Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka woda?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaga22

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 11:27    Temat postu: Jaka woda? Odpowiedz z cytatem

Którą wodę najczęściej pijecie? Mi smakuje ta z kranu ale w biurze mamy dostawcę wody https://www.darnatury.pl/ i pijemy taką z dystrybutora, to też fajne rozwiązanie do domu jeśli nie macie dobrej wody w kranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 05, 2018 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
katarka

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję tylko i wyłącznie wodę średnio zmineralizowaną! Smak mi odpowiada, a skłądników też ma dość sporo. Smile
Lezek

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie ma znaczenia... Woda jak woda
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pijam tylko mineralną niegazowaną
Powrót do góry
beto

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piję głownie zwykła kranówkę, teraz w zasadzie to najlepsza woda w mieście, po remontach i modernizacji w MPWiK miasto się nią wszędzie chwali
Powrót do góry
Devil93

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 16:13    Temat postu: Woda Odpowiedz z cytatem

W moim rodzinnym domu nie piło się dużo wody, zaniedbywało to, co jest codziennym obowiązkiem, dlatego mieszkając z mężem dbam o to, byśmy obaj się nawadniali. Na razie kupuję wodę butelkowaną, ale znalazłam ten sklep https://strefafiltrow.pl/ i rozważam kupienie sprzętu filtrującego, który jest równie dobry, a wychodzi miesięcznie taniej. Tylko muszę jeszcze przekonać do tego Marka.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się- picie prawidłowej ilości wody jest naprawdę istotne. Oczywiście nie można pić wody bezpośrednio wody z kranu, dlatego warto kupić wydajne filtr do wody w Castoramie. Wtedy będziecie mogli cieszyć się nieograniczoną ilością czystej wody. Filtry ją skutecznie oczyszczą z ciężkich metali, chloru, wszelkich zanieczyszczeń.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej piję wodę przefiltrowaną w dzbanku filtrującym, którego tak na dobrą sprawę używam już od wielu lat. To rozwiązanie jest naprawdę tanie i ekonomiczne, zwłaszcza wtedy, kiedy się wie, gdzie kupować wkłady do takiego dzbanka. Ja zamawiam je zawsze na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html - jest tam bardzo tanio, więc sporo udaje mi się zaoszczędzić Very Happy
Powrót do góry
Orange1989

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka woda? No przede wszystkim zmiękczona Smile Bo twarda woda niestety ma wiele negatywnych skutków... Można o tym przeczytać na http://neti.com.pl/ . Są tam też świetne sposoby na to, aby tą wodę zmiękczyć Smile
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o wodę chodzi to polecam Ci zapoznac sie z oferta jaką przedstawia ten producent http://wodaaquavita.pl/ Jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ cena za baniak jest bardzo niska w porównaniu do cen wody w butelkach a producent znany i ceniony w całym kraju. Według mnie jest to idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
emilkaczma

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:03    Temat postu: H2O Odpowiedz z cytatem

Niby woda to woda, jednak w praktyce wcale tak nie jest. To jak bardzo wody różnią się od siebie jest niesamowite. Wydaje mi się, że osoba, która chce dobrze dobrać wodę do swojego organizmu powinna skonsultować to z lekarzem ,który na podstawie odpowiednich badań wskaże czego brakuje organizmowi
ulinia

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję obojętnie jaką wodę niegazowaną i to całkowicie mi wystarcza.
Powrót do góry
kucharzyk

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, wody mineralne bardzo się między sobą różnią. A tą z kranu warto mimo wszystko przefiltrować. Nie wiadomo do końca co tam się w rurach osadziło. Widać to po sprzęcie - żelazko, czajnik, pralka. Dlatego też myślę że taki wkład do dzbanków może się w domu przydać. Wydaje mi się że regularne kupowanie wody w sklepie może być ciężkie dla budżetu domowego.
Powrót do góry
Piotrek65

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piję dość dużo wody średnio zmineralizowanej podczas dnia w pracy. Nie muszę przynosić jej ze sobą, bo zarówno kawę, herbatę jak i wodę mineralną zapewnia szef. Przywozi ją pan z hurtowni https://wodadlafirmy.pl/ . Z tego co wiem woda dla firm dostarczana jest na terenie całej Polski, w terminie do 24 godzin od złożenia zamówienia. Ceny wody też są dość atrakcyjne. Można sprawdzić na stronie internetowej. Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 03, 2018 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: