Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent dla dziewczyny
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA FORÓW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milky80

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:43    Temat postu: prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów . Czy macie może doświadczenie w robieniu unikatowych upominków? Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby w tej kwestii? W Necie trafiłem niedawno na buty damskie sneakersy. Z góry wielkie dzięki za sprawdzone wskazówki w tym obrębie tematycznym.
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam alergię na sneakersy, no ale może to tylko ja tak mam. Proponuję bys zobaczył te piękne kalosze https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kalosze-damskie-105.html Sa w super cenach aktualnie. Zresztą podejrzewam, że jak sie uprzesz to i sneakersy tu znajdziesz. Warto poszperać, bo ceny bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedzenietozycie

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kalosze to tylko hunter inne wyglądają kiepsko. a dostać od faceta buty, tak jakoś słabo Very Happy wolałabym jednak coś bardziej kobiecego albo może bilet na jakąś przyjemność lunapark albo termy, lot balonem, skok na bungee
Roarrra

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 05:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myslicie o kawie? Jest to na pewno coś uniwersalnego bo kawe kazdy pije, a zarazem moze to być oryginalny prezent. Jeżeli wezmiecie do pomocy blog https://www.cafesilesia.pl/brazylia-kolumbia-i-gwatemala-czyli-najwieksi-amerykanscy-dostawcy-ziaren-kawowca to na pewno fajna kawe wybierzecie
Powrót do góry
alutka

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakbym dostała od faceta buty to byłabym w 7-mym niebie Very Happy u mnie butów nigdy za mało haha
kasiad

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup jej bransoletkę od Pandory Smile Będzie zadowolona na długie lata.
Powrót do góry
anWanDan

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze fajnym pomysłem na drobny prezent mogą być przypinki indywidualne można fajnie wybrać wzory i kolory ;P Dziewczyna na pewno będzie zadowolona... możesz ją dyskretnie podpytać przed zamówieniem, to na pewno pomoże w wyborze... bo opcji może być naprawdę multum Very Happy
Powrót do góry
bialeczek

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mógłbym polecić kieliszki jako naprawdę fajną opcję na prezent Smile Po 1. jest praktyczny, no bo kto nie używa kieliszków w domu? No i przede wszystkim - można popisać się przed ewentualnym gośćmi naprawdę niecodziennymi kieliszkami, jak dla mnie same plusy, haha Wink
Powrót do góry
Mistle

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie takie buty na prezent to ciekawa opcja. Musisz jednak tę osobę znać i wiedzieć czy ta osoba takie buty chce, jakie, jaki rozmiar buta itd. Wink
mpire

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię Grę o Tron, w związku z czym z dużą przyjemnością przygarnęłabym jakiś prezent ze stronye: https://4gift.pl/gadzety/gadzety-filmowe/gadzety-z-gry-o-tron . Wydaje mi się, że tutejsze gadżety są o tyle uniwersalne, że spokojnie można je podarować każdemu. Dodatkowym plusem jest ich funkcjonalność, dzięki czemu nie będą tylko zajmować miejsca w mieszkaniu, ale także będą nam służyć. Warto kupować tego typu gadżety.
Powrót do góry
KlikaK

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pomysł Wink Jeżeli dziewczyna ma bzika na punkcie paznokci (a która kobieta teraz nie ma?) to może spraw jej jakieś akcesoria czy produkty do pielęgnacji paznokci wlaśnie? Ciekawym przykładem może być https://misteromilano.pl/464-pylki , z resztą sam zobacz - moim zdaniem warto się zastanowić chociaż.
Powrót do góry
Blatter3

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto poszperać w tej sprawie w Internecie. Myślę, że na pewno znajdą się fajne porady.
relama

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, że fajnie dla dziecka kupić jakiś drobiazg. Fajne są zegarki. Moim zdaniem najlepsze są te, które są długowieczne, które się nie popsują. Na stronie http://www.iregionalni.pl/wiadomosci-ze-swiata/idealny-zegarek-dla-dziecka/ jest fajnie opisane, jaki zegarek dla dziecka będzie idealny. Pamiętajmy jednak o tym, że każde dziecko jest inne. Nie każde nauczy się szacunku do zegarka, a to najważniejsze, bo to mała, ale cenna rzecz.
Powrót do góry
maker

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dla dziewczyny jakiegoś ciekawego prezentu, szukałem czegoś ciekawego w galeriach ale nie znalazłem nic nadzwyczajnego. Kolega podsunął mi pomysł by kupić mojej dziewczynie zegarek, taki jakiś skromny, moja dziewczyna nie przepada za przepychem, więc stwierdziłem że to dobry pomysł. Wraz z moim kolegą znalazłem stronę http://realife.pl/sportowe-zegarki-idealne-na-co-dzien/ na której są ciekawe zegarki, myślę że jej się przyda poza tym wspominała mi że podczas codziennego joggingu przydałby się jej taki. Tak więc nie mogę się doczekać jej miny!
Powrót do góry
Gina22

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegarek w ramach prezentu dla dziewczyny to na pewno bardzo dobry pomysł. Znasz jej gust więc na pewno wybierzesz coś co się jej spodoba (tu jest spory wybór - https://www.marko.pl/zegarki-damskie-lorus). Praktyczny prezent zawsze jest najlepszy bo przynajmniej się go używa na co dzień i nie leży gdzieś w kącie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 29, 2018 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA FORÓW Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: