Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oszczędzać pieniądze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA BLOGÓW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toplista

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 13:45    Temat postu: Jak oszczędzać pieniądze Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy z nas czasami zadawał sobie pytanie jak oszczędzać pieniądze? Nie wystarczy samo pytanie, należy bowiem szukać na nie odpowiedzi u osób, które znają się na finansach jak nikt inny. Nasi doradcy z pewnością należą do takiej grupy ludzi. Ponadto udostępniają oni wszelkie informacje on-line, zatem jeśli należysz do grona osób, które kiedykolwiek zadawały sobie wyżej napomknięte pytanie, to koniecznie odwiedź serwis www.naszkowalski.pl! Znajdziesz tam bowiem wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci znaleźć tę jakże istotną odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 13:45    Temat postu:

Powrót do góry
lawina

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy z nas posiada mniejsze lub większe problemy z oszczędzaniem pieniędzy. Warto jest więc zapoznać się z poradami, które mogą pomóc nam to zmienić.
Powrót do góry
joowita

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, każdy chciałby oszczędzić - ale nie każdy potrafi.

olka83

PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z oszczędzaniem pieniędzy, dlatego weszłam na ten wątek, żeby sprawdzić, jak to robić Smile Ale umiem za to oszczędzać czas, szczególnie jak wystawiam aukcje na Allegro. Mam specjalny szablon, dzięki któremu robię poprawki do wielu aukcji równocześnie i nie muszę godzinami siedzieć nad opisem.
Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie otwiera mi się strona bloga, a szkoda. Liczyłam na jakieś porady o oszczędzaniu...
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość często firmy szukają sposobów na oszczędności. Ale jak oszczędzać aby nie stracić na jakości? Co przedsiębiorstwo może ulepszyć aby zminimalizować ponoszone straty? Czytałam na ten temat artykuł, który znajdziecie pod tym linkiem https://inewi.pl/Blog/gdzie-szukac-oszczednosci-by-nie-stracic-na-jakosci-. Te wskazówki zdecydowanie warto wprowadzić w życie firmy.
Powrót do góry
pejssi

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę mieć konkretny cel żeby na niego oszczędzać inaczej nie ma to dla mnie sensu..
Powrót do góry
Sbina7903

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z takim celem, a co powiecie na zmianę pracy na pół etatu. Może tak oszczędzać przez połowę życia, żeby potem było lżej? To jest właśnie mój cel i dlatego oszczędzam.
Powrót do góry
jolkajolka

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzanie jest jakby wpojone od dziecka, jedni umieją a innym jakoś to nie przychodzi
Lachocka

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice próbowali mi wpoić oszczędzanie, ale dopiero narodziny syna spowodowały, że zaczęłam zastanawiać się jak mogę zaoszczędzić, by w razie losowych wypadków, mieć odłożona kwotę pieniędzy. Szukałam poradników, blogów i wpisów na ten temat w internecie. Udało mi się znaleźć kilka ciekawych wpisów na https://szybkagotowka.pl/Finanse , z którymi sprecyzowałam swoje oczekiwania i pomysł jak oszczędzać. Nie miałam pojedzie, że wybierając odpowiednie produkty w markecie, mogę oszczędzić sporo pieniędzy. Ograniczenie zużywania prądu czy gazu, też przyniosły spore wpływy do mojego konta oszczędnościowego. Na własnym przykładzie wiem, że jeśli ktoś chce się nauczyć oszczędzać, to jest w stanie to zrobić Smile
Powrót do góry
patryk.p3@onet.pl

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo jest oszczędzić jeśli ma się wiedzę jak. Fajnym pomysłem są lokaty krótkoterminowe. Nie czekasz długo na pomnożenie środków, więc jako rozpoczęcie przygody z inwestycjami i oszczędzaniem - rewelka. Ja tak zaczynałem z Toyota Bankiem - https://www.toyotabank.pl/dla-firmy/oszczedzanie/lokaty-krotkoterminowe/szczegoly/
Powrót do góry
MichalJu

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele pomysłów na oszczędzanie. Ja np. wydaję pieniądze tylko na potrzebne rzeczy, a resztę z nich odkładam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA BLOGÓW Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: