Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nelka

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o budowie domów w technologii druku 3D? Była o tym mowa na konferencji cyfrowej gospodarki IMPACT, która odbyła się w tym roku w Krakowie. Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać na https://dariuszstasik.com/impact-krakow-2018-relacja/. Moim zdaniem taka inicjatywa jest bardzo fajna i myślę, że warto iść w tym kierunku, żeby kiedyś taka budowa była na porządku dziennym Smile Wtedy nie trzeba by było już czekać za wybudowaniem domu kilka lat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sie 18, 2018 08:23    Temat postu:

Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom na pewno przydadzą Ci się uszczelnienia przemysłowe http://www.becker-uszczelnienia.pl/ takie uszczelnienia przemysłowe są idealnym rozwiązaniem podczas budowy domu, uszczelnienia przemysłowe mogą znaleźć zastosowanie podczas łączenia rur na przykład.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne cztery kąty to było moje marzenie, jednak długośc czasu jaki trzeba poświecic na budowe, skutecznie mnie odstraszała. Zdecydowałam, ze powstanie dom modułowy. Co to jest dom modułowy? http://finestrahouses.com/blog/225-dom-modulowy-pierwszy-krok-w-strone-niezaleznosci.html Mysle, ze dla wielu osób, odpowiedz bedzie znana, bo taki typ budowania domów staje się coraz to bardziej popularny. Otóż, tak zwane domy modułowe stanowią najszybszy sposób budowy własnych czterech ścian. A o to nam dokładnie chodzi, dosyc mam mieszkania w bloku.
Powrót do góry
Niki

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonej ekipy, która zaprojektuje wam dach z wiązarów (czyli z prefabrykatów łączonych w technologii MitTek - bez użycia gwoździ), i go szybko zamontuje na budowie, to zajrzycie na stronę firmy Binder Projekt z Włocławka - www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Firmę prowadzi projektant z wieloletnim doświadczeniem, który wszystko wam wyjaśni i wszystkim się zajmie. Przyjmują zlecenia z całej Polski. Robi remont dachu u moich rodziców - sprawnie i solidnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 19, 2020 05:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: