Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybka nauka języka angielskiego!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrykkks

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 19:02    Temat postu: Szybka nauka języka angielskiego! Odpowiedz z cytatem

Jedziesz za granice do pracy czy choćby na urlop? Pewnie doskonale wiesz, że podstawowa znajomość języka Angielskiego może ci się bardzo przydać. Tylko u nas odnajdziesz wiele artykułóww tematyce gramatyki oraz słownictwa. Przykładowy z nich to angielski to be. Sprawdź ile można się nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 28, 2013 19:02    Temat postu:

Powrót do góry
kaprikosa

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać dzisiaj bez angielskiego ani rusz. Dobrze, że zaczynają to zauważać rodzice i posyłają swoje pociechy na dodatkowe lekcje angielskiego dla dzieci. Dzięki temu będą one miały łatwiejszy start w przyszłości, w przeciwieństwie do większości starszych pokoleń Smile Wiem, że w Warszawie świetną nauczycielką jest pani Beata Gierańczyk, która duży nacisk kładzie na komunikacyjne aspekty nauki języka, co dzisiaj jest chyba najbardziej istotne.
Powrót do góry
Amelia39

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby się nauczyć angielskiego najlepiej jest wyjechaćSmile albo nie przerywać nauki w Polsce:)
tafla

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak szybka nauka języka. Jeżeli chcemy umieć go dobrze, proces ten wcale nie będzie błyskawiczny, bo to po prostu niemożliwe. Sama zastanawiam się aktualnie nad angielskim biznesowym w Katowicach, zdając sobie jednak sprawę z tego, że czeka mnie żmudna praca (choć mam nadzieję, że przyjemna) i dobre kilka lat intensywnej nauki, żeby dobrze opanować język.
Powrót do góry
Reyherts

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie kupiłem do domu pomoce dydaktyczne dla szkół i nauka idzie lepiej z takimi różnymi tablicami czy słownikami. Zdecydowanie polecam własnie naukę z pomocami.
Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko się raczej nie da, wszystko przecież będzie zależało od preferencji językowych danej osoby.
Powrót do góry
Nelka

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o tak zwanych kursach wakacyjnych organizowanych przez https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-wakacyjne/ ? Już w 3 tygodnie podczas wakacji można znacznie podnieść swoje umiejętności językowe z języka angielskiego Wink Czyli inaczej mówiąc jest to taki bardzo przyspieszony kurs Smile Obejmuje on aż 36 lekcji, a obecnie jest na niego fajne promocja, bo kosztuje tylko 499 złotych Wink Szkoła ma już 14 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, więc myślę, że warto im zaufać Wink
Powrót do góry
warloger

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w kwestii rosyjskiego jesteście w stane coś polecić? Czy np. ten szybki kurs jezyka rosyjskiego online jest dobrym rozwiązaniem? Co o tym myślicie?
franko

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko to się nie da nauczyć tak samo jak szybko się nie da schudnąć, ale jak oglądnąłem filmik https://youtu.be/tS22loQ5o7E na youtube to zmieniło się moje podejście do nauki słówek. Wyjaśnione tu metody są po prostu świetne jedyne czego zaluje to ze nie znalem ich wczensiej bo na dzien dzisiejszy potrafilbym o wiele wiecej ;/
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka nauka i efektywna to wydaje mi sie tylko może być podczas kursów-jezykowych-dla-firm Chocby z uwagi na motywacje jaką dają sobie nawzajem pracownicy. Zawsze uważałam, że kursy językowe dla firm to idealne wyjście.
Powrót do góry
xena

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja angielskiego nauczyłam się przez oglądanie filmów oraz czytanie książek w języku angielskim Wink
Powrót do góry
zychu

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej z takich podręczników jak Speakout 2Ed Pre-Intermediate Flexi Course Book 1 + DVD + MyEnglishLab i nauka jest owocna : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sie 29, 2018 14:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: