Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szybka pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camienil

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem pożyczka to ostateczność. Kiedyś wzięłąm taką pożyczkę po przeczytaniu informacji na https://creditnow.pl/chwilowki/ferratum-chwilowka/. Bardzo pomocne i wyczerpujące informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 00:39    Temat postu:

Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją pożyczkę wziąłem dzięki porównywarce kredytów od Expander, bez niej tak szybko nie wysłałbym auta do mechanika
Powrót do góry
Yaro

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebuje się pieniędzy "na już|" to bardzo dobrą opcją jest zastawienie czegoś w lombardzie albo np sprzedaż złotej biżuterii. Ja niedawno robiłem remont auta taki gruntowny no i brakło mi kasy niestety. Szybką pożyczkę pod zastaw dostałem w lombardzie na Złotej https://www.lombardnazlotej.pl/ w Warszawie. Tam można zastawić większość rzeczy. Wyceniają uczciwie, można zawsze się też potargować Smile
Powrót do góry
bogdan21

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od bardzo dawna jak są mi potrzebne pieniądze to korzystam z https://erppolska.pl/pozyczki/netcredit/ .Tę ofertę po raz pierwszy pokazał mi mój bardzo bliski przyjaciel.
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie pożyczka. Jak już jest potrzeba to biorę kredyt i to w Santander Consumer Bank https://www.santanderconsumer.pl/ Warunki są tu jasne i czytelne, bez żadnych ukrytych tekstów. Dzięki internetowi można kredyt wziąć online. Wiem, że również da się przez telefon, jak i tradycyjnie w oddziale banku. Co kto lubi. Ja w ostatnich latach preferuję internet. Zakupy załatwiam również w większości w internecie. Dlaczego nie brać kredytu? Produkt jak produkt. A robienie tego online to komfort i wygoda. Ciekawi mnie jak to się u Was odbywa. W Santander Consumer Bank nie tylko kredyty można brać. Wśród usług znajdziecie również możliwości założenia korzystnych lokat, internetowy kredyt odnawialny, ubezpieczenia, kredyty samochodowe i limit kredytowy. Dla każdego znajdzie się tu produkt. Dlatego właśnie przy takich możliwościach nie kuszą mnie pożyczki, szybkie, łatwe itd. Mam kilku znajomych, którzy takimi szybkimi pożyczkami wpakowali się w niezłe kłopoty. Jeszcze mi tylko kłopoty potrzebne. Ja tam będę wierna Santander Consumer Bank, lepiej na tym wyjdę.
Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kwestie pożyczek to tutaj pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą. Lepiej zwrócić się do profesjonalistów z firmy Bold Invest. Oni dokładnie przeanalizują Waszą sytuację finansową i dobiorą odpowiednią linię finansowania.
Powrót do góry
Kordik

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was pożyczał kiedyś pieniądze na tzw. umowe ustną to warto przeczytać co warto o tym wiedzieć. Na stronie https://www.rachunkowosc.org/artykuly/szczegoly/65395_ustna-umowa-pozyczki-co-warto-o-niej-wiedziec
bardzo fajnie opisali ten temat i warto się tym zainteresować, by uniknąć nieprzyjemności w przyszłości.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 20, 2020 10:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: