Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakoniak

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 21:22    Temat postu: Mieszkania Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne są mieszkania od deweloperów. Ostatnio brałem właśnie takie dwa mieszkania od dewelopera kraków - obok siebie, udało mi się to fajnie połączyć i teraz jest naprawdę rewelacyjnie! Dzięki temu mogę zacząć fajniej rozwijać swój biznes, było warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 10, 2017 21:22    Temat postu:

Powrót do góry
liszaja

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszędzie budują się nowe mieszkania, więc na pewno jest też i w czym wybierać.
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą mieszkania, a przede wszystkim osiedla mieszkaniowe to bardzo dobry pomysł na biznes. Są to pieniądze, które praktycznie co miesiąc ot tak wam przychodzą na wasze konta, jednak żeby dojść do takiego momentu trzeba sporo zainwestować i popracować. Jeżeli chcecie ogarnąć temat nieruchomości mieszkaniowych to odsyłam was do firmy Status - zarządzanie nieruchomościami warszawa. Zajmują się oni zarządzaniem osiedlami mieszkaniowymi między innymi. Więc jeżeli kiedyś będziecie chcieli sporo zainwestować w nieruchomości to warto skorzystać z ich pomocy
Powrót do góry
jaga22

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, pomysł na biznes jest idealny ale też trzeba mieć trochę nakładów finansowych albo przynajmniej zdolność kredytową. Ja na razie mogę myśleć tylko o jednym mieszkanku na osiedlu Nowe Odolany bo jest tam stosunkowo niedrogo a lokalizacja bardzo mi odpowiada.
Powrót do góry
mirkowa

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już wrzucacie informacje o mieszkaniach od deweloperów z różnych miast to ja mogę dorzucić jeszcze stronę www osiedla http://www.osiedlebiale.pl/ w Baranowie, pod Poznaniem.
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A te mieszkania oliwa https://www.eurostyl.com.pl/idea.html jak wam się podobają? Dla mnie to super sprawa. Można bowiem wszędzie szybko się dostać. Ta inwestycja znajduje się w centrum Trójmiasta. Osiedle IDEA będzie przepełnione ekspresją.
Powrót do góry
beto

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Kraków to najlepiej wybrać osiedle Bagry park położone nad jeziorem Bagry, jest tam więcej świeżego powietrza, co w tym mieście jak wiemy bardzo jest ważne a z osiedla jest blisko do miejskiej plaży co się też przydaje zwłaszcza latem.
Powrót do góry
raczek

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie zastanawiam nad kupnem wlasnie takiego mieszkania pod inwestycje. Tylko zastanawiam sie czy to dobry pomysł. Myśle skorzystac z porady firmy zajmujacej sie doractwem finansowym znajoma poleca mi http://blueoak.pl/uslugi/dzialalnosc_inwestycyjna. Myśle, że warto przedyskutować sprawe z kimś mądrym, kims kto zna temat. Chyba teraz kazdy kombinuje "co tu zrobić zeby zarobic a sie nie narobi"c Very Happy
Powrót do góry
diablica7

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiem jak trudno jest wybrać mieszkanie na własny użytek, to wcale nie takie proste jakby to mogło się wydawać. Dlatego warto korzystać z pośredników. Ja ze swojej strony mogę wam polecić nieruchomosci123 opinie - jestem pewna, że spełnią wasze oczekiwania.
Powrót do góry
lokaj

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko fajne, tylko fundusze trzeba mieć
kami8

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alfa Park, to ciekawa osiedle. Tutaj http://alfapark.pl można sobie o nim poczytać. Moim zdaniem warto zainwestować w mieszkanie Morena, ponieważ w ten sposób nie stracimy swoich pieniędzy. Odbiór mieszkań jest datowany na IV kwartał 2018 roku.
Powrót do góry
Melka89

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też szukałam jakiegoś przytulnego mieszkanka dla siebie i wpadałam na stronę lokum-deweloper.pl . Zauważyłam, że mają tam całkiem fajne oferty takie jak nowe mieszkania wroclaw czy też mieszkania w Krakowie. Zawsze chciałam przenieść się do Wrocławia, ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego lokum. Oferowane mieszkania na osiedla są naprawdę fajne pod względem m.in. dobrej lokalizacji, także myślę, że może niedługo podejmę jakieś kroki w tym kierunku
Powrót do góry
MacieX822

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie mogę sie doczekac kiedy się od rodziców wyprowadzę. Mam już w sumie dobrze płatna pracę jednak uznaliśmy, że poczekamy i zaoszczędzimy trochę pieniędzy do ślubu. Mamy już na oku mieszkania na Sadybie http://villasadyba.com w świetnych ogrodzonych apartamentowcach, z fajnym zielonym ogrodem. Jedna nie wiem czy zdążymy z zakupem:P Zajrzyjcie sobie na stronkę, na pewno spodoba wam się otoczenie i same apartamentowce Wink
Powrót do góry
MariuszSx

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukaliśmy mieszkania w Krakowie, gdzie przecież ofert jest sporo i niestety cały czas coś nam się nie podobało... dlatego żeby zaoszczędzić czas i nerwy skorzystaliśmy z usług biura nieruchomości ABC Dom, które w szybkim tempie znalazło ofertę, która spełniała wszystkie nasze wymagania i oczekiwania.
Powrót do góry
Bydek09

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja uderzam w trochę inne rejony niż reszta z Was Very Happy Mnie się marzy mieszkanie niedaleko Trójmiasta i morza Smile Dlatego właśnie decyduje sie na mieszkanie w Wejherowie od Orlexu Smile Czuję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: