Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serum do rzęs.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ynos89

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 13:21    Temat postu: Serum do rzęs. Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na maksymalnym wydłużeniu rzęs to powinniście zastosować serum http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-serum-do-rzes-kosmetyk BIOTEBAL rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotinTM, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi. Bimatoprost, czyli znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania. Regularnie stosowany sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze. Są bardziej elastyczne, lśniące i nabierają ciemniejszego koloru. Biotyna, czyli witamina H wywiera korzystny wpływ na stan włosów i tempo ich wzrostu. Jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost rzęs i brwi. Pantenol odgrywa ważną rolę w pielęgnacji włosów, nadając im połysk i miękkość. Wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami i działa regenerująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 23, 2018 13:21    Temat postu:

Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio też szukałam czegoś odpowiedniego do rzęs, bo moje są dosyć krótkie i słabe. W aptece Melissa znalazłam serum lashvolution. Słyszałaś może o tym preparacie? Czytałam, że serum przyspiesza wzrost rzęs, dobrze je nawilża i stymuluje. Może też powinnam sobie coś takiego kupić? Kuracja trwa gdzieś od 8 do 12 tygodni, a efekty ponoć są naprawdę dobre. Jeżeli chodzi o mnie to raczej wypróbuje ten produkt.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowała któraś z Was sztuczne rzęsy? Powiem Wam, że nigdy nie uzyskacie takiego efektu jak własnie po sztucznych rzęsach. Ja przedłużam sobie rzęsy już od dobrego roku i z tego co obserwuję staje się to coraz bardziej popularniejsze wśrod kobiet. Naprawde nie trzeba praktycznie malowac oka, jest idealnie podkreślone dzięki rzęsą. Jeżeli ktoś na poważnie zastanawia się nad poszeżeniem swojej oferty to mogę polecić kurs przedłużania rzęs metodami objętościowymi https://noblelashes.pl/kurs-przedluzania-rzes-metodami-objetosciowymi Kosmetyczka do ktorej chodzę ma własnie najwięcej chętnych na taka metodę.
Powrót do góry
karol44t

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nigdy u kobiet nie podobały się sztuczne rzęsy.Zawsze to bardzo wyglądało dziwnie i bardzo sztucznie na imprezach.
Adamxer

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem mojej siostrze w prezencie serum Lbiotica wzmacniające rzęsy i brwi na dzień i jest bardzo zadowolona. Mówiła, że czuje się niemal jak po zabiegu zagęszczania rzęs, a do tego nie musi wreszcie malować brwi. Ja sam widzę różnicę przed i po stosowaniu, a nie jest to moją mocną stroną. Zresztą jak każdego faceta.. Więc myślę, że warto go wypróbować dziewczyny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ofelia

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzięki odpowiedniemu dbaniu o rzęsy nie muszę chodzić po sztuczne
wiola.pik

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukam jakiegoś kosmetyku to zawsze wchodzę na wizaz.pl i tam sprawdzam po opiniach, który jest najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rokitka

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje slabe i takie nijakie rzesy nie pomagalo zupelnie nic. Wyczytalam za to ze jest cos takiego jak zabieg LVL czyli podkrecenie i wydluzenie rzes od samej nasady i on sprawdza sie u kazdej osoby.. Wybralam wiec klinike Dermed w Katowicach, umowilam sie na wizyte i od slowa do slowa zdecydowalam sie na niego Very Happy Teraz jestem posiadaczka pieknych rzes i co wazne.. w pelni naturalnych Very Happy
Powrót do góry
pieknyolek

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://www.och-beauty.pl/oferta/manicure-warszawa-ochota/
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacyjny jest tez Revelash z Eveline https://www.hebe.pl/eveline-skoncentrowane-serum-stymulujace-wzrost-rzes-3-ml-000000000000305382.html#source=sr. Kosztuje niewiele a jest bardzo wydajny no i skuteczny. Bardzo dobrze wzmacnia rzęsy, sprawia, że przestają wypadać co dla mnie okazało się dosłownie zbawieniem.

Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 07, 2019 19:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: