Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urządź swoje wnętrze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MichalekPodloga

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie takimi rzeczami zajmuje się narzeczona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lip 21, 2018 17:53    Temat postu:

Powrót do góry
ofelek

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałem odmienić moje mieszkanie, widziałem wcześniej eleganckie projekty wnętrz firmy jms STUDIO i rozpocząłem z nimi współpracę by mieszkać we wnętrzu takim jak ich wykonane już realizacje.
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można samemu to zrobić, ale można też poprosić o pomoc profesjonalistów Smile Spójrzcie tylko na te aranżacje wnętrz w Trójmieście - czy nie są świetne? Ja chyba bym się jednak zdecydował na współpracę z projektantem wnętrz Smile Bezpieczniej i ma się pewność, że o wszystko zadba - ładny wygląd oraz wygodę mieszkania Smile
Powrót do góry
diablica

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o aranżacje wnętrza pod klucz warszawa to polecam http://deerdesign.pl/programy-pod-klucz/ jest to bardzo dobry sposób na remont pod klucz w warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dzięki czemu aranżacje wnętrz pod klucz są co raz częściej wybieraną drogą remontową.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrza to moja wielka pasja. Nie wiem czy wiecie, ale bardzo na czasie sa teraz meble w stylu japońskim https://www.whitehousedesign.pl/Meble Podobają mi sie takie oryginalne meble, bo biel i szarość jest juz praktycznie w kazdym domu. Za kilka lat planujemy remont więc napewno bedziemy miec takie meble na uwadze i beda pasować w naszym domu.
Powrót do góry
mishkoldz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fajnie, że ktoś się tym zajmuje, ja sam nie mam ręki do tworzenia wnętrz ;P
diablica

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmę która wykonuje porzadne remonty pod klucz warszawa to polecam wam http://deerdesign.pl/programy-pod-klucz/ dzieki ich usłudze na aranzacje wnętrz pod klucz w warszawie możesz mieć piekne mieszkanie bez nakładu twojej pracy. Takie remonty pod klucz Warszawa to idealne rozwiazanie jeżeli cenisz sobie profesjonalizm wykonania.
Powrót do góry
Madameadame2

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pomocą sklepów internetowych i blogów wnętrzarskich nie powinno to być raczej problemem Smile Zajrzyjcie sobie również na stronę https://krzemien.com.pl/products/umywalki-srednie jeżeli planujecie urządzić swoją łazienkę. Ja tam znalazłam nie tylko genialną umywalkę ale również inne elementy wyposażenia łazienkowego.
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 20:41    Temat postu: Jak urządzić pokój córki? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się z żoną, jak urządzić pokój naszej córki. Chcemy, aby czuła się w nim dobrze. Natknęliśmy się ostatnio na ciekawy artykuł http://domhobby.pl/pokoj-dziewczynki-jak-go-urzadzic-aby-mimo-uplywu-lat-dalej-byl-funkcjonalny/ w którym opisano, jak urządzić pokój, aby mimo upływu lat był funkcjonalny i chyba się do porad w nim zawartych zastosujemy.
Powrót do góry
wacik

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno mogę coś polecić w temacie łazienki Very Happy Znalazłam super stronę z łazienkami https://meblowy24.pl/lazienka.html i zamówiłam już chyba pół domu, chociaż miała być tylko łazienka haha Very Happy Ale nie mogę się powstrzymać jak widzę niektóre perełki
Powrót do góry
nany

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrzebowałam projektanta Very Happy Wystarczyło zobaczyć meble z oferty Rad-Pol i już wiedziałam że sa to meble idealne dla mnie. Do salonu kupiłam włoski narożnik http://www.rad-pol.com.pl/produkt/naroznik-tiziano.html. Duży i wygodny, a wygląda stylowo i elegancko.
Powrót do góry
Blatter3

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie łóżka dla dzieci polecacie? Czy to co podlinkowałem będzie według Was dobrym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie Smile
wojsmar887

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blatter3 napisał:
A jakie łóżka dla dzieci polecacie? Czy to co podlinkowałem będzie według Was dobrym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie Smile

Te łóżeczka wyglądają całkiem fajnie, ładny styl, pytanie, jak z jakościa? nie znam tej firmy, więc trudno się wypowiedzieć.
Bertyl555

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szuka ktoś kominka do własnego mieszkania to ja polecam stronę na której znajdziecie wiele kominków i części kominkowych takich jak wkłady grzewcze Kominek zuzia 16kW Wszystko to jest w naprawdę przyzwoitych cenach. Polecam zajrzeć na stronę i poczytać ich oferty. Ja z tej strony zamawiałem kominek gdy remontowaliśmy salon. Bardzo jestem zadowolony, bez problemu otrzymałem to co zamawiałem. Polecam serdecznie
Powrót do góry
Witkarrek

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u was, ale u mnie w domu jest bardzo dużo dywanów. Te prezentują się świentnie w domach, mieszkaniach. A nawet dywany do pokoju dziecięcego mają też fajną dodatkową funkcje - funkcje ochronną dla waszych dzieci Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 15:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: