Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama tradycyjna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonapetit

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:07    Temat postu: Reklama tradycyjna Odpowiedz z cytatem

Reklamę tradycyjną nie da się niczym zastąpić zwłaszcza przy działalności gospodarczej wykonywanej w formie stacjonarnej, gdy klientów w większości pozyskujemy poza internetem. Reklama tradycyjna obejmuje cały katalog różnego rodzaju działań. Są one związane z odpowiednim oznaczeniem miejsca wykonywania działalności. W tym celu stawia się neony, panele podświetlane, tablice. Jest też kampania informacyjna o produktach czy marce. Temu służą bilbordy, potykacze, ulotki. Jest też reklama mobilna którą wykonujemy oklejając samochód firmowy czy poprzez ciągnięcie przyczep reklamowych jeżdżących po mieście. Wszystkie te formy są dostępne w Fabryce Reklamy w Łodzi - fabrykareklamy.pro . To profesjonaliści. Zajmują się pełną obsługą, od projektu poprzez wykonanie i montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 10:07    Temat postu:

Powrót do góry
ekimm

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem i tak w dzisiejszych czasach najważniejsza jest reklama w internecie Smile
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie tak ale ogólnie warto postawić na multimedia . Oczywiście nalezy powierzyć takie działania specjalistom ,jak np. tej ekipie http://www.livetransmisje.com/multimedia.html bo oni zajmują się tym od wielu lat
Powrót do góry
prerior

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem najlepsze jest połączenie, wiadomo każda forma reklamy trafia do zupełnie innego grona odbiorców. U nas zarówno stosuje się te internetowe jak i klasyczne jak gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ dzieki czemu efekty są lepsze
Powrót do góry
Waldunio31

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banery i ulotki ciągle są aktualne, wiec może właśnie taki sposób reklamy wybierzesz
Powrót do góry
charlize91

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjna reklama wciąż jest skuteczna i warto z niej korzystać. Na https://www.diamond-druk.pl/druk-ulotek znajdziesz szeroką ofertę ulotek, wizytówek, bannerów itd. Ja promuję firmę głównie w internecie ale ostatnio coraz częściej myślę o ulotkach i gadżetach reklamowych.
Powrót do góry
Effik

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tradycyjnych reklam najskuteczniejsze są chyba bilbordy w mieście.
Powrót do góry
Tyrdi34

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największą przewagę ma teraz reklama internetowa.

__

producent opakowań
Powrót do góry
66karo66

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z oferty Dawida Krzyżowskiego, który może wziąć udział w klipie reklamowym czy też sesji zdjęciowej, zdobywając uwagę, dzięki swojemu ogromnemu talentowi. Dawid posiada ogromne umiejętności i jest mistrzem Polski RedBull freestyle football. Tutaj namiary http://kojakfree.com
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ zależy mi na szybkim rozgłosie mojej firmy i zaprezentowanie jej w jak najlepszym świetle planuje skorzystać z buzz marketing . Myślę, że jest to najlepsza opcja dla mnie, ponieważ dowiedziałam się że marketing szeptany to najlepsza metoda na rozpromowanie swojej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kimi

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A taka darmowa reklama? Może ona wam troszkę pomoże i będziecie w stanie złapać jakiegoś potencjalnego nowego klienta? Czasami to jest łatwiejsze niż szukanie igły w stogu siana i to za kasę. Wejdźcie sobie na stronę https://wykonawca.taelo.pl/ , tutaj całkiem bezpłatnie możecie się zarejestrować więc i macie też bezpłatną reklamę dla swojej firmy.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie zamawiacie materiały do produkcji takich tradycyjnych reklam, na przykład kasetonów reklamowych, banerów itp? Słyszałam, że dość często w branży reklamowej są wykorzystywane płyty warstwowe z okładziną PCW, które można zamówić na przykład na https://plexikord.pl/plyty-warstwowe-z-okladzina-pcw/. Jest to czołowy dystrybutor tworzyw sztucznych na Górnym Śląsku, więc sądzę, że firma godna zaufania. Czy ktoś z Was składał kiedyś u nich zamówienie?
Powrót do góry
barttonn44

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach tradycyjne formy reklamy nie przynoszą już zbyt duzych efektów. Tym bardziej, że istnieją takie firmy jak ta https://fabrykamarketingu.pl/ , które stosują wiele różnych działań reklamowych w internecie. Internet jest to własnie najlepsze miejsce do reklamowania moim zdaniem nawet lokalnego biznesu
Powrót do góry
Konrad_Ratownik6

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że obecnie lepiej inwestować w reklamę internetową niż tradycyjną.
Powrót do góry
janeczek

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy do jakiego klienta chcemy skierować reklamę, jeżeli jesteśmy zorientowani na klienta lokalnego to banery w mieście, jak najbardziej wskazane. Ja tak wypromowałem swoją firmę u siebie w okolicy. Projekt baneru zamówiłem na http://www.copypoint.pl/, bo chciałem coś „chwytliwego” co przykuje uwagę. Projekt przerósł moje oczekiwania! Jest bardzo oryginalny, nikt takiego u nas nie ma.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: