Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dekoracja Twojego mieszkania!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xnicki12

PostWysłany: Pią Maj 24, 2013 19:53    Temat postu: Dekoracja Twojego mieszkania! Odpowiedz z cytatem

Blog o tematyce aranżacji wnętrz, pokazuje ciekawe trendy na aranżację wnętrz, wyposażenie oraz dekorację, setki kreatywnych projektów do każdego pomieszczenia: kuchni, pokoju, łazienki... i wiele więcej. Sprawdź koniecznie – aranżacje wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 24, 2013 19:53    Temat postu:

Powrót do góry
kaprikosa

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele pomysłów na aranżację wnętrz znalazłam na stronie homebook.pl Smile Możemy tam znaleźć specjalistów takich jak architekci lub projektanci wnętrz i ogrodów. Oprócz tego, czeka tam na nas mnóstwo inspiracji w zakresie aranżacji i dekoracji. Mi osobiście najbardziej podoba się to, że w jednym miejscu mogę sobie obejrzeć produkty różnych firm i potem przejść na stronę danego sklepu Smile
Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam urządzanie wnętrz. Często oglądam różne blogi i strony z inspiracjami, z chęcią zajrzę i na te.
Powrót do góry
lawina

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również czerpie pomysły głównie ze stron internetowych, lecz przeglądam też przysyłane mi katalogi. Co do samego wyposażenia wnętrza zaglądam tylko do sieci, gdzie nabyłam ostatnio zestaw kolorowej pościeli w pięknym kwiatowym wzorze, który idealnie pasuje do reszty aranżacji sypialni. Teraz dzięki jej miękkości o wiele lepiej śpię w trakcie nocy.
Powrót do góry
effi

PostWysłany: Nie Sie 10, 2014 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także pomyśleć nad zainwestowaniem w oświetlenie led. Jest to co prawda droga inwestycja, jednak zwiększająca funkcjonalność oraz dająca poczucie luksusu.
Powrót do góry
patricia93

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie największą dekoracją jest dobre oświetlenie Smile ostatnio widziałam na http://sambor-tczew.pl/ oświetlenia w stylu prowansalskim, które bardzo mnie urzekły. Postanowiłam, że w moim domu będą właśnie takie lampy.
Powrót do góry
Ciekawska

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem piękną dekoracją wnętrz są obrazy. Szukam właśnie takich które unowocześnią moje mieszkanie i natknęłam się na ten sklep > https://www.fototapeta24.pl/obraz Wysokiej jakości płótno a do tego powalające wzory, które pasują do każdej aranżacji. Kolory, które ożywią każdy pokój. Kupował ktoś może i wie jak prezentują się na ścianie ?
Powrót do góry
oswietleniowiec

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, ciekawe oświetlenie to najlepsza dekoracja! Kupiłem ostatnio moduły led smd, pokombinowałem, podświetliłem meble i różne zaułki mojego mieszkania. Efekty mogą być zaskakujące! Wystarczy tylko użyć wyobraźni Wink Takie rozwiązania wcale nie wychodzą drogo, a światło tego typu nie zużywa dużo prądu.
Powrót do góry
Indigo1

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie to podstawa dobrej aranżacji każdego pomieszczenia w domu. Bardzo podobaja mi sie niektore tutaj pomysly. Ja dodam od siebie ze warto pomyslec o oswietleniu a ospel http://ospel.pl/pl/ ma w tym duze doswiadczenie.Ja ostatnio wymieniałam całe oświetlenie w domu a dokładnie w salonie kuchni i łazience. Najpierw wolałam przedzwonić do nich ,gdzie z mężem zakupiliśmy wszystkie potrzebne osprzęty. Kończymy remonty a ich obsługa telefoniczna bardzo nam pomogła
Powrót do góry
Kimi

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odebraliśmy klucze od dewelopera i zastanawiam się nad tym czy aby na pewno dobrze urządzam mieszkanie.. Teraz czytam o urządzaniu dziecięcego pokoju, http://domhobby.pl/pokoj-dziewczynki-jak-go-urzadzic-aby-mimo-uplywu-lat-dalej-byl-funkcjonalny/ bardzo fajny i merytoryczny artykuł, może dzięki niemu wyjdę z tej mgły urządzania Smile
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie postawiłabym na rośliny. Te są bardzo fajną dekoracją każdego mieszkania i domu. Oprócz tego postawcie na inne fajne dodatki. U mnie praktycznie w każdym pomieszczenie jest dywan. Te możecie wybrać przez internet w sklepie https://carpetforyou.pl Proponują oni spory wybór dywanów
Powrót do góry
yorgus

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości na dekorację mieszkania istnieje na prawdę bardzo wiele i to od nas zależy co wybierzemy by zaaranżować mieszkanie w odpowiedni sposób Wink Ja ostatnio szukałem długi czas by ożywić salon i na stronie http://www.ospace.com.pl/index.php?route=product/category&path=232 znalazłem świetny dywan, który sprawdził się idealnie w moim przypadku Wink
Powrót do góry
Wisniowy

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
kajkosz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisze Agusiek55 - zgodzę się, że w aranżacjach wnętrz super spisuje się odpowiednio dobrany dywan. Zwłaszcza, gdy pragniemy wykonać projekt wnętrza naturalnego, ciepłego, to zapewne zagości w nim drewno oraz rozmaite dodatki wykonane z naturalnych materiałów.
Super rozwiązaniem są wtedy dywany wełniane https://www.kochamydywany.pl/dywany-we%C5%82niane
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci bardzo łatwo można znaleźć mnóstwo stron z pomysłami na aranżację wnętrz.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 17, 2018 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: