroczyły sami zobaczcie jakie ładne i kolorowe https://gulinka.pl/sklep/?wybrane=zestawy . Ja akurat będę miała córkę więc coś chciałam wybrać, ale wybór tak duży że ciężko się zdecydować. Chyba się skusze i ze trzy rodzaje wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kocira

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla noworodka najlepsze dla mnie są te kosmetyki https://www.mustela.pl , dostałam od nich próbkę jak byłam w ciąży, od razu przypadły mi do gust. Kupiłam cały zestaw dla malucha i to była najlepsza kosmetyczna decyzja jaką podjęłam kosmetyki radziły sobie z atopową skórą naszego malucha.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj nie kupuję ciuszków przez internet, ale zastanawiam się nad zaczęciem kupowania swojej córce ciuszków przez internet. Znalazłam do tego bardzo fajny sklep z odzieżą dziecięcą - Pinokio. Są tutaj ciuszki dobre gatunkowo w atrakcyjnych cenach, a ich największym atutem jest szeroki wybór! Zawsze bałam się, że kupione ciuchy będą za duże lub za małe, ale za taką cenę nie żałowałabym gdyby coś okazało się troszeczkę za małe.
Powrót do góry
kownacka

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić bardzo fajny sklep, w którym można kupić dla maluszka ochraniacz do łóżeczka - https://www.tinystar.pl/OCHRANIACZE-DO-LOZECZKA/64 . Jak dla mnie to bardzo przydatny gadżet, przynajmniej mamy pewność, że dziecko jest bezpieczne. Poza tym to fajny element dekoracyjny. Warto się zaopatrzyć w taki ochraniacz do łóżeczka bo nie jest to droga rzecz.
Powrót do góry
comvers

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi wyprawkę zorganizowały koleżanki. mieszkam w niemczech ale na babyshower przyjechałam do polski to była super impreza !
diablica

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o najmłodszych to chcąc kupić im zabawki to polecam uprzednio zapoznać się z bardzo fajnym blogiem na ten temat http://mungi.pl/blog/ znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych porad na temat zabawek, dzięki czemu bez problemu wybierzesz najodpowiedniejszą zabawkę. Warto zapoznać się z tym blogiem Smile
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym pomysłem dla małych dzieci (ale trochę większych niż noworodki) są pomoce do integracji sensorycznej . Takie pomoce do integracji sensorycznej poprzez zabawę wspierają prawidłowy rozwój dziecka. Na stronie sklepu Kajkosz można znaleźć bardzo fajny jakościowo sprzęt do integracji sensorycznej w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 03, 2018 12:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: