Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARIO454

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 22:41    Temat postu: Prezent dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam robić prezenty dla dzieci. To już chyba moje hobby haha Very Happy Rośnie mi kolejny chrześniak a ja odkrywam coraz ciekawsze sklepy z zabawkami czy ubrankami Smile Można się fajnie wkręcić w takiego całorocznego "Mikołaja" A radość dziecka nie do opisania Smile Wiadomo, wszystko z umiarem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Gru 28, 2019 22:41    Temat postu:

Powrót do góry
igraszz

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio obdarowałam bratanka zamiast zabawkami to ubrankami. Wyczytałam w tym artykule na co najlepiej postawić i rzeczywiście, mały był zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layla88

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już nie wiem co kupować swoim dzieciom, bo praktycznie tyle tych wszystkich zabawek mają... A teraz zbliżają się urodzinki mniejszego synka i znowu robi się problem. Myślałam nad takim https://ramiz.pl/pl/c/Motorki/19 motorem na akumulator, bo teraz jest on na etapie uwielbiania wszelkich pojazdów.
Powrót do góry
charlize91

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o zamówieniu zabawek dla siostrzenicy z https://whisbear.com/pl/sklep/kategoria-produktowa/akcesoria-dla-niemowlat/ Co o nich sądzicie? Z tego co wiem cieszą sie bardzo dużą popularnością wśród rodziców. Są bardzo dobrej jakości i ładnie się prezentują a dzieci je uwielbiają.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci uwielbiają podarki Smile Mnie ostatnio w Galerii Bukowski spodobała się taka ręcznie robiona pluszowa myszka - trzeba im przyznać że szyją je z dokładną starannością o detale. Materiały wykorzystane do nich są przyjazne nawet niemowlakom - nie alergizują i nie mają żadnych elementów które mogłyby połknąć. Moim zdaniem to bardzo fajny prezent
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy zabawkowy klasyk dla dziewczynek to też lalki Barbie. Oryginalne lalki w dobrych cenach są teraz na https://arena.pl/kategoria/lalki-barbie-8949
Powrót do góry
Mercel

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z małżonką ostatnio znaleźliśmy fajne zabawki drewniane dla dzieci na https://www.forkids.pl/zabawki/drewniane Nasze maluchy to wulkany energii, a te zabawki sa z nimi na dobre i na złe Very Happy Przetrwały już niejedno zderzenie z podłogą, gryzienie i jeszcze mógłbym tu wymienić kilka testów Smile A co najważniejsze, są bezpieczne dla dzieci - nic się nie odłupuje i nie pęka. Farba się nie łuszczy. Także nie ma obaw, że dziecko coś odgryzie albo że się skaleczy.
Powrót do góry
weronikanok

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ArrowSklep internetowy z zabawkami online Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 12, 2020 15:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: