Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zarządzanie firmą
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manganian87

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 10:41    Temat postu: zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jakiś czas temu dowiedziałem się o nowych metodach zarządzania firmą. Bardzo mnie to zaciekawiło,bo mam małą firemkę, kilku osobową,ale mam zamiar ją powiększać. Nigdy wcześniej nie miałem własnej działalności,dlatego lubię poznawać takie nowinki. Ostatnio kolega, szef innej firmy podesłał mi to[url] https://grupaprogres.pl/instant-feedback-natychmiastowa-informacja-zwrotna [/url] co sądzicie? Moim zdaniem to fajny pomysł na motywowanie pracowników. Smile Chętnie poznam Wasze sposoby,jesli macie swoją firmę, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 07, 2018 10:41    Temat postu:

Powrót do góry
umorats

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da!
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy przedsiębiorca sam powinien znaleźć jak najlepsze sposoby na to, by zarządzać swoją firmą w sposób prawidłowy i by mogła ona funkcjonować na rynku jak najlepiej.
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, iż największym błędem, jaki popełniłem w zarządzaniu swoim biznesem, było to, iż wszystko chciałem robić sam. Myślałem, że samemu dane zadanie wykonam lepiej. Jednak chcąc rozwinąć własną firmę, musiałem nauczyć się we właściwy sposób delegować pracę. Przykładowo ostatnio zleciłem mojemu pracownikowi, aby znalazł mi biuro pod wynajem we Wrocławiu, korzystając z narzędzia porównywarki ogłoszeń - http://www.officemap.pl/search/list/?city=wroclaw
Powrót do góry
manganian87

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać podpowiedzi i rozwiązań. Nie tylko na początku prowadzenia działalności, ale także później często zapominamy, jak ważną rolę odgrywa w naszej firmie, motywowanie pracowników. Dzięki informacjom zawartym na stronie https://nais.pl/motywacja-w-pracy-od-czego-by-tu-zaczac/ inaczej patrzę na swój zespół i wiem, jak poprawić jakość ich pracy. U mnie działa, a u Was?
Powrót do góry
zuzkanowaczek

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem ciężko zarządzać dużą firmą
Powrót do góry
Pietu45

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rozwiązania.

__

Automaty do gier hazardowych na prawdziwe pieniądze apex
Powrót do góry
BogdanWIsniewski

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że najlepiej jest mieć biuro na wynajem lub hale do wynajęcia śląsk zależnie od potrzeb jest to o wiele wygodniejsze niż zakup na kredyt.
Powrót do góry
karol43

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio firma sitte założyła stronę internetową na ten temat. Myślę że strona internetowa jest bardzo fajna.
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarządzanie firmą to odpowiedzialna funkcja. Mały czy nie mały, biznes zawsze jest jakimś kłopotem. Nie jest to taka prosta sprawa jak w przypadku pracy na etacie, gdzie załóżmy po 8 godzinach zupełnie odcinasz się od pracy. Można jednak zlecać poszczególne zadania firmą outsoucingowym jak np. księgowość, IT itp. Ja zdecydowałam sie firmy prawno-podatkowej http://kancelaria-golebiowska.com.pl/ która doskonale zna sie na rzeczy. Szczególnie ważna dla mnie była wazna pomoc na początku działalnosci no i obsługa kadr.
Powrót do góry
qyop

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kogoś intersuje sprawne zarządzanie firmą, to powinien zaintersować się oprogramowaniem do księgowości https://wfirma.pl/program-do-faktur-online dzięki różnym integracjom np. z systemami bankowymi zarządzanie księgowością jest bardzo wygodne Wink
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w zarządzaniu firmą bardzo pomogło zatrudnianie pracowników tymczasowych przez agencję pracy Smile Wcześniej robiłem to sam i było z tym mnóstwo roboty... A teraz korzystam z oferty https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ i o nic nie muszę się martwić! Po prostu dostaję gotowych do pracy ludzi, którzy potrafią wywiązać się ze swoich obowiązków Smile
Powrót do góry
kozmate

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jeśli wydaje się coś ciekawago przetestować na własnej skórze Very Happy
Arek48392

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu to bardzo odpowiedzialne zadanie. Ja wielu rzeczy jeszcze się uczę, ciągle zdobywam nowe doświadczenie i staram się dbać o swoich pracowników. Ostatnią rzeczą, którą musiałem załatwić to dostawa wody do firm. Udało mi się znaleźć tą ofertę https://wodadlafirmy.pl/, rozpoczęliśmy współpracę i jestem bardzo zadowolony. Woda jest świetna, obsługa profesjonalna i ceny bardzo konkurencyjne więc jeśli ktoś jest początkującym przedsiębiorcom jak ja, to mogę serdecznie polecić!
Powrót do góry
KeVinSamWDomu

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kompletnie nie znam się na zarządzaniu firmą. Lepiej skorzystać z pomocy doradcy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 03, 2019 18:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: