Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co do kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lazare

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrej, niemieckiej jakości akcesoria kuchenne znajdziesz na stronie producenta https://zwilling.pl/
Wśród produktów znajdziesz garnki, patelnie żeliwne, ceramiczne i innych tworzyw, a także noże kuchenne producenta japońskiego Miyabu, również włoską firmę Ballarini i bfrancuską Staub, który jest pionierem w produkcji garnków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 04, 2019 00:16    Temat postu:

Powrót do góry
ladys

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo dużo noży kuchennych i lekki problem z ich przechowywaniem tak, aby zawsze były pod ręką i się nie niszczyły. Podobno szuflada to nie jest dobry pomysł na trzymanie noży kuchennych, dlatego rozważam zakup bloku do noży. W sklepie hamono https://hamono.pl/pl/158-bloki-na-noze znalazłam kilka modeli, które wizualnie mi odpowiadają. Zastanawiam się tylko czy taki blok do nozy kuchennych łatwo utrzymać w czystości. Wiadomo, że w kuchni łatwo o parę i tłuste osady, więc prędzej czy później trzeba go umyć. Korzystaliści? Możecie polecić jakiś model?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknyolek

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na stronę https://natropienieruchomosci.pl/sprzedaz/dzialki/koszalin/
Powrót do góry
mpire

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA swoje meble kuchenne zamówiłem w sklepie online, tutaj https://onemarket.pl/ i powiem wam że cena była atrakcyjna a same meble są wygodne. Solidne, szybko je wysłali, z tego co pamiętam to wybór mają duży więc na pewni znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne AGD na pewno idealnie się sprawdzi w każdej kuchni. Jeżeli o to chodzi to propozycje od https://www.cafesilesia.pl na pewno was zainteresują. W tym sklepie internetowym będziecie mogli liczyć na spory wybór kawy i ekspresów do kawy:)
Powrót do góry
UroczyKwiat

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie wyobrażam sobie nowej kuchni bez porządnego ekspresu do kawy. W dzisiejszych czasach jak dla mnie jest to sprzęt pierwszej potrzeby. w swoim życiu miałam w sumie 3 ekspresy do kawy, a mianowicie kapsułkowy, przelewowy i ekspres ciśnieniowy, który mam obecnie. Jest to cudowny ekspres do kawy z automatycznym spienianiem mleka, ciśnieniowy, z młynkiem ceramicznym, z pojemnikiem na mleko. Kawa z niego wychodzi wspaniała. i co dla mnie też ważne, nie trzeba się napracować przy nim. istotnym elementem jest dla mnie mleko w kawie i jakość jego spienienia, dlatego długo przygotowywałam się w tym temacie, zanim wybrałam ekspres. Ten artykuł bardzo mi w tym pomógł http://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/coffee-culture/spienianie-mleka-w-ekspresie-do-kawy-rozne-rozwiazania-w-ekspresach Ech... o kawie to ja mogłabym długo.
liszaja

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni na pewno przyda się odpowiedni zestaw zastawy stołowej. Może nie każdy wie, co takie zastawy zawierają czy co zawierać powinny. Kliknij tutaj żeby się tego dowiedzieć. Na pewno się przyda, szczególnie w momencie, gdy chcemy mieć określone zestawy na ważne okazje rodzinne.
Powrót do góry
Olaf2

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej kuchni nie może zabraknac dobrej jakosci produktow, jak np przyprawy. Co prawda kazdy w domu ma z pewnoscia sol i pieprz - jednak choćby sól soli nierówna. Warto kupować takie produkty od zaufanych źródeł Firma Wejsspol oferuje sprzedaż soli kamiennej i to w dodatku bezglutenowej Smile Takze to dorbe rozwiazanie dla kazdego
Powrót do góry
Zawalski

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie kuchni bez porządnego blendera i ostrych noży Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: