Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankieeFran

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też porozglądać się w internecie za takimi rzeczami. Jeżeli będziecie potrzebować urządzeń biurowych to zerknijcie sobie na stronkę https://www.import-maszyn.eu Mają tu liczarki, niszczarki i wiele innych elementów wyposażenia dla biur, firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 21, 2019 11:07    Temat postu:

Powrót do góry
garez

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, prowadzę biznes w internecie a dokładnie sklep internetowy i chcę jakość urozmaicić go. Pomyślałem o implementacji comarch e-sklep, na https://brandactive.pl/wdrozenia-comarch-e-sklep/ o tym czytałem. Co sądzicie, czy coś takiego się sprawdza czy raczej nie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze bardzo wazne jest to aby zadbac o bezpieczenstwo pracownikow. Obowiazuja nas przepisy bhp i nalezy ich przestrzegac. Dobrym przykladem jest odziez ochronna czy np. nauszniki tego typu https://phradpol.pl/kategoria-produktu/ochrona-sluchu/nauszniki/ to bardzo wazne aby o to zadbac.
Powrót do góry
rafon

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam program raportująco-analityczny iAML. Posiada on wiele przydatnych funkcji, dzięki którym można usprawnić wiele procesów w firmie. Dodatkowo umożliwia on dostęp do pełnej i aktualnej listy PEP-ów. Oczywiście funkcji ma o wiele więcej.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki Wam poznałem bardzo dużo ciekawych rozwiązań dla firm, które na pewno w praktyce się przydadzą Smile. W takim razie nie mogę pozostać dłużny i zaproponuję także coś od siebie. Koniecznie sprawdźcie usługę oferowaną na tej platformie: https://talentuno.com/pl/ . Jeżeli ktoś z Was szuka wykwalifikowanych pracowników i do tej pory nie miał szczęścia do tego, by trafić na odpowiednich kandydatów, to Talentuno może Wam naprawdę bardzo pomóc! Można tam wystawić ogłoszenia o pracę, a następnie zespół tej platformy oraz zarabiający na niej freelancerzy będą podsyłać Wam kandydatury, które uznają oni za właściwe na dane stanowisko. I nie ma się obawiać tego, że będą rekomendować kogokolwiek – o nie, pracujący tam Matchmakerzy otrzymują prowizję od każdej zatrudnionej z ich polecenia osoby, zatem bardzo im zależy, by zaproponować jak najlepszego kandydata Wink. Dzięki temu rozwiązaniu można oszczędzić na procesie rekrutacyjnym wiele pieniędzy i czasu.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze nowinkę dla inwestorów związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma Fordata przygotowała innowacyjne i elastyczne narzędzie, które doskonale spełnia potrzeby deweloperów powierzchni przemysłowych, w tym BTS. Dzięki Data Room poprowadzisz równocześnie i niezależnie wiele projektów, i lepiej skupisz się na każdym z nich. System umożliwia bezpieczną i w pełni kontrolowaną wymianę dokumentów oraz scentralizowaną komunikację z inwestorem, bankami finansującymi, doradcami technicznymi oraz prawnymi.
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze nowinkę dla inwestorów związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma Fordata https://fordata.pl/rozwiazania/nieruchomosci-komercyjne/ przygotowała innowacyjne i elastyczne narzędzie, które doskonale spełnia potrzeby deweloperów powierzchni przemysłowych, w tym BTS. Dzięki Data Room poprowadzisz równocześnie i niezależnie wiele projektów, i lepiej skupisz się na każdym z nich. System umożliwia bezpieczną i w pełni kontrolowaną wymianę dokumentów oraz scentralizowaną komunikację z inwestorem, bankami finansującymi, doradcami technicznymi oraz prawnymi.
Powrót do góry
Lila45

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nowoczesna firma to taka, ktora dba o swoich pracownikow, dlatego zainwestowalam u siebie w system kafeteryjny dla pracowników https://fitqbe.com/fit-market dzieki czemu benefity dla pracowników sa bardzo roznorodne i kazdy znajduje cos dla siebie. Moi pracownicy bardzo chwala sobie to rozwiazanie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 01, 2019 19:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: